eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

A Milli Takımımız...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 586>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
Online Durum: Offline
  Alıntı SUATESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 22:47
Çok kötü futbol oynadık. Macaristanın grupta iddası olsaydı eminim bugün bizi yenerlerdi. Bu futbolla euro 2008 e katılamayız. Kazayla katıldık diyelim euro 2008 gruplarında madara oluruz.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
CELLATes Liste gör
Yazar

burak
Yer: Turkey
  Alıntı CELLATes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 22:49
herkese hayırlı olsun 3-0 galip geldik ama kötü futbol oynadık
En uzak deplasmanlarda düştük peşine.Hiç bir yerde rastlanmaz bu tarftarın eşine.Siyah kırmızı rengimiz ölümüne seninleyiz.Başka sevdaları neyleyim BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 22:53
vah milli takımım vah bu ne hal.Bu ne biçim bir milli takımdır.Kırmızı kart olmasaydı bu maçta berabere biterdi.Şu anda belkide bi kaç istifa duyabilirdik.Ama allahtan imdadımıza kırmızı kart yetişti ve 3-0 bitti maç.Yazık yazık ortada futbolun f si bile yok ortada.İnş yrn gazetelerde Yok fatihin aslanları yok macaristanı darmadağın ettik die başlıklar görmeyiz.İnanın 5-0 bile bitmiş olsa bu ffutbolu gördükten sonra ben avrupa şampiyonasına gitsek bile orda darmadağın ederler bizi.İnş bidaha böyle futbol oynayamayan A milli futbol takımı seyretmeyiz....
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 22:54
Alıntı yapılan karargah

ya bu çarşımıdır pazarmıdır nasıl bir taraftar ya. adamlar milli maçta kendi gruplarının adıyla ilgili beste söylüyorlar. o da yetmezmiş gibi tümer metine pembe teskere diye bağırıyorlar. ben sizin gibi taraftar grubunun. sinir oldum ya

Bunlar bir de taraftar olacak nasıl iştir anlamadım ooo beşiktaş oleyyy diyorlar olcak iş değil bir kere stadı ayağa kaldıramıyorlar,bizim geçen maöta yaptımız şov bunlardan daha iyiydi,açık kapalı hep beraber güçlü daha güçlü....
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 01:48
Maçın Eskişehir de oynanma ihtimali olsaydı da taraftar nasıl olurmuş görselerdi!!!
Belki Bir Gün!
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 02:04
Skor yanıltıcı. Adamların penaltısı verilmedi, üstüne üstlük 10 kişi kaldılar. Ondan sonra da gol bulamasaydık zaten en az Malta maçı kadar rezalet olurdu. Hele 2-0'dan sonraki o 15 dakikalık boş vites futbolu yok mu. Tamamen aciziz, bilemiyorum bu gruptan nasıl çıkacağız böyle giderse...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 08:38
kimsiyi üzmelerine hakları yok. bir an önce hata nerede ise hoca bunu bulup düzeltmeli.
hakemin hatası ile maçı aldık. üzücü bakalım nereye kadar gidecek. takımı değiştirmeden olmaz gibi geliyor.
çık çatır çatır futbolunu oyna yenilirsen yenil.
400 bin nüfuslu macarları zor yendik .
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2007 saat 09:39
Ben su celiskiyi cok yasiyorum: Bir taraftan Milli Takimimiz, elbette basarili olsun istiyorum, bir taraftan da bu teknik kadro ve futbolcular icin "ne halleri varsa gorsunler" demek geliyor icimden. Nicin mi? Bunun cevabini Mehmet Demirkol bugunku yazisinda cok guzel vermis:
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2007 saat 10:24
Fatih Terim hala Milli takıma bir şeyler vermediğinin farkında değil, üstelik kendini eleştiren spor yazarlarına tehdit dolu mesajlar iletiyor.Sonuca seviniyoruz fakat geleceğin hiçde iyi olmadığı izlenimi bizi korkutuyor.
önce eses sonra eses
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 14:35
İçimden bir ses bu seferde bizi bir hüsran bekliyor diyo.
İnşallah ben yanılırım, Fatih Terim haklı çıkar Confused
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 586>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır