eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anadolu Üniversitesi-Stand

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 15:26
Anadolu Üniversitesinde yeni aramıza katılan arkadaşları ve tüm ÜniESES'lileri Karşıyaka maçını birlikte izlemeye davet ediyoruz.

Maç öncesi toplanma yerimiz her zamanki gibi Açık türbün tarafı basketbol potalarının oradaki portatif türbün...

saat: 11:30 (Bilet fiyatları indirildiğinden çok kalabalık olacağını düşünerek)  

Türbündeki yerimiz: Açık türbün Hava Hastahanesi tarafı Altese yakın.  
Uğur
Yukarı
rakyuz Liste gör
Yazar

Rafi
  Alıntı rakyuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 18:26

Standı   açan ve hayata geçiren gençlerin emeklerine sağlık,ortam ve sohbet güzeldi,onlardan almış olduğum gençlik aşısı ile 30 yıl daha es es maçlarını seyreme garantisini aldım.Teşekkürler ellrinize,bilginize ve emeklerinize sağlık.

Küfür etmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR luyum
http://www.esesim.org
Yukarı
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
Yer: Los Angeles
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 18:39
Alıntı yapılan wolfalone38

bu ne ya bumu şanlı eses taraftarının standı 4 kişi masa etrafında hiçbir numara yok üniversitedeyim çağrılmadım bile kimseninde haberi yok tenezzül edip söyleseler 1000 kişi yıgarız üniversiteden ama nerdeeeeeeeeeee

ben de bu gün ziyaret fırsatı buldum.... bi deli kalabalık var nerden baksan 1000 kişi... bilemedin 500... marşlar falan çalıyor. ortalık bayram yeri gibi... zor sıyrıldım aralarından masaya ulaştım arkadaşlara selam verebildim...

Kampüsten Gelen Ses, üniEsEs!
.....::::: www.unieses.org :::::.......
Yukarı
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
Yer: Los Angeles
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 18:53
Alıntı yapılan rakyuz

Standı   açan ve hayata geçiren gençlerin emeklerine sağlık,ortam ve sohbet güzeldi,onlardan almış olduğum gençlik aşısı ile 30 yıl daha es es maçlarını seyreme garantisini aldım.Teşekkürler ellrinize,bilginize ve emeklerinize sağlık.

sayın Rafi Bey (rakyüz), standımızı ziyaretiniz bizi  mutlu etti. sizin gibi EsEs sevdalılarıyla tanışmak çok güzel...
Kampüsten Gelen Ses, üniEsEs!
.....::::: www.unieses.org :::::.......
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 20:46
Cuma günü uğrayacağım Wink
Onur çay ,kahve servisi var di mi ?LOL
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 21:55
Rafi(rakyüz)abimize bu güzel görüşleri içi teşekkür ederiz.Bizim için çok faydalı bir sohbetti.Eski maçları,taraftarın duruşunu,sevillia maçını vb pek çok seyden konuştuk...
@nerro rosso
abi sen gel servisimiz gayet hızlı ve genişBig%20smile
açık!
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 22:22
standımızın son 2 günü tüm kardeşlerimizi,abilerimizi,hocalarımızı aramızda görmek isteriz.
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 00:22
Stant başvurusunu bugün Ermanla dekanlığa yolladım...Yarın üst yazıyı alıp Rektörlüğe teslim edecek...12-14 Aralık 2007 tarihleri arasında Merkez yemekhanede açacağız....ESOGU Eskişehirsporlu arkadaşlar sıkı bir şekilde hemen hazırlıklara başlasınlar.... 
Uğur
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 08:26
Onur gerçekten kusura bakmayın.En ufak bir fırsat bulduğumuzda Harun ile birlikte gelmeye çalışacağız.Ama malum vize haftası.vizelere bir gün öncesinden çalışan insanlar olarak zaman bulmak çok zor.
Karşıyaka maçında görüşürü artık.Tekrardan hepinize kolay gelsin.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 14:40

arkadaşlar resimlerdeki şaban uzunu tanıyan veya msn adresini bilen biri bana özelden falan yollayabilir mi?
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır