eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anadolu Üniversitesi-Stand

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
runo26 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 19:25
Standımız cumaya kadar açık,üye alımımız devam etmekte.Ayrıca bugün Fethi hocamızın yanına gittik ve standımıza davet ettik.Perşembe günü hocamız standımızı ziyaret edecek...
açık!
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 20:44
Darısı Bilecik Üniversitesinin başına.
önce eses sonra eses
Yukarı
techeses Liste gör
Yazar

erman
  Alıntı techeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:16
Hayırlı olsun arkadaşlar,anadolu üniversitesinin bu oluşuma çok ihtiyacı var nereye baksak bizans atkıları,bu arada esogüye hertürlü rakibiz:)
NE DİL YETER SENİ ANLATMAYA NE GÖZ KIYAR SANA BAKMAYA...
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:27
bu ne ya bumu şanlı eses taraftarının standı 4 kişi masa etrafında hiçbir numara yok üniversitedeyim çağrılmadım bile kimseninde haberi yok tenezzül edip söyleseler 1000 kişi yıgarız üniversiteden ama nerdeeeeeeeeeee
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:36
Alıntı yapılan wolfalone38

bu ne ya bumu şanlı eses taraftarının standı 4 kişi masa etrafında hiçbir numara yok üniversitedeyim çağrılmadım bile kimseninde haberi yok tenezzül edip söyleseler 1000 kişi yıgarız üniversiteden ama nerdeeeeeeeeeee

Ben de acayip kızgınım beyfendi, bana da davetiye yollamadılar. Hem bunlar davetiye yollasa bile geliyoruz diye bando dahi çağırmazlar.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:37
darısı istanbul üniversitesinin başına bu sene açıyoruz inşallah her şeyi ayarlıyoruz tek eksiğimiz insandı oda halloluyor yavaştan
tebrikler...
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:49
Alıntı yapılan scarface_hkna

darısı istanbul üniversitesinin başına bu sene açıyoruz inşallah her şeyi ayarlıyoruz tek eksiğimiz insandı oda halloluyor yavaştan
tebrikler...
YA BİZ ESKİEHİRDE 4 KİŞİ STAND AÇIP KİMSEYE haber vermemesinden şikayetçiyiz eger haber verilse 4 genç degil 1000 kişi yıgarız.....ama siz hala 4 kişi bulupta stand açamamaktan şikayetçiyseniz açmayın kardeşim güdürmeyin millete bizi ...1 masa etrafında 4 kişi komik duruyor hani icraat numara yok ....İŞTE STAND BU KABUL EDERSENİZ GİBİ ŞIMARIKÇA 3 RESİM... NE YAPILDI NASIL NİÇİN HİÇBİRŞEY BELLİ DEGİL
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
  Alıntı caddes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:01

bilader işte hbrin oldu gel sende tanıdığın 1000 kişiye de söle.
anadoluda toplanamamaktan şikayetçiyiz bizde.
gel sende işin ucundan tut.
standın amacıda bu zaten yeni ESESlilerle tanışmak.
UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:10

Artık haberiniz var, buyrun gelin. Kaç kişi geldiğinizin önemi yok. Tek tek herkese davetiye yollama imkanı var mı? Onu yapabilmek için tek tek herkesi tanımak, yani tek tek herkesin kendisini tanıtması gerekir. Nerden bilelim sizin nerede okuduğunuzu, hangi bölümde olduğunuzu? Burada konu açılmış, unieses.org diye bir site de var, arada bir girip forum konularını okursanız az çok haberdar olursunuz. Ayrıca standın açılış amacı da belli. Anadolu'daki arkadaşlarla toplanamamaktan şikayetçiyiz. Az ya da çok, sayı farketmez, amaç biraraya gelmek, bir şeyler yapabilmek...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
techeses Liste gör
Yazar

erman
  Alıntı techeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:18
Alıntı yapılan KaRa

Artık haberiniz var, buyrun gelin. Kaç kişi geldiğinizin önemi yok. Tek tek herkese davetiye yollama imkanı var mı? Onu yapabilmek için tek tek herkesi tanımak, yani tek tek herkesin kendisini tanıtması gerekir. Nerden bilelim sizin nerede okuduğunuzu, hangi bölümde olduğunuzu? Burada konu açılmış, unieses.org diye bir site de var, arada bir girip forum konularını okursanız az çok haberdar olursunuz. Ayrıca standın açılış amacı da belli. Anadolu'daki arkadaşlarla toplanamamaktan şikayetçiyiz. Az ya da çok, sayı farketmez, amaç biraraya gelmek, bir şeyler yapabilmek...

Az ya da çok, sayı farketmez, amaç biraraya gelmek, bir şeyler yapabilmek...altını çiziyorum+1965
NE DİL YETER SENİ ANLATMAYA NE GÖZ KIYAR SANA BAKMAYA...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır