eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Birol Hikmet

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 23:00
                           Bence de bugün gayet olumlu futbol oynadı, tebrikler...
Yukarı
forzaes26es Liste gör
Yazar

soner
  Alıntı forzaes26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 23:38

Malatya maçındada bugünde gayet güzel oyun sergiledin seni hep böyle görmek isteriz.

Arkanızda biz varız biz taraftarlar Bitsin artık bu hasret gelsin başarılar
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 12:06
takımın görünür - görünmez kahramanıydın; hata yapmadın, çok koştun çok top çaldın, içeri yaptığın güzel ortalar da cabası, hep böyle devam et, formayı kimse senden alamaz. kahrolduğumuz bu maçta ofans anlamında da çok katkın oldu aynen devam etmen dileğiyle.
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı CAPTAİN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 12:29
Bana göre Birol oyun içindeki yaratıcılığını geliştirmeli,sağa sola kaçan adamları görüp oyunu yönlendirebilmeli,Birol bu konuda biraz zayıf kalıyor ve zaman zaman geri pas yapıyor,geri pas yaptığı zamanda takımın el freninide çekmiş oluyor sağa sola boş alana kaçan adamda sap gibi hem yerini boşa bırakıp riske girmiş hemde gereksiz efor kaybedip psikolojik olarakta yıpranmış oluyor.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 16:36
Dün bence takımın en iyisiydi, ben beklemiyordum kendisinden böyle bir performans.. Dün beni utandırdı Birol, umarım bundan sonra daha da iyiye gider...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2008 saat 20:37
Bugün doktorlarda gezerken birol u gördüm gülümsedim tanındığını farkedip oda gülümsedi dayanamadım abi bu aralar çok formdasın kendine dikkat et sii seviyo ve güveniyoruz dedi yürürken bi anda durdu saol kardeşim bizlerde sizi seviyoruz dedi gayet iyi bi insana benziyor başarılar birolClap
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
  Alıntı yasinolcay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2008 saat 21:19
ulen bi ben göremedim kimseyi
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
gentleman Liste gör
Yazar

Mert D.
  Alıntı gentleman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2008 saat 21:28
ooo benim takımın yarısıyla fotoğraflarım var ne diyosunuz Smile
HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI
Yukarı
palacell Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı palacell Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2008 saat 22:09
arkadaşlar ben birolu nedense hiç göremiyorum sahada,varlığı yokluğu belli değil,tekniğ iyi ama,hiç adam geçemiyor,ara pas yok,asist yok,savunmada gözle görülür bir katkısı yok,ben birolun bu yapamadığı şeyyleri yapabileceğini düşünüyorum,çünkü tekniği yeterli,ama biraz daha kendine güvenmeli ve çalışmalı,göster kendini BİROL..
İSTANBUL SALTANATI SON BULACAK,
ULUSAL SPOR GAZETELERİNDE ESES'İN SAYFASI OLACAK..
PEK YAKINDA
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2008 saat 17:26
Biyediç bugün Birol'a sol kanatta görev verdi.Ya alışık olmadığından ya da formsuz olduğundan pek etkili olamadı.İnşallah kendini çabuk toparlar.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır