eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kanal A Ümit AKTAN Haydi Maça programı Hk.

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kanal A Ümit AKTAN Haydi Maça programı Hk.
    Tarih: 27/Kas/2007 saat 11:30
Arkadaşlar geçen hafta maça gidemedim, maçı radyodan dinledim. Çoğunuz biliyorsunuzdur Pazar günleri Kanal A' da yayınlanan bir spor programı var, "Haydi Maça" adlı programı Ümit AKTAN sunmaktadır. Bu program her pazar 13:30' da başlar 16:00 da biter goller olunca stadlara bağlanılır canlı skorlar öğrenilir, 1.lig,2.lig,3.lig ve hatta adamlar halı sahadan bile gol haberi veriyorlar çok güzel bir program.

Konu şu arkadaşlar geçen hafta Ümit AKTAN yeni birşey başlattı programında. Her hafta programı sunarken hangi takım forma gönderirse o takımın formasını giyip programı sunacak. geçen hafta Vestel Manisaspor' dan Holoskonun formasını (gerçek forma ama) giyerek programı sundu. 

Bende buradan duyurmak istedim, bizde Sergen YALÇIN' ın orjinal formasını gönderelim, programı bu hafta bizim forma ile sunsun...

Bununla kim ilgilenecek bilemiyorum ama herhalde  mesajımız iletilir bir yerlere  
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
eSeSLeee Liste gör
Yeni Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı eSeSLeee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 11:47

Futbol show programıdır.programı sunan ümit aktandır. Hemen Takibe geçelim arkadaşlar.eSkişehirspor hızlı adımlarla şampiyonluğa yaklaşmaktadır. programa renk getirelim.Yönetimin ilgilenmesi dileğiyle..

Eskişehirspor'lu olmak Bir Ayrıcalıktır...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 11:59
Muhatap kim olursa olsun,
al bu ESES forması, giy denmez.
Giyecekse kendisi temin etsin giysin,
bulamadığını beyan etsin yardımcı olurum.
ESES forması bu, başka formalara benzemez,
benim nezdimde böyle, başka renkten anlamam.

Smile

# Direnmüdavim....

Yukarı
escotak26 Liste gör
Yeni Yazar

enver
  Alıntı escotak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 18:15
hüsnü abi katılıyorum sana o forma kutsaldır.bence böle bir şeye gerek yok çünkü yakın zaman içersinde tüm televizyon programları bizi konuşacak.öyle dimi ama
İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA BİZİM TAKIMIMIZI TUTSUNLAR...
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 18:28
:)) Hem adama reklam yap hemde yaptığın reklamın maliyetini de kendin temin et demek olmaz... Tabiki Eskişehirspor formasını giyebilmek ayrı bir şereftir, buna nail olmak büyük bişey ama, yinede formayı bukez biz temin edelim.. Ümit beyde bidaha üstünden çıkarmaz herhalde :))
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 18:34
evet adam 4 saat boyunca eses reklamı yapacak bunun maliyeti aranmamalı bir segen forması giydirelim belki loranleroy un dediği gibi bidaha hiç çıkarmaz o formayı
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 19:40
valla super olur geçen yılda izliyordum programı nadir zamanlardada febe forması brezilya t-shirtlerinden giymişti??
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 11:23

eskiden millet bizim formayi giyerek prim yapardim simdi biz onlara zorla forma giydirerek prim yapiyoruz... ehhh degisen futbol dediklei bumudur nedir?

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
toka43 Liste gör
Yazar

.
Yer: Bermuda
  Alıntı toka43 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 13:30
bundan iyi reklam olmaz sergen in forması da yakışır
.
Yukarı
dogan Liste gör
Yazar

doğan
Yer: Afghanistan
  Alıntı dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 13:45
80 li yılların başıydı. ayder yeni oluşmuştu. o zamanlarda ümit aktan çok popüler bir spor spikeriydi. ne maçıydı hatırlayamıyorum ama ümit aktanın eskişehir atatürk stadına geldiği şeklinde bir laf çıkmıştı. bütün ayder tribününün  'hoş geldin ümit aktan' diyerek tezahuratını hatırlıyorum. eskilerden hatırlayanlar muhakkak olacaktır.
afgan doğan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır