eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Marmaris ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Marmaris'te yaşayan ES-ES'liler...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2011 saat 21:19
Alıntı yapılan esmaris

En başta ben..Hiç beklemediğim bir anda tayinim çıktı.Çanakkale'ye gidiyorum lakin kısa sürecek.Ağustos'ta katılış,Ocak'ta ayrılış:) Emekli olacağım.Şimdi önümdeki kritik konu;Eskişehir'e mi yerleşeceğiz,Marmaris'e mi?Ne diyelim hayırlısı olsun...Ayrıca Gölcüğe tayini çıkan Bahadır kardeşime de hayırlı olsun diyorum...
Mehmet Ali abi yeni görev yerin hayırlı uğurlu olsun... Sen fizanada gitsen her zaman Marmaris EsEs'in abisisin...Wink
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2011 saat 22:25
M.Ali ve Bahadır abi yeni görev yerleriniz hayırlı olsun...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2011 saat 10:40
Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Alıntı yapılan esmaris

En başta ben..Hiç beklemediğim bir anda tayinim çıktı.Çanakkale'ye gidiyorum lakin kısa sürecek.Ağustos'ta katılış,Ocak'ta ayrılış:) Emekli olacağım.Şimdi önümdeki kritik konu;Eskişehir'e mi yerleşeceğiz,Marmaris'e mi?Ne diyelim hayırlısı olsun...Ayrıca Gölcüğe tayini çıkan Bahadır kardeşime de hayırlı olsun diyorum...
Eyvallah M.Ali abi sağolasın ,ayrıca ister kutsal topraklara gel, istersen Marmarise yerleş ,hep beraber olacağız abi seni rahat bırakmayızLOLClapCoolAyrıca tayinimizi hayırlayan iyi dileklerini sunan herkese teşekkür ederim,Marmaris gibi doğa cenneti biryerden, dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan ,abilerimizden kardeşlerimizden ayrılmak, gölcüğe tayin olmak bizi hüzünlendirsede KUTSAL TOPRAKLARA yaklaşmakta bir o kadar mutlu ediyor,ESKİŞEHİR merkez ,orada buluşur herkes...Wink
bahadır abi burada artık bir oluşum yapalım. o kadar eskişehirli var toplamak lazım bir araya.
Eyvallah kardeşim senle konuşmuştuk daha önce tayin durumuna göre gönlümüzde vardı ,Allah gönlümüze göre verdi dostlarımızla  beraber bir oluşum kurabiliriz   isim bile buldum Donanmanın Kırmızı Şimşekleri nasıl ?Cool

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2011 saat 10:55
Alıntı yapılan SRKN

M.Ali ve Bahadır abi yeni görev yerleriniz hayırlı olsun...

Teşekkür ederim, Serkan kardeşimWink
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2011 saat 12:03
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Alıntı yapılan esmaris

Eyvallah M.Ali abi sağolasın ,ayrıca ister kutsal topraklara gel, istersen Marmarise yerleş ,hep beraber olacağız abi seni rahat bırakmayızLOLClapCoolAyrıca tayinimizi hayırlayan iyi dileklerini sunan herkese teşekkür ederim,Marmaris gibi doğa cenneti biryerden, dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan ,abilerimizden kardeşlerimizden ayrılmak, gölcüğe tayin olmak bizi hüzünlendirsede KUTSAL TOPRAKLARA yaklaşmakta bir o kadar mutlu ediyor,ESKİŞEHİR merkez ,orada buluşur herkes...Wink
bahadır abi burada artık bir oluşum yapalım. o kadar eskişehirli var toplamak lazım bir araya.
Eyvallah kardeşim senle konuşmuştuk daha önce tayin durumuna göre gönlümüzde vardı ,Allah gönlümüze göre verdi dostlarımızla  beraber bir oluşum kurabiliriz   isim bile buldum Donanmanın Kırmızı Şimşekleri nasıl ?Cool
abi süper olur gerçekleştirebilirsek.. bol bol eskişehir yaparız, istanbul deplasmanları, bursa deplasmanı.yer itibariyle çok maça gidilir.oluşumu bir an önce kıdemli olarak yapmanı bekliyoruz.

[/QUOTE]
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2011 saat 12:23
İyi dileklerini yazan arkadaşlara teşekkür ederim..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
siyah ve kırmızı Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: çanakkale
  Alıntı siyah ve kırmızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2011 saat 14:11
Slm Mehmet Ali tayinin hayırlı olsun. Bende Çanakkaleye tayin oldum orada tanışırız inşallah. Çanakkaledede Es Es oluşumu başlatmak iyi olur. Ayrıca buradan tayinleri çıkan diğer meslektaşlarımada yeni görev yerleri hayırlı olsun . 
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2011 saat 19:27
Alıntı yapılan siyah ve kırmızı

Slm Mehmet Ali tayinin hayırlı olsun. Bende Çanakkaleye tayin oldum orada tanışırız inşallah. Çanakkaledede Es Es oluşumu başlatmak iyi olur. Ayrıca buradan tayinleri çıkan diğer meslektaşlarımada yeni görev yerleri hayırlı olsun . 
Teşekkür ederiz SmileSmileSmile
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2011 saat 19:28
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Alıntı yapılan siyah ve kırmızı

Teşekkür ederiz SmileSmileSmile
Sizede Çanakkale hayırlı olsun abi...Daha Çanakkaleden memnun olmayanı duymadık WinkWinkWink
Yukarı
Mehmet ESER Liste gör
Yazar

MEHMET ESER
Yer: muğla
  Alıntı Mehmet ESER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 16:35
metin yalının 9-10 temmuzda marmariste evlenme düğünü vardır.muğla dışından gelmek isteyecek olanlara ve tebrik etmek isteyenlere duyurulur.
Aynı dili konuşanlar değil,aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır