eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bu Hakemlerle Nereye Kadar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 19:37
Hakem orada Harakiri yapmıştır..

Hatta bir çok hakem bile ev sahibi takımı bu kadar seyirci önünde son dakikada isterse ceza sahasının biraz daha içerisinde bile penaltı olsa görmezden gelerek serbest vuruş verebilir ki bu pozisyonun dışarda olduğu belli net göremedi diyelim kesinlikle Serbest Vuruş vermelidir. Yüzde yüz kasıtlıdır bu Angry
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 19:44
tunç kayacı'ya mail attım arkadaşlar. belki bu şekilde biraz olsun sesimizi duyurabiliriz.

"Sayın Tunç Kayacı;
Yazılarınızı ve programınızı her hafta ilgi ve merakla takip ediyorum. Ve eminim ki soğuk havada, maçı D-Spor vermesine rağmen, stadyumu dolduran o 20.000 kişilik ateşli taraftarın da gözleri sizde. Bu hafta zirveyi ilgilendiren Eskişehirspor - Antalyaspor maçı ve hakemlerle ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. Hepimiz biliyoruz ki, maalesef, Türkiye'de gözünüz kapalı güvenebileceğiniz hakem bulması çok güç. Ve yapılan hakem hatalarının sonuçları gerçekten fazlasıyla pahalıya mâl oluyor takımlarımıza. Geçen haftaki yazınızda ve programınızda buna değinmiştiniz. Bu hafta da değinebilirseniz çok mutlu olacağım, çünkü artık hakkımızın yenilmesini istemiyoruz. Bize sadece hakkımızın verilmesi istediğimiz. Böylesine önemli bir maçın, 90+2. dakikasında verilen o penaltı ne kadar gerçekçidir? Antalyaspor'un 90+2'de kazandığı o sözde penaltıyı tekrar izlerseniz, çok net bir faul olmadığını ve en önemlisi, pozisyonun ceza sahası dışında olduğunu göreceksiniz. Bununla ilgili D-Spor'dan çekilen resmi de maile koyuyorum. Elbette siz görüntüler üzerinden daha net görebilirsiniz.
 Gerçekten medyamızın ve sizin gibi başarılı gazetecilerin böyle şeylere değinmesi gerek, ancak böyle Türk Futbolu rayına oturabilir. Umarım bu mailimi değerlendirirsiniz. Bu sadece benim kişisel değil, o stadyumda hakkıyla mücadele eden ve hakkı yenilen 18 kişinin, o soğukta takımını destekleyen 20bin kişilik büyük Eskişehir taraftarının haykırışıdır; "Yeter artık, hakkımızın yenilmesini istemiyoruz!"
Saygılarımla"

tkayaci@fanatik.com.tr adresine atabilirsiniz siz de maillerinizi. suskun kaldığımız yeter artık, duyuralım sesimizi..
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 19:45
Alıntı yapılan KaRa

Şimdi biz burada görüntülerden izliyoruz, ağır çekimini de izliyoruz ama bir de o anda hakemin yerine koyalım kendimizi. Hareketin tam çizgide yapılmış olduğunu düşünmüştür belki de. Çünkü Sezgin'in hareketi çizgiye yakın bir yerde. O bölgede sağlıklı bir karar vermek çok zor, özellikle maç esnasında...

Doğru dürüst yapamayacaksa bıraksın o zaman hakemliği! Onun işi o; nerede ne olduğunu görmek ama şunu söyleyeyim ben bu görüntüleri televizyondan önce stadda yaşadım ve o an pozisyonun dışarıda olduğunu iddia ettim , gören görüyor!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 19:45
Sevgili hoca Bülent bu maç için aldığın para haram olsun sana 3 puanımızı yedin. Allahından bul. Yazıklar olsun. Nerenden çıkar bilemiyorum ama çıkacaktır bunun acısı. 20 metreden teretdütsüz çaldın penaltıyı televizyonda izleyince anlıyacaksın. Bir kez daha haram olsun aldığın para burnundan gelsin.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 20:53
Eğer hakem bu gece rahat uyursa pes derim.Yazıktır günahtır,Koskoca camianın umutlarıyla oynanmaz.Penaltı pozisyonunu izleyen herkes böyle bir hakeme beddua eder.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 21:00

hakem ... maçta bayabi ailenin halini hatrını sordum kusura bakmassın dimiiii

ama sen aileni hiç sevmiyorsuuunnn   ben naaaaapiiiiim sen istedin ben durduk yere delirmedim

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 21:08
İşte Bülent Yıldırım ve Antalyaspor......Wink

Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 21:19
   Maçın hakemi saraçoğlu stadında ve maçın uzatma dakikalarında Fenerbahçe aleyhine bu kadar rahat bir penaltı verebilirmiydi.
   Sizi hakem diye atayanlara yazıklar olsun.
kalender
Yukarı
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
  Alıntı esoğuzes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 21:28
hakem rüyanda eskişehir taraftarını gör emi......
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 21:29
Bir kezdaha izledim pozisyonu ALLAH BELANI VERSİN BULENT YILDIRIM Dokunmamıs bile Sezgin...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır