eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Orduspor-Eskişehirspor:2-1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78798081>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 15:27
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

OrduSporlular sadece bizim maçta toplanıyorlar galiba, stadı doldurmuşlar, diğer maçlarınıda izlemiştim bağıran yok bizim maçta kimse susmuyor, buda ESes farkı sanırım . ReAl MAdrid gibi takımız :D

Haklisin , her ülkede var böyle seyirci magneti takimlar.. Ispanyanin Real Madridi, Almanyanin Bayrn Münihi, Hollandanin Ajax'i, Ingilterenin Manu'su, Italyanin AC Milani.. bizim 1 liginde Eskisehirsporu.... seyircinin stadlari doldurdugu gibi, rakip oyuncularda tam performans oynuyor... diger takimlara karsi dezavantajimiz burada. Gecen yil kim gidiyordu I. Büyüksehir , G.B. Oftas veya Kasimpasa maclarina ? adamlar rahat rahat baskisiz maclarini cikip oynayip yenip geliyorlardi... Bizim her deplasmanimiz zor geciyor.. Örnegin Malatya.. sanki ölümüne oynadilar, sonra gelene mac verdiler... Simdi Ordu...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ICEBERG Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 15:28
gayet iyi izledim maçı ersin yapacağı hiç bir şey yok orda topu geriye atmak cinayettir ....
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:06
Kanal A'daki özet ve yorumlar.Youtube sorun cıkarıp durdu.7.30dan beri ugrasıyorum,anca halledebildim.O arada google ye de  yükledim.Buyrun iki linkte burda.İkiside aynı videodur.

Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:23

Görüntüler için teşekkürlerde tekrar izlemek istemiyorum.İzledikçe kahroluyorum.

Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:37
          Ordulu arkadaşlar ısrarla Fatihin Ümite attığı şamardan bahsediyorlar,sitelerde önce yumrukdu,görüntüler gelince şamara döndü.Ama Fatihin o işi niye yaptığından bahseden yok.Birincisi Fatihin yaptığı şamar bile değil,çenesinden ittirmiş,ikincisi bu hareketin asıl nedeni Ümitin Sergene attığı dirsek.Öfkelenen Fatih,Ümitin üzerine yürüyünce olmuş olay.Yani rezalet dizboyu,yalanın bini bir para.Bir de hakem penaltıyı içeri taşıdı,hareket dışardaydı diyorlar,görüntülerde hem Ordulunun,hem de Serdarın ikişer ayakları temas sırasında içerde.Bütün öfkelerini de bu iki yalana bağlıyorlar,bu ne utanmazlık.Penaltının tekrar edilmemesi,verilmeyen penaltılar cabası.Ama maçı izledikten sonra içim rahat.Eses çok rahat çıkar,bu Ordu ise Diyarbakır,Erciyes,Samsun,Karşıyaka varken ilk 6ya bile kalamaz.Defansımız halinin içler acısı olduğu ne yazık ki doğru,ama Metin Diyadine öfkelenen arkadaşlara bir çift lafım var,11 yeni oyuncuyla Orduya sahayı dar eden ve ancak talihsizlik,hakem,baskılarla maç kaybeden bu takımı kim yarattı,tamam Ulaşı,Bülent Balı Diyadin sattırdı,ama nasıl ki Sergenin bunca hırsla ve şu ana kadar verdikleriyle kaçırdığı penaltı için canı sağolsun diyorsak,aynı hata yapma lüksünü hocamızdan da esirgememeliyiz;bu duruma hiçbirimiz onun kadar üzülemeyiz inanın...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:40
Alıntı yapılan oner

Görüntüler için teşekkürlerde tekrar izlemek istemiyorum.İzledikçe kahroluyorum.

Öner abi ilk 2 dakikası özet.Ama ondann sonraıs yorum.Asıl güzel olan yerler ise orası.Cok güzel konustular bizim acımızdan.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:49
www.esesim.org
Yukarı
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
  Alıntı es-scre@m Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 21:14
ORDUSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKANIMIZA KINAMA !

"

Anlam veremiyorum"

TFF Birinci Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Şükrü Bodur, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Nebi Hatipoğlu'nun açıklamalarını kınadığını bildirdi.

Bodur, yaptığı yazılı açıklamada, geçen hafta oynanan Orduspor-Eskişehir maçı sonrasında Eskişehirspor Kulübü Başkanı Nebi Hatipoğlu'nun, maçla ilgili talihsiz açıklamalarda bulunduğunu ifade etti.

Eskişehirspor'u misafir takım olarak en iyi şekilde ağırlamaya çalıştıklarını ve kendilerine kardeş takım muamelesi yaptıklarını belirten Bodur, Hatipoğlu'nun 2 yıl önce meydana gelen olayları tekrar gündeme getirmesine anlam veremediklerini kaydetti.

Şükrü Bodur, iki il arasındaki gerginliği ortadan kaldıracak söylemlerde bulunduklarını, Eskişehirspor yönetimin ise mağlubiyete kılıf aradığını savundu.

haberin kanıtı : http://www.ligtv.com.tr/TFF_1_Lig.aspx?r=1&hid=30381 adresindedir . .
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 21:47
       bodur şimdiden strese girmekte haklısın,seni bekliyoruz.
kalender
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 22:05
Alıntı yapılan es-scre@m

ORDUSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKANIMIZA KINAMA !

"

Anlam veremiyorum"

TFF Birinci Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Şükrü Bodur, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Nebi Hatipoğlu'nun açıklamalarını kınadığını bildirdi.

Bodur, yaptığı yazılı açıklamada, geçen hafta oynanan Orduspor-Eskişehir maçı sonrasında Eskişehirspor Kulübü Başkanı Nebi Hatipoğlu'nun, maçla ilgili talihsiz açıklamalarda bulunduğunu ifade etti.

Eskişehirspor'u misafir takım olarak en iyi şekilde ağırlamaya çalıştıklarını ve kendilerine kardeş takım muamelesi yaptıklarını belirten Bodur, Hatipoğlu'nun 2 yıl önce meydana gelen olayları tekrar gündeme getirmesine anlam veremediklerini kaydetti.

Şükrü Bodur, iki il arasındaki gerginliği ortadan kaldıracak söylemlerde bulunduklarını, Eskişehirspor yönetimin ise mağlubiyete kılıf aradığını savundu.

haberin kanıtı : http://www.ligtv.com.tr/TFF_1_Lig.aspx?r=1&hid=30381 adresindedir . .

Adam hakLı bizim başkan hep böyle şeyler yapıyor zaten, Orduspor kardeŞ klübümüz İkinci yarıda kardeşliğimi bütün Türkiye görmeLi, Çİçeklerle karşılamalıyız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78798081>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır