eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2020-2021 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 15161718>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2021 saat 16:28
Küme düştük. Düşeceğimiz belli idi ama genelde can acıtıyor. Onbeş sene önce Pendik maçını kazanıp bu lige çıkmıştık. Ne güzel bir gündü.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2021 saat 18:41
belki üç yıl olmuştur foruma yazmayalı..evet düştük hayırlısı olsun..en kötü gün bugünse daha yüksek sesle :Sen çok yaşa ESKİŞEHİRSPOR..
Şimdi on kere düşünüp bir kere adım atma zamanı ya bu çocuklara ve Cengiz hocaya güvenip,özgüven kazandırılıp hiç borca harca girmeden aynen devam etmek
yada
ne yapıp edip transferi açıp bu çocukaların yanına kadro derinliğide düşünülerek en az yedi sekiz tecrübeli adam transfer ederek şöyle bir harmanlayıp güzel bir kamp yaparak sezona başlamak...bana sorarsanız ikşnci şık..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2021 saat 12:19
Döndük dolaştık yine aynı yere geldik.
Eskişehirsporluysan çileye, acıya alışık olacaksın, katlanacaksın arkadaş.
Merhaba Inegoller, Sariyerler,Pendikler, Uşaklar,köyler, kasabalar, ilceler, balçık sahalar, tribunsuz yıkık dökük stadlar merhabaaa.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2021 saat 22:04
Bu kulüp bu durumdan nasıl kurtulur bilmiyorum, herhangi bir ışık göremiyorum. Bu borcun altından zor kalkarız. Şu an kısa vadede tek umudum bulunduğumuz ligdeki takımlarla rekabet edebilmek. Umarım gelen geçenden fark yemeden puanlar toplayan bir takım kurarız önümüzdeki sezon.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2021 saat 08:26
Onumuzdeki sene de bu kadrodan bir cacik olmaz ben simdiden soyleyeyim sampiyonluk ust lig hayal
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2021 saat 22:02
Şampiyonluğa oynayan bir takım olmayabiliriz. Elimizde hazır pişmiş yetenekli futbolcuların da olmadığının herkes farkında. Peki tek çıkış yolu transfer mi? Evet böyle bir takıma ne yapabilirsiniz ki! En hızlı sonuç verecek şey transfer olabilir. Peki ya tahta açılmazsa? Kapatacak mıyız kulübü?

Bu sene bizim için çok ama çok önemliydi. Eskişehirspor'a ilk oynadıkları sezonda 1 sezon kazandıran gençlerle yeniden bir havaya gireceğimizi düşünmüştük. Ama ilk Ankara maçında takımdaki atmosferin buna hiç uygun olmadığı ortaya çıktı. Hoca da isteksizdi. Sanki zorla duruyormuş gibi... Fuat hocayla oluşan hava neden oluşmadı. O dönem ne oldu da bu sezon her şey tepetaklak gitti? O zaman da para yoktu... O zaman da ilk adaydık düşmek için...

Mustafa hoca, İlhan Hoca ve son olarak Cengiz hoca... Hepsi şehir birleşmeli minvalinde hep transferin açılması üzerine konuşmalar yapıyor. Bu çocuklara inanıyormuş gibi yapmakla gerçekten inanmanın arasındaki farkı ne zaman anlayacak bu camia bilmiyorum.

Fuat hoca bu çocuklarla savunmada durmasını bilen, duran toplarda bugünkü gibi goller yemeyen dirençli, mücadeleci ve sık sık kontra atakla rakibi tehdit eden takım oluşturmuştu. En kolayı bahanelere sığınmak... Bence Fuat hoca bunu yapmadı. Tesislerdeki hava belli ki iyiydi. Ciddi çalışmalar yapılıyordu ki sahada özellikle takım savunmasındaki pozisyon almalarda bu belli oluyordu. Mustafa hoca döneminden beri her şişirilen top kalemizde tehlike... Cengiz Hoca'nın takımı da sağolsun her duran topu içeri alıyor...

Bunları öğretmek çok mu zor Allah aşkına!? Takım şu an yetenekli gözükmeyebilir, pişmiş hazır futbolcular elimizde olmayabilir, ama bu çocuklara pozisyon almasını öğretmek, defans yerleşimini öğretmek, duran top savunmasını öğretmek bu kadar mı zor!! Bu kadar mı transfere ihtiyaç var!! Hocaların bir ''Bu çocukların IQ su düşük ondan olmuyor'' demediği kaldı. Yani böyle goller yemek için ya hiç çalışmamak lazım veya hocanın çalıştırdıklarını anlamamak lazım. Ben çalışmadığımızı görüyorum. Herkes tembel, futbolcunun kendisi de futbolcuya yol gösterecek teknik kadro da hiç bir şey için uğraşmıyor... Önümüzdeki senenin programını yapacağına, nasıl olsa takımda kovidli çok, ee herkes transfer lazım diyor, zaten düştük diyip kendini hiç yormayan bir teknik kadro görüyorum ne yazık ki! İlk haftalarda her gelen teknik kadro gibi bir şeyler yapmaya çalıştılar. Ama son haftalarda ilk haftalarda düşündüklerinin hiç birini sahada göremiyoruz.

Dirençli bir takım oluşturmak için milyon dolarla ihtiyacınız yok. Bu çocuklarla gayet güzel düşmemeye oynayacak bir takım kurulurdu. Çocukların gözlerideki fer gitmiş!! Çünkü sahada uygulayacakları bir planları yok!! Uğruna savaşacakları bir amaç vermemiş hocaları. Bu şekilde sistemsiz bir takımdan, her maç 5 - 6 yiyen takımdan transfer olamayacaklarını en iyi onlar biliyor.

Çok önemli bir sezonu ne yazık ki elimizden kaçırdık... Bundan sonra tekrar havaya girmek için gerçekten 20-30 milyondan başka seçenek yok gibi duruyor. Ama onu da bulamazsak bu çocuklarla birşeyler yapabilecek bir teknik kadro ne yapılıp edilip bulunmalı ki en azından ligde kalmaya çalışalım. Sistem oturtmak isteyen, dirençli bir takım kurabilecek her teknik heyet bu takımı bir şekilde ligde bırakır diye düşünüyorum. Tabi ki önce en azından geçmiş yıllardan çocukların alacaklarını ödeyip, hırslı bir teknik kadro ile bir amaç edinip ufak da olsa olumlu bir atmosfer yaratmak lazım...
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2021 saat 21:51
Seviyoruz işte varmış diyeceğin.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2021 saat 18:27
3 maç sonra lig bitiyor. umduğumuzu bulamadık. ligde kalmak için mücadele bile edemedik. bilal ceylan bu senenin kazancı oldu. onur arı ise bizde kalırsa gelecek sezonun umudu olacak.

düşüşe bir yerde dur diyeceğiz. sonra çıkışa geçeceğiz. bundan endişem yok.

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2021 saat 12:53
Göreve geldiklerinde elinde iyi bir kadroya sahip olan Eskişehirspor Yönetimi yaptığı hatalar yüzünden takımı 2 yılda 2 kez küme düşürdü. Sportif başarısızlıkta dibe vuran Es Es yönetimi, maçlara da ilgi göstermez oldu. Protokol tribününde yönetici sayısı 3-4’ü geçmiyor
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2021 saat 16:10
23 yaşındaki orta saha oyuncusu Mehmet Özcan, Eskişehirspor ile olan sözleşmesini tek taraflı feshetti. Mehmet'in adı daha önce birçok Süper Lig ekibiyle anılmıştı. 4 sezon Siyah-Kırmızılı formayı giyen Mehmet, 3 gol 3 asistle oynadı.
(Via, Aytac Ersoy)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 15161718>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır