eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Sezgin Coşkun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 545556
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:22
Bence Sezgin'e hemen kızmayalım. MarmarisESES'i "kendini çok akıllı zanneden, taraftar geçinen, içip içip tesislere işeyen, tesislere yöneticilerden para istemeye giden, tesislere gidip futbolcuyla tartışan" kişilerden sanmış olabilir. Bu çok doğaldır. Biz onları aramızdan temizlemediğimiz sürece kurunun yanında yaş da yanmaya devam edecektir.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:43
Alıntı yapılan erman_26

Bence Sezgin'e hemen kızmayalım. MarmarisESES'i "kendini çok akıllı zanneden, taraftar geçinen, içip içip tesislere işeyen, tesislere yöneticilerden para istemeye giden, tesislere gidip futbolcuyla tartışan" kişilerden sanmış olabilir. Bu çok doğaldır. Biz onları aramızdan temizlemediğimiz sürece kurunun yanında yaş da yanmaya devam edecektir.
Sezgin i çok iyi tanıyorum kişilik olarak bunu yapacak biri değil... telefonu kapatmasının başka bir nedeni vardır....İnsani değerlere çok önem bir futbolcu...kimseyi kıracağını sanmam söz verdiyse hele........
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
ömereses Liste gör
Yazar

ömer TAYKESEN
Yer: Turkey
  Alıntı ömereses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:53
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

[QUOTE=erman_26]Bence Sezgin'e hemen kızmayalım. MarmarisESES'i "kendini çok akıllı zanneden, taraftar geçinen, içip içip tesislere işeyen, tesislere yöneticilerden para istemeye giden, tesislere gidip futbolcuyla tartışan" kişilerden sanmış olabilir. Bu çok doğaldır. Biz onları aramızdan temizlemediğimiz sürece kurunun yanında yaş da yanmaya devam edecektir.[/QOTE]
Sezgin i çok iyi tanıyorum kişilik olarak bunu yapacak biri değil... telefonu kapatmasının başka bir nedeni vardır....İnsani değerlere çok önem bir futbolcu...kimseyi kıracağını sanmam söz verdiyse hele........
                                                        bu konuda bende aynı fikirrdeyim, sezginle geçen yaz tanışmıştım çerkezköyde ve inanılmaz mütevazi ve samimi bulmuştum.. Belki başka bi sebep vardır..
SİYAH KIRMIZI
Yukarı
es78 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı es78 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 22:40
Sezgin bazen bizi kızdırdı futbolu ile ancak çalışkan formasını seven biridir..
ÖNCE ES-ES
Yukarı
kuşbakısı Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı kuşbakısı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 12:32
arkadaşlar yanlış haber yaymayalım lütfen, diğer takım taraftarlarından farkımızı gösterelim, sezgin tatilini marmariste değil, antalyada yaptı, bu zaten bilinen birşey. hem sezginin karekteri böyle bir davranışı yapmaya izin vermez.......
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 13:27
Sayın Kuşbakışı..İsminizi bilmediğim için böyle hitap etmek zorundayım...Özel mesajlarınıza bakarmısınız?
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 13:47
Bana göre olması gereken şuydu.Açarsın telefonu arkadaşlar çok istiyordum AMA.......
şu oldu,bu oldu gelemiyorum,kusura bakmayın:inşallah başka zaman.
Bu kadar.
Bu bir futbolcu için değil yaşamımızda herkes için geçerli bir kural.
Bunun futbolcu olmayla,çok para sahibi olmayla da bir alakası yok.Tamamen karşındakilere değer vermenle ilgili bir şey.
O yüzden davet sahibi arkadaşların hissettiklerine katılıyorum.
İnanıyorum ki hiçlerinde çok kariyerli ve paralı arkadaşlarımız da aksine hiç parası yada işi bile olmayanları da vardır.
Ama hepsi birer ESES'li ve kardeşlerimiz,abilerimiz.
Hiç kimse böyle birşeyi haketmediği gibi onlarda haketmiyorlar.
Sezgin'e düşen bir özür dilemektir.Sadece bir özür.Merak etmesi çok zor bir şey değildir.Hatta çok erdemli birşeydir.

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 14:20
çalışmak ve azmin ne kadar yararlı ne kadar gerekli olduğunu gösteren en önemli futbolcumuz
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 14:28
Yetişkin bir insan kabul etmek istemese bir bahane bulur reddedrdi.Böyle konulara takılmak yanlış ve gereksiz bence.Yaş farkımız neredeyse olmamasına rağmen tanıştığımızda abi diye hitap edecek kadar mütevazi bir insan.
O gün işyerimde bir çay içelim teklifini şu an acelem var diyerek geri çevirse de daha sonraki gelişinde uğrayıp selam verecek kadar düşünceli.
Sonuç olarak insanları bu kadar kolay yargılamamalıyız.Bu kadar küçük konulara takılmayalım.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 14:35
Sezgin çok efendi birisi . Bu sene kendini çok geliştirdi ve bana göre savunmada en başarılı oyuncumuz oydu . Eğer onu gerçek yerinde stoperde oynatırsak 1-2 sene içinde Milli takıma yükseleceğini düşünüyorum . Metin hocada Rıza hocada onu stoper oynatmadı . Lütfen artık onu aslı mevkisinde oynatın .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 545556

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır