eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Sezgin Coşkun

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 17:20
Alıntı yapılan başak

buyrun sezgindede düşüş var bakalım önümüzdeki maçlar saygı değer hocamızın kadrosunu görücez umarım artık herşeyin farkına varır ben stad da keyifli maç seyredemiyorum onun için de artık maçlara gitmiyorum ben ve bir çok arkadaşım eski kadroyu geri istiyorum hani hakeden giyer demiştiniz yaa dürüst olun hakediyormu başka bişey demiyorum  hepinize ii akşmlr

Ben Sezginin performansını başarılı buluyorum. Ben ne Sezginsporluyum, ne de Koraysporluyum. Sadece ve sadece Eskişehirsporluyum.Onun için her maç Esesimin maçını izlemeye gidiyorum. Formayı kim hakediyosa o giyecektir,onuda belirleyecek olan teknik direktörümüz Metin Diyadindir.  Saygılar...
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 15:31
Alıntı yapılan başak

arkadaşlar bnc korayın üstüne çok gidiyorsunuz performans düşüklüğü olabilir ama suçu koray değilde birazda hocada arayın koray 2 maç üst üste sakat sakat oynadı gayet ii performans gösterdi madem sırf korayda problem vardıda metin doca ndn ilk 11de 5 futolcuyu yedek bıraktı hatta kadroya bile almadığı oldu metin hoca bi kumar oynadı oda tuttu kolay maç çıktı önlerine ve sergen abinin sayesinde galip oldular bnc siz sezgin ilk oynadığı maçı doğru dürüst izlemediniz sergen abi esesi galibiyete taşıyan isim kim nederse desin takımda 4 kişi sırf ilk 11 tamamlamak için o sahaya çıkıyo ve saygıdeğer metin hocamızda tutturmuş bi kadro gidiyo diğer adamların yaptıkları hata değilde korayın ve diğer 4 kişnin yaptıklarımı hata elbet er yada geç hak yerini bulacak ben buna inanıyorum üzgün ama korayın performans süper kabullensenizde böyle kabullenmesenizde
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 16:50
Bence Sezgin ağır kalıyo , İkinci yarı ortalarında koray girseydi farklı olabilirdi...Koray geçen maçta ikinci yarı girmişti gayette iyi oynadı bu  hafta şans verilmeliydi..
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:05
Vasat ve Es-Es formasını giymenin ne kadar büyük bir onur olduğunun farkına varamıyor.
  Artık form mu tutacak,geceli gündüzlü çalışacakmı kendi bilir.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:29

Sezgin, kanatta oynaması gereken bir futbolcunun vasıflarına sahip değil. Öncelikle ağır kalıyor, birbirde etkisiz, takıma kanattan destek sağlayamıyor. Koray'ın ilk 11 de sahaya çıkması taraftarıyım.

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:54
Sezgin stoper olan bir oyuncu sağ bekten hücuma destek verememesi normal.
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:57
Alıntı yapılan ES_Kadir

Pekala sağbekten hücuma destek verememesini normal karşılıyoruz. Peki bu adamın sağbekte oynatılmasını neye bağlamalıyız.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 18:01
Koray'ı, akifi, tufan'ı  kartal macından sonra 1 kesti... ancak tufan sakatlıklardan dolayı bir daha forma bulabildi... sağ bek için en iyi isim koray su an sezginin yerini yadırgadığı belli... erkan ferini göndermeseydik o da zorlardı sağ beki..
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 18:55
Alıntı yapılan eses35

Alıntı yapılan ES_Kadir

Pekala sağbekten hücuma destek verememesini normal karşılıyoruz. Peki bu adamın sağbekte oynatılmasını neye bağlamalıyız.

Kötü başladı sezona Koray özellikle Kartal maçında sağ kanat yol geçen hanına dönünce hocada defansif yanı kuvvetli olan Sezgin'i koydu oraya.
Yukarı
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
  Alıntı SUATESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 22:26

Yanındaki arkadaşına pas veremeyecek kadar kötü olmasını anlayamıyorum. Sanki ilk defa oynuyor gibiydi. Sezgin daha çok çalışmalı. Biraz dinlendirilip yerine Korayın oynaması lazım. 

Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır