eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Sezgin Coşkun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 12:08
Sezgin forma savaşını sonuna kadar vermelidir. Güçlü fiziği ile yılmadan çalışırsa hem kendi, hem de takımımız kazanacaktır.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
  Alıntı İrfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 19:59
Sezgin mükemmel bir futbol ortaya koydu.Fiziğini çok iyi kullanıyor ve çok mücadeleci.Tebrik ediyorum...
İrfan
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 20:01
Koray formayı zor kapacak gibi.Sezgin kardeşim başarılarının devamını dilerim.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 11:07
Sezgin mükemmel oynadı koray yedek kalır artık  korayı da beğenirim amma en iyi oynayanın hakkıdır forma sezgin sen hakkediyorsun formayı böyle devam edersen geleceğin çok parlak
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 13:00
Koray ın son haftalardaki formsuzluğunda bulduğu şansı iyi değerlendirdi, biraz da Koray tırmalasın bakalım ilk 11 için... Rekabet kaliteyi artırır :)
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 23:43
Malesef ben koray'ıda hafife almayalım diyorum. Sezgin iyi bir futbolcu olabilr ama Koray bu takıma geçen sene ve bu sene oynadığı maçlarda çok şey kattı.
Yukarı
başak Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı başak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 12:12
arkadaşlar bnc korayın üstüne çok gidiyorsunuz performans düşüklüğü olabilir ama suçu koray değilde birazda hocada arayın koray 2 maç üst üste sakat sakat oynadı gayet ii performans gösterdi madem sırf korayda problem vardıda metin doca ndn ilk 11de 5 futolcuyu yedek bıraktı hatta kadroya bile almadığı oldu metin hoca bi kumar oynadı oda tuttu kolay maç çıktı önlerine ve sergen abinin sayesinde galip oldular bnc siz sezgin ilk oynadığı maçı doğru dürüst izlemediniz sergen abi esesi galibiyete taşıyan isim kim nederse desin takımda 4 kişi sırf ilk 11 tamamlamak için o sahaya çıkıyo ve saygıdeğer metin hocamızda tutturmuş bi kadro gidiyo diğer adamların yaptıkları hata değilde korayın ve diğer 4 kişnin yaptıklarımı hata elbet er yada geç hak yerini bulacak ben buna inanıyorum üzgün ama korayın performans süper kabullensenizde böyle kabullenmesenizde
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
  Alıntı EraY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 12:15
Alıntı yapılan başak

arkadaşlar bnc korayın üstüne çok gidiyorsunuz performans düşüklüğü olabilir ama suçu koray değilde birazda hocada arayın koray 2 maç üst üste sakat sakat oynadı gayet ii performans gösterdi madem sırf korayda problem vardıda metin doca ndn ilk 11de 5 futolcuyu yedek bıraktı hatta kadroya bile almadığı oldu metin hoca bi kumar oynadı oda tuttu kolay maç çıktı önlerine ve sergen abinin sayesinde galip oldular bnc siz sezgin ilk oynadığı maçı doğru dürüst izlemediniz sergen abi esesi galibiyete taşıyan isim kim nederse desin takımda 4 kişi sırf ilk 11 tamamlamak için o sahaya çıkıyo ve saygıdeğer metin hocamızda tutturmuş bi kadro gidiyo diğer adamların yaptıkları hata değilde korayın ve diğer 4 kişnin yaptıklarımı hata elbet er yada geç hak yerini bulacak ben buna inanıyorum üzgün ama korayın performans süper kabullensenizde böyle kabullenmesenizde

Koray ve Sezgin eses için çok değerli oyuncular bunu kimse tartışamaz bence. Ama hoca kime şans verirse o oynar. TAkımın başarısı hepsinin önündedir.......
Yukarı
başak Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı başak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 12:49
tabikide takımın başarısı önemli sezginde iyi kötü demiyoruz zaten elbette ii olan oynucak sadece hak yenmesini istemiyoruz adaletli olsunlar
Yukarı
başak Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı başak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 16:12

buyrun sezgindede düşüş var bakalım önümüzdeki maçlar saygı değer hocamızın kadrosunu görücez umarım artık herşeyin farkına varır ben stad da keyifli maç seyredemiyorum onun için de artık maçlara gitmiyorum ben ve bir çok arkadaşım eski kadroyu geri istiyorum hani hakeden giyer demiştiniz yaa dürüst olun hakediyormu başka bişey demiyorum  hepinize ii akşmlr

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır