eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19/20-25H-Eskişehirspor - Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 19/20-25H-Eskişehirspor - Giresunspor
    Tarih: 05/Mar/2020 saat 12:56
TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Eskişehirspor - Giresunspor

Maç Kodu: 2234

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM - ESKİŞEHİR
7.03.2020 - 16:30

KUTLUHAN BİLGİÇ(Hakem)
BERSAN DURAN(1. Yardımcı Hakem)
HÜSEYİN AYLAK(2. Yardımcı Hakem)
VOLKAN OKUR(Dördüncü Hakem)

AKİF UĞURDUR(Gözlemci)
ERKİN ADALAR(Temsilci)
BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ(Temsilci)
İLKER ÖZKAN(Temsilci)
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2020 saat 17:59
Emre Toraman: Sergen ağabeyi cumaya götürmek istedik...Eski futbolcu Emre Toraman, Eskişehirspor'da forma giyerken Sergen Yalçın'la ilgili anısını Eflatun TV'de anlattı.

Anadolu'nun muhtelif takımlarında forma giyen eski futbolcu Emre Toraman, Eskişehirspor'da oynarken Sergen Yalçın'la yaşadığı ilginç anısını aktardı... 

Toraman, "Eskişehir'de oynarken Sergen ağabeyi (Yalçın) cuma namazına götürmek istedik, biraz direndi ama sonra götürdük. O gün de şansa vaazın konusu kumar, at yarışı gibi şeyler... Sergen abi, 'Oğlum hoca beni mi gördü acaba' dedi. Gülmemek için zor tuttum kendimi. Sergen Ağabey (Yalçın) arkadan konuşmayı hiç sevmez, şu camiada net diyebileceğim 1-2 insandan biridir" açıklamasını yaptı.

Toraman ayrıca teknik direktör Yılmaz Vural'la ilgili bir anekdotu şöyle aktardı: "Oynayamayan bir futbolcu Yılmaz Vural ile konuşmak istedi. Hoca konuşmadı, sonra Cuma namazında hocanın yanına oturdu. Yılmaz hoca secdeye varırken, 'Hocam hazırım, forma bekliyorum' dedi. Yılmaz Hoca da selam verirken, 'Daha hazır değilsin' dedi."
konu disi ama hep agliyoruz biraz gulelim istedim
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2020 saat 03:13
Şu aynı maçta kalemize 2 tane buz gibi gol atan ve evimizde 2-1 yenilmemize sebep olan emre toraman bir sürü boş laf etmiş. Ayrıca bu forumda bahsedilmeyi haketmiş .
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2020 saat 07:32
O maci canli izlemistim abi hep agliyoruz biraz gulelim istedim hatam varsa kusura bakma
maça da gelecek olursak bence son sansimiz mecbur yenmek zorundayız ibrahim halil öner cezalı kivanc onur sakat maç saatinde belli olacak
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2020 saat 11:25
Bizim topçular Instagram'da pozlar versin biz kendimizi kahredelim.. Hiç birşey olmaz bunlardan.. Ümidi olanlar için söylüyorum, boşu boşuna hayal kırıklığı yaşamayın arkadaşlar..

Fizik kapasitenle ancak bir yere kadar mücadele edersin.. Futbol çok koşmak değildir her zaman.. Kafası çalışan topçular lazımdır iyi bir oyun sergileyebilmek için.. Bileklerine hakim soğuk kanlı 1 tane adam yok iken biz ancak şans ile maç kazanırız..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2020 saat 14:36
Giresun açısından lig bitti. düşme korkusu yok. çıkma şansı ve amacı yok.

bu maçı istersek kazanırız. maçı kazanmayı istemeliyiz.

bu maçı kazanırsak haftaya Osmanlı maçı önem kazanacak.

kazanacak güce sahibiz.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2020 saat 16:30
Eskişehirspor - Akhisarspor karşılaşmasında "taraftarlarımızın neden olduğu" saha olayları nedeniyle 18 bin TL para cezası verilirken, batı alt tribün 106. blokta yer alan seyircilerimizin kartları ise ev sahibi olacağımız bir sonraki karşılaşmada bloke edilecek
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2020 saat 17:08
Hakem Mehmet Güven'e ikinci sarıyı, dolayısıyla kırmızıyı gösteremedi. Zaten kendi yetersizliklerimizden ötürü ligde kalmamız zor iken bir de hakemlerin kasıtlı kıyımları olduğu sürece kimse  hayal kurmasın bana kalırsa...
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2020 saat 17:23
Rakip 10 kişi bile kalsa bu takım bu haliyle gol falan atamaz. Bir tane organize atağımız yok sahada ne yaptığımız belli değil. Mücadelemiz de kalmamış eskisi gibi havluyu atmış bir görüntü var. Hoca sonuna kadar mücadele edeceğiz diyor her hafta da oyuncuların aklında iş çoktan bitmiş. Şu Giresun'u şu haliyle ligde hangi takım çıksa yener. Biz kaleye zor gidiyoruz. İnşallah ikinci yarı kendimize geliriz.
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2020 saat 18:22
Furgan'ın futbol bilgisi sıfır, net en kötü futbolcumuz ısrarla neden oynatılıyor anlam veremiyorum. Bugün kötü değildik saçma goller yedik her zamanki gibi. Hakem de mehmet güven'i atsa maçı da kazanabilirdik. Sonuç olarak kalan haftalarda cocuklar bildigi gibi oynasın, düştük ama mücadele ederek düşelim. Osmanlı'yı yenebiliriz bile düzgün taktikle, sağlık olsun elden gelen budur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır