eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19/20-21H-Eskişehirspor - Altınordu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2020 saat 22:43
Takım olarak oynamaya alıştık. Feyzi cezalı duruma düştü yerine Bedirhan oynar o da iyiydi Bursa ve Adana maçlarında bence Feyzi'nin eksiğini hissettirmez. Mevlüt müdahalelerde oldukça iyi ama oyun kurma noktasında Furkan kadar iyi değil. Bugün Furgan'ı özellikle ilk yarıda çok beğendim, o çekingen hareketlerini görmedim daha cesurdu ilk golde attığı şut gibi, normalde sola pas verirdi hemen ama bugün vurdu. Metehan'ı kazandık artık çok ama çok daha iyi olacak. Alltan gelen Buğra Çağlıyan var o da seneye çok iyi olur. Alt yapımızdan cevherler geliyor bu seneki U17 takımımız şampiyonluğa oynuyor o kadrodan bir sürü topçu çıkartırız eminim. Bu seriyi 2-3 hafta daha devam ettirirsek artık düşme riskimiz çok azalır, rakipler bizden korkarlar. Mustafa Hoca'ya helal olsun teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıyor doğru taktikler, analizler çok iyi yönetiyor takımı. Bir de hep söylüyorum yine söyleyeceğim dk 70'ten sonra rakipleri tüketiyoruz son 20 dk sadece bizim çocuklar oynuyor hem de tek kale. Bu kondisyonla ligde her takımı son 20 dk kendi sahasına hapsederiz. Herkesin emeğine sağlık, öncelikle büyük taraftarın
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2020 saat 22:52
Hep söyledim yine söylüyorum, futbol para pul işi değil yürek işi.Eğer Taraftarın takımına vefakar cefakarlık yapıyorsa, Futbolcun sahaya çıkıp yüreğini koyuyorsa başarı kaçınılmaz olur.İşte Eskişehirspor 3 Altınordu-0 Ben bu taraftarı ,futbolcuları ve teknik heyeti alkışlıyorum.
HAYRI ULGEN
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2020 saat 14:15
Gerçekten harikayız. Bizim durumumuza düşen Anep Karabük Manisa Ankaragücü Ordu Kocaeli Sakarya bu ligde bırak puan almayı gol bile atamadan 3 liglere düştüler. Her maç 6-7 yediler. Büyük iş başarıyoruz, senelerdir transfer yasakları, yetmezmiş gibi üzerinde - 9 puan cezası. Vallahi billahi bizden başka hiç bir takım bunun üstesinden gelemez. Yıkılmıyoruz,yılmıyoruz. Kurtuluşumuz bu gençlerden başka bir yerde değil. Gelin bu çocukların üzerine yoğunlaşalım, dolduralım şu stadı her maç bu sene ligde kalalım seneye Süper Lig kovalayalım.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2020 saat 17:01
Öyle bir duruma düştük ki yalnızca bizim harika olmamız yetmiyor.Rakiplerimizinde kötü olması gerekiyor.Balıkesir bu gün deplasmanda Ümraniyeyi 3-0 yendi.Osmanlı ve Adanadan başka geride bırakabileceğimiz takım yok gibi.Bunlardan bir tanesi kümede kalmayı başarabilse(Bence Bolu kesin düşecek)biz soluğu alt ligde alırız.İşimiz hala çok ama çok zor.Ama ümidiz arttı tabii ki...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2020 saat 17:01
Ve şu an maçı izliyorum Osmanlı çok iyi oynuyor.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2020 saat 21:02
Ve bolu 2:1 kaybetti. Sezonun basindan bu yana ilk kez sonuncu siradan cikabildik. Hayirli olsun
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2020 saat 12:50
Son yıllarda izlediğim en güzel en heyecanlı en zevkli maçtı.. Emeği geçen tüm oyuncularımıza ve kulüp çalışanlarımıza teşekkür ederim.. 3-0 öndeyken rakip stoperlere 3 kişi baskı yapmanın verdiği hırsı özlemişiz..

Bir teşekkürde omuz omuza verdiğimiz Efsane'ye!
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2020 saat 13:06
MaçI canli izleyenler farketmistir ben mehme Fevzi yi ayipladim 2 kez mete kaan atmak istedi ikisindede kabul etmedi hos gozukmedi mete kaan bencil ama çok yetenekli
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2020 saat 08:13
Alıntı yapılan Güray26ES

MaçI canli izleyenler farketmistir ben mehme Fevzi yi ayipladim 2 kez mete kaan atmak istedi ikisindede kabul etmedi hos gozukmedi mete kaan bencil ama çok yetenekli

Ben de bizim taraftarı ayıpladım.. Takımda daha önceden belirlenmiş bir penaltıcı vardır, penaltının başına o geçer.. Belli ki bu kişi Feyzi'ydi.. Orada Mete'nin atmak istemesi saçma olandı.. Bizim taraftar da ilk penaltı kaçınca başladı "Mete, Mete .." diye tempo tutmaya.. Zaten 2-0 öndeyiz ne gerek var böyle şeylere.. Mete hattrick yapacak diye tezahürat yapıyoruz.. Kimin gol attığı neden önemli ki sahada? Ben olsam Mete'yi alırdım direkt oyundan.. Şımarıklığa gerek yok..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2020 saat 10:42
haklisiniz mete zaten bencil üstüne üstlük sözüm ona taraftar gecinenler simartiyorlar ayrıca orada m.feyzinin durumunu düşünün esas ayip m.feyzi ye yapilandir.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır