eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19/20-17H-Boluspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2019 saat 12:50
Alıntı yapılan ender_26esk

Son maçlara bakılarak aslında ilk yarıda fena değildik. Çoşkun Hoca olsaydı şut çekemezdik. İlk yarıda net pozisyonlar kaçırdık.

İkinci yarıda rakip eksik kaldıktan sonra sazı elimize alırız derken kondüsyonumuz yetmedi. Özellikle son 10 dakika yorgunluktan pas atamayacak duruma geldi oyuncularımız.

Bedirhan ın oyuna alınma mantığını ve saha içindeki hareketlerini halen anlamış değilim.

yukarıda yönetimi beğenmeyen arkadaşlar olmuş. Kim gelsin? veya isteyen oldu da Mustafa Akgören zorla mı geldi.

Ben kendi adıma yönetime sonuna kadar güveniyorum hata yaparsa bu yönetim yapsın en azından iyi niyetlerinden şüphemiz yok.

Ne demek düşeceksekte mustafa başkan düşürsün bu nasıl bir teslimiyettir nasıl düşünce tarzıdır. Bak kardeşim burada Eskişehirsporun iyiliği için yorum yapılır sen bu mealde burada yorum yazamazsın. Yazdıklarını reddediyorum ve de kınıyorum.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2019 saat 14:06
Bilal Bey son kongrede başka başkan adayları vardı da ben mi göremedim.

yukarıda da yazdım şahsım adına yönetime güveniyor inanıyorum. Paraları olmayabilir. Paralı başkanları da gördük.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2019 saat 08:59
Emre kayyuma kalsa da hesap sorulamaz. Ülkemizde maalesef ki yapanın yanına yaptığı kar kalır mantığı hakim. Bu sadece futbolda değil hemen hemen her alanda böyle. Hesap verilebilirlik yok.

Bizden başka kayyuma kalan külüpler var hiçbirinde de geçmişle hesaplaşma görmedik, göremeyiz.

Bunun tek yolu külüpler birliği yasasının çıkması. Onu da siyasiler neden yıllardır bekletiyor hepimiz biliyoruz.

Hal böyleyken kayyum yöneteceğine en azından Eskişehirsporluluğundan şüphemiz olmayan birileri yönetsin.

Geçmişten hesap sorulacaksa bugün kalsın kayyuma.

Neyse şu an odaklanmamız gereken bir yarış var ligde kalma yarışı. Pes edecek bir durum yok. Koskoca ikinci yarı duruyor önümüzde. Eses e yakışır bir biçimde hem sahada hem tribünde son dakika ya kadar mücadele edelim.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2019 saat 11:42
Eskişehirspor’un devre arası kamp programı netlik kazandı.

Kırmızı Şimşekler 4 Ocak tarihinde Antalya’nın Manavgat ilçesine giderek Hane Hotel’de kampa girecek. Eskişehirspor 12 Ocak tarihinde kente geri dönecek ve ikinci yarının ilk maçına Eskişehir’de yapacağı çalışmalar ile devam edecek. Eskişehirspor’un kamp yapacağı otelin 1997-1999 yılları arasında başkanlığını yapan işadamı Ahmet Sezer’in ailesine ait olduğu ve Eskişehirspor’un devre arası kampını ücretsiz olarak yapacağı öğrenildi.

Eskişehirspor’un Antalya’da en az iki hazırlık maçı oynamak istediği ve rakip takım bulunması konusunda çalışmaların devam ettiği de gelen bilgiler arasında.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2019 saat 14:23
90+3 proramında yönetimin markoyu geri getirmek için uğraştıkları yeni teklifler yaptıklarını bildirdiler ki bizim takımın Marko Milinkoviç'e acil ihtiyacı var ileri de top yapamaz olduk takımı tekrar toparlarlarsa içimiz rahatlayacak.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2019 saat 17:16
Marko geri gelse bile Jesse kesin olarak takımda olmayacak. Takımda ileri top taşıyacak adam Jesse den başka yok. Deplasmanlarda çok zorlanırız maalesef. Marko ne kadar kaliteli bir oyuncu olsa da temposu yüksek bir oyuncu değil.
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2020 saat 16:16
Eskisehir Sporkulübü yararina düzenlenen yöresel ürünler ve hediyelik esya fuarina tüm halkimiz davetli. Gökmeydan Mah. Cumhuriyet Parki yani Fuar Çadiri
B370
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2020 saat 19:37
10 günlük kamp dönemine girecek olan siyah-kırmızılılar iki hazırlık maçı yapacak. Bu kapsamda Eskişehirspor 7 Ocak Salı günü Almanya temsilcisi Hansa Rostock, 10 Ocak Cuma günü ise Fatih Karagümrük Spor Kulübü ile karşılaşacak.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2020 saat 19:40
Alıntı yapılan liq26

Marko geri gelse bile Jesse kesin olarak takımda olmayacak. Takımda ileri top taşıyacak adam Jesse den başka yok. Deplasmanlarda çok zorlanırız maalesef. Marko ne kadar kaliteli bir oyuncu olsa da temposu yüksek bir oyuncu değil.

sanki tam tersi olacak renkdasim gonul ikiside takim da kalsin istiyor kalsaydi boluyu yenerdik jesse takim da kalacak gibi cunku kampa dahil edildi milinkovicide Giresun istiyor
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2020 saat 02:17
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan liq26

sanki tam tersi olacak renkdasim gonul ikiside takim da kalsin istiyor kalsaydi boluyu yenerdik jesse takim da kalacak gibi cunku kampa dahil edildi milinkovicide Giresun istiyor

Olayi söyle anladim, alacaklarina karsi sözlesmesini fesih edebilir Sekidika. Eskisehirspora para kazandirmak isteyen oyuncu, sözlesmesini feshetmiyor ve hala Eskisehirsporun oyuncusu olarak görünüyor. Kadro disi kalma yok. O yüzden kampta ismi görünüyor. Yani transfer olsun olmasin, adama kulüp olarak tabikide sahip cikiliyor.
Yolu acik olsun. Belkide son senelerde en karekterli sattigimiz oyuncu Jesse Sekidikadir.
Insallah Fenerin ve Trabzonun araya girmesiyle bonservisi 1 milyon Euro ya cikar. Takas oyuncu kesinlikle alinmasin. Bu takimlardan gelen her hangi oyuncu, kendisini kulübün üstünde görecek.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır