eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19/20-17H-Boluspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 15:01
merhaba,

takım ilk defa bu kadar can siperane oynuyor,
   Bolu'dan çok daha iyiler,üzüldüğüm tek şey,bu genç çocukların
tecrübe ve özgüven kazanmaları adına oynatılmamaları,
   Mete Kaan çok iyi,eski Mete değil ve Mitroviç'i aratmaz.
   Alperen (adamım) biraz ürkek,
   hayırlısı olsun,takımı bu hale düşürenler utansın.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 15:19
Bolu 10 kişi kaldi..
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 16:02
1-1 Bitti. Bir puan faydası olur mu ileride göreceğiz. Takım bugün iyi pres yaptı fena da oynamadı. Ekrem bayağı geliştirdi kendini. Takımda Jesse, Marko ve Ferhat dışında kayıp yapmazsak, (hatta Hakan da gereksiz) ikinci yarıda belki bir mucize yaratabiliriz.
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 16:14
sisokko ve emre güralla takım 2 kişi eksik oynuyor. eski futbolcularla hç futbol oynamıyoruz hiç. gençlerle çok iyi futbol oynuyorduk. özellikle ısla boş topç furkon polat daha iyi mevlüt alha daha iyi oynuyorlar. kaşar futbolcu oynatmaya devam edersek hiçbirşey düzelmez.
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 16:20
merhaba,

ikinci yarı,ilk yarı gibi değildik,hele hele 70.dakikadan sonra Sissokko
ve Emre tamamen bitik haldeler,resmen 9 kişi oynadık,
   ben hoca olsam,Mete ve Alperen yerine bu iki oyuncuyu çıkarırdım,
   Bedirhan,oyuna yeni girmişsin adamın ayağına basıp sarı kart görüyorsun,
akabinde başka bir pozisyon da,iki ayrı adama arkadan bodoslama giriyorsun,
çok rahat 2.sarı ve sonrası kırmızı kart,bu nasıl mesuliyet ?....
   ikinci yarı çok laubali oynandı,ilk yarı mesuliyet ve ciddiyeti yoktu,
   Bolu'da bir şey yok,üç puan uçtu !...
   bu gidişat bizi küme düşürür,çok çalışmak gerekiyor hem de çok.
   başarılar dilerim.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 17:11
Yeni yönetim aynen mesut hoşcanda olduğu gibi seri bir şekilde takimi 2.lige uçurucak, ben ve benim gibiler bugünlerden bunu görüyor ama kimse kılını kıpırdatmıyor. Bir şahıstan yada birilerinden borç para yada kaynak bulunmazssa kesinlikle düşeriz.
AnTiBiZaNs
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 19:00
Parayla gelip borçları kapatacaklarını söyleyen adaylar vardı, madem üye değiller diye kabul edilmediler, niçin onları üye yapıp bir sonraki seçimde önleri açılması için adım atılmadı? Takımın şirketleşmesi ve profesyonelce yönetilmesi lazım, kimse mevcut yönetime ve öncekilerine de güvenmedi, yardım olmayacak, bu belli. O zaman, yönetime talip olan ve başkasından yardım istemeden bu işi çözeceklerini vaad edenlere fırsat tanınmalıydı. Daha forma sponsorumuz yok, ETİ bile niçin geri çekildi?
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 19:16
45 dakika 10 , 30 dakika 9 kişi oynayan bizden pek farkı olmayan (eksi ceza olmasa üstünde olduğumuz)Bolu takımına 1 gol atamadık şaka gibi.
Marko bu kadar mı beyindi bu takımda ?
Son 3 maç önemliydi ama elde var 1 puan.
Kimse çok fazla hayallere kapılmasın.

Kaan Ay yönetimini yollayıp. Osman Beyi getirip yere göğe sığdıramadıklarında Kimse "yahu Es-Es kaç senedir kan ağlıyor Alamanyalardan Sevdalımız Bol para ile geldi ama bu yüce sevdalı bey bunca sene neredeydi?" Koca Koca İnsalar ilkokul talebesi vaadleri veren birine gönül sardı birde gitti isim haklarını verdi inanılır gibi değil. Sonra noldu birileri geldi biz adayız dediler "hooop hemşerim siz kimsiniz yahu üyeliğiniz yokk" dendi , sanki bazılarının üyelikleri varmış gibi ,
Sonra bizden dedikleri biri çıktı başkan oldu şöyle sponsor kovalıyoruz böyle ikna ediyoruz ama buda 0. Acaba Hoşcanı buraya getirip Kaan ı yollayan ve Osmana destek olup Hoop hemşerim diyen kişiler geceleri rahat uyuyabilecekler mi merak ediyorum. Bundan sonra ekşi kaç puan ceza yeriz düşünce falan Allah bilir.

Ha olmaz ya biri gelir elinde para ile bizi kurtarır ama sanmam. Bir an önce alt lig için çalışmalar yapılmalı oyuncular ile konuşulmalı 11 oluşturulmalı (oda seneye -30 falan almazsak hani)
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 19:27
Herhalde maçı izlemediniz. Tek kırmızı kart var futbolcuya gösterilen, o da ikinci sarı karttan ikinci yarıda. Bolu 10 kişi oynadı son yarım saat. Aslında 9 kişi oynayan bizim takımdı, Sissoko ve Emre Güral yokları oynadılar.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2019 saat 19:39
Kötü oynadık. İlk defa bu sezon bir hakem lehimize kararlar verdi. Bu sayede beraberliği aldık. Poepon'u başka hakem olsa muhtemelen atmazdı. Özellikle Bedirhan'a çok sinirlendim. Girer girmez 10 dakikada kırmızı kart görecekti. Hakem Bedirhan'a 2. sarı kartı çıkartmadı. Mustafa hoca da 10 kişi oynayan Bolu'ya karşı kanat oyuncusu Alperen'i çıkartıp bek oyuncusu olan aylardır oynamayan Bedirhan'ı oyunu alarak ne düşündü anlayamadım. Ligin 2. yarısında işimiz çok zor. Bu arada Jesse ve Milinkovic olsaydı çok rahat kazanırdık.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır