eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19/20-16H-Eskişehirspor - Balıkesirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 18:45
Takım değil resmen Kızılay. Galip gelemeyen, gol atamayan takım varsa yardımcı oluyoruz. Milinkoviç'in takımda tutulamaması, takımın dengesini bozdu. İki maç üst üste kaybettik. Bugün Sisokko dışında tüm takım döküldü. Geçen sene bizim çocuklarla daha iyi mücadele ediyorduk. Coşkun Hocanın takıma fazla katkısı olmadı. Geri kalan 18 maçta 10-11 galibiyet alamayacağımıza göre artık ligden düştük. Önümüzdeki Bolu maçına dahi zor takım çıkarırız. İkinci yarı maçlarını artık U17 ile oynarız zaten birkaç oyuncu profesyonel yapılmış.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 18:55
merhaba,

sadede gelelim,
   Coşkun hoca senden hoca olmaz,ama yine de mal-i hülya dağıtabilirsin,
   takımın iyilerinden Alperen'i çıkarıyorsun,aldığın oyuncun mahalle takımında
oynar,ayağına kaç top geldi,ne yaptı ?
   Kamal'ı çıkarıyorsun,defans oyuncusu alıyorsun,ben ferhat'ın yaptıklarını
yazayım,korner attı topu auta attı,taç attı rakibe verdi,ayağın da ki topu,
arkadaşı yerine rakibe veriyor,
   Hakan'ı seyrettin mi bilmiyorum ama !...
   işin en komik yanı nedir sevgili hocam,90.dakika da 2-1 mağlupsun,
zaman aleyhin de sen oyuncu değiştiriyorsun.
   bir şey sormak istiyorum,bu takımın geleceğin futbolcuları diyerek
gazeteler de boy boy resimleri olan çocuklar nerede ?
   seni tebrik ederim sevgili Demirbakan !...

'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Turtle Liste gör
Yazar

Kayhan Uzbil
Yer: Cuba
  Alıntı Turtle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 19:12
Şu forumda 2 galibiyet üstüste aldık diye Play-off hayalleride kuruldu ya... daha da bir şey demiyorum.
Takım psikolojimizi iyice bozdu.
Şu maçı alsaydık, gerçekten Lig’de kalma ümidimiz olurdu. Ama açık ve net GAME OVER

KU
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 20:42
B PLANI DEVREDE

Eskişehirspor yönetimi karar aşamasına geldi. Balıkesirspor maçı öncesi kadroyu koruma düşüncesi ile hareket eden Eskişehirspor Yönetimi, yeni bir yapılanmaya giderek, kadrodaki bazı futbolcular ile yolları ayırarak genç futbolcular ile yoluna devam edecek.
Balıkesirspor maçı ile birlikte yönetimin, radikal kararlar alma ihtimali bir hayli yükseldi. 5 futbolcunun kulüpten ayrılma hakkı bulunurken, Eskişehirspor Yönetimi Balıkesirspor maçı öncesinde bu futbolcuları elde tutmayı amaçlıyordu. Ancak Balıkesirspor maçında alınan beklenmedik mağlubiyet ardından kulüpten ayrılacak futbolculara yol vermeye hazırlanan Eskişehirspor Yönetiminin genç futbolcular ile yola devam etmesi bekleniyor. Balıkesirspor maçı ardından statda kalarak toplantı yapan Eskişehirspor Yönetiminin son kararını yarın yapacağı toplantı ardından vereceği öğrenildi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 20:42
kesinlikle hoca ferhat kiraz Ekrem hakan Aslantaş hemen gonderilmeli
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 21:01
Kalecilerimiz malesef berbat.
Sezgin , Hakan , Ferhat , Onur , Kıvanç
Bu oyuncular ise hem çok yaşlı hemde bize fazladan bir katkıları yok.
Gitmek isteyen 5 li kim ? Isimler neden açıklanmıyor ? Jesse bunlardan biriydi sanırım.
Jesse , Sissoko , Issah 3 lü yabancı bizim suan takım iskeletlerimizden. Keşke Marko'da kalsaydı. Bunun dışında kale hariç 4 lü savunmada oyanayabilicek oyuncularımız ve Ortasaha bölgelerinde oynayabilicek oyuncularımız gayet ligin ortalamasında veya üstünde. 3 hafta çok rahat 9 puan alabilme ihtimalimiz varken alamıyoruz. Emre forvet değil yani bitiricilik olmayan bir forvet olamaz.
O bölgede artık Jesse ile devam etmemiz gerekir derken aklıma birden takımdan ayrılcaklar ve transfer dedikoduları geliyor. 5 oyuncu iskeletimizi oluşturuyorsa eğer bu takım sezon sonuna kadar artık gol falan atamaz. Ocak ayından sonra kıyamet başlar.
Eğer elimizde bu oyuncular tutulursa bize en az 9-11 galibiyet lazım oda 32-38 puan falan ediyor. Bu şekilde bile ligte kalmamız çok zor. 1 kaleci ve 1 forvet bizi çok farklı noktaya getirebilirdi ama malesef.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 21:24
Demirbakan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, müsabakanın henüz başında yedikleri golle geriye düştüklerini ancak takım olarak refleks göstererek beraberlik golüne ulaştıklarını ve ilk devreyi 1-1 tamamladıklarını aktardı.

İkinci yarıda rakibin kapandığını dile getiren Demirbakan, şöyle konuştu:

"İkinci yarıda attıkları gol dışında pozisyonları yoktu. Rakibimizi tebrik ediyorum. Maçın son bölümlerinde iyi defans yaptılar. Son haftalardaki transfer söylentileri, futbolcuları konsantrasyon kaybına uğrattı. Bazı futbolculardan bekleneni alamıyorum. Sonradan oyuna giren futbolcular gereken performansı gösteremedi. Mağlubiyeti hak ettiğimizi zannetmiyorum."

Adıgüzel: "Çok mutluyuz"

Ekol Hastanesi Balıkesirspor Teknik SorumlusuMehmet Nuri Adıgüzel, iki takımın iyi bir mücadele ortaya koyduğunu vurguladı.

Adıgüzel, "Attığımız ikinci golle maçı kazandık. Çok mutluyuz. Üst sıraları hedefliyoruz. Her hafta puan ya da puanlar almak istiyoruz.Eskişehirspor'u da kutluyorum." diye konuştu
Yukarı
genç26 Liste gör
Yazar

ENVER
  Alıntı genç26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 23:31
çök merak ediyorum hocaların görüpte bizim göremediğimiz nedir acaba Ferhat'ta Fuat hocada aynı hatayı sürekli yaptı.gecen seneki takım oynasa bence aynı puanı alırdı Metehan Altunbaş ve Buğra gibi gençleri neden takıma monte etmiyoruz. coşkun hoca gençlere şans veren bir hoca kesinlikle değil
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2019 saat 09:05
Maç öncesi istemeyerek yazdığım hadiseler bir bir cereyan etti.. Haklı çıkmaktan çok korkarak yazmıştım halbuki!

Kaleci diye sahada yer alan zat-ı muhterem ile yolların bir an önce ayrılması gerekiyor.. Kenarda top toplayıcılık teklif edilebilir mesela.. Kalede Ebrar olsa bu çocuktan ne kadar kötü olabilir diye düşünmeden edemiyor insan..

Defans hattında ise Berkay ve Erdal dışında hiçbir şey yok malesef.. Hakan dediğimiz adam futbolu kafada bitirmiş ve kendini tatmin etmek ister bir halde sahada.. Sözleşme imzalanmış hata kaza ve düşünüyor ki "Ben bu sözleşmeyi tamamlayayım, bugün alamazsam elbet birgün alırım bu paraları..".. Cemali desen sözde 19 yaşında ama sanki 35 yaşında gibi yürüyecek dermanı yok.. Kafası başka yerlerde.. Başakşehir hayalleri kuruyor büyük ihtimal.. Ama bu performansla İngiltere milli takımı formasını defalarca giymiş Gael Clishy'yi ancak hayallerinde yedek bırakabilir.. Burada göstereceği performansın ne kadar değerli olduğunun farkında değil..

Orta alanda Mehmet ve Issah bence çok iyi bir oyun çıkarttı.. Ayak basmadık yer bırakmadılar.. Fakat sahada değiştirilecek bir sürü isim varken Issah çıkartılıp "kurtarıcı (!)" olarak Ferhat oyuna girdi.. Bir tane olumlu hareketi olmamasıyla birlikte yürüyecek hali de yoktu.. Hakan için yazdıklarım onun için de geçerli.. Göndersen BAL'da bile oynayamaz.. Bu fizikle tekme tokat manyağı yaparlar..

Hücuma dönük orta sahamızda ise maç öncesinde söylediklerim çıktı ve Milinkoviç'i mumla aradık resmen.. Sissoko'nun olumlu hareketleri olduğu kadar kaybettiği toplar türübünleri deli etti.. TV'den izleyenler Sissoko'yu ne kadar beğendiyse türübünden izleyenler de bir o kadar isyan etti.. Daha önce de dediğim gibi bu arkadaşın yeri sağ kanat.. Başka mevkilerde yapabileceğinin %50'sini verebilirse öp başına koy.. Sissoko'yu maçın sonlarına doğru oyundan alarak Kıvanç'ı oyuna alan çılgın teknik direktörümüz ise bizi şaşırtmadı.. Yaratıcı oyuncu oyuna alması gerekirken oyunu tutmak istercesine bir ön liberoyu oyuna almasına anlam verebilen varsa dinlemek isterim.. Rezillik.. Jesse kafasında Eskişehirspor'u bitirmiş.. Transfer olma düşüncesiyle sakatlanmamak için ikili mücadelelerden bile kaçıyor.. En ufak bir pozisyon bulsa takım için oynamayı bırakıp kendine oynuyor.. Bu adam nasıl 90 dk sahada kaldı anlamak mümkün değil.. Ben 20. dk'da oyundan alırdım bu çocuğu.. Alperen, forum ve türübün ahalisi tarafından hırsıyla takdir gören çok şey beklenen bir çocuk.. Ama bunu daha önce de söyledim bu arkadaşın yetenekleri sınırlı.. Tam Serdar Özbayraktar.. Ha onun Eskişehirspor'a o kısıtlı yeteneğiyle verdiklerini verebilirse ne ala.. TS'ye giden Fıratcan bu çocuktan yetenek olarak 3-4 gömlek üstündü.. Alperen'den beklenen özverili oynaması, işini ciddiye alması, her topa basması ise başarılı bir oyuncu.. Fakat bu çocuktan yıldız olması beklenilirse hata edilir.. Alperen'in yerine oyuna giren Halil için söylenecek bir şey yok.. Adam yeteneksiz..

Forvetimiz Emre'nin de aklı başka yerlerde.. Maçtan önce sosyal medyadan Antalya'ya gideceğine dair esrarengiz paylaşımlar yapmaya başlamışlardı karısıyla birlikte.. Bilirsiniz severler esrarengiz olmayı, merak uyandıracak paylaşımlar yapmayı.. Çok net iki pozisyonu lakayıt davranışları yüzünden harcadı.. Üzerine vazif olmayan 10 numara pozisyonunda oynamaya kalktı kafasına göre ve gereksiz yere korner dahil tüm orta yapılacak serbest vuruşları kullandı.. Rezil bir maçtı onun adına..

Sonuç olarak takım iki haftadır transfer düşüncesiyle oynamıyor.. Kafada bitirmişler ligi.. Bu yüzden devre arası bir neşterle cerahati söküp atmak hepimiz adına anlamlı olacaktır.. Gitmek isteyen defolsun gitsin.. İstemeyip kulübü daha da borçlandırmak isteyenler ise gönderilsin..

Geçmiş olsun düştük!

Feyzi, Bedirhan, Tolga, Ebrar, Furkan, Furgan, Metehan ve daha U19'dan alınacak çocuklara hakarettir, Hakan'ı, Ferhat'ı, Jesse'yi vs oynatmak..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2019 saat 11:19
Şeyi merak ediyorum.

Istanbulspor maçı öncesi.. Stadyum önünde bir abimiz vardı.. Mikrofona şey diyordu.. Ödemeler sene sonunda (devre arası bitince ) bitecek.. Kimseye ödememiz , kimsenin alacağı kalmayacak.. Sponsor görüşmelerimiz var.. Henüz net değil ama olumlu vs.. Tarzı bu be buna yakın bir üslup vardı diye hatırlıyorum..

Noldu ya foton gitti ?? Diye söze başlamak istiyorum. Benim Osman Bey'e olduğu gibi şimdi ki yönetime, Fuat Bey'e olduğu gibi Coşkun Bey'e de inancım güvencim yoktu. Şimdi gazeteler de sosyal medyalarda yok onunla yollar ayrıldı.. Yok takım dağılabilir.. Yok buna göre U19 ve U17 den takviyeler alacağız vsvsvsvs. Adam gibi politikalar izleyip Adam gibi doğru taktik bilgisi olan cesur bir TD miz ve başkanımız olsaydi oyuncular elde tutulup ligte bence rahat kalırdık. Artık Milli takımın şans faktöründen daha büyük şans faktörüne ihtiyacımız var ki hayallere dalmayalım. Artık düştük diyebiliriz. Ama düşersek kaç eksi puan alırız acaba? Takımda sezon sonu kimler kalır acaba ? Alt taraflar o kadar proje takımları ile dolu biz bu durum ile başa çıkabilir miyiz acaba? Yoksa isim haklarını kullanabiliyorlarsa baska planlar mi yapıyorlar acaba ?
Merak sadece merak ediyorum soru çok ama cevap yok.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır