eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19/20-16H-Eskişehirspor - Balıkesirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 19/20-16H-Eskişehirspor - Balıkesirspor
    Tarih: 20/Ara/2019 saat 12:34
TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Eskişehirspor - Ekol Hastanesi Balıkesirspor

Maç Kodu: 2142

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM - ESKİŞEHİR
21.12.2019 - 16:30

ÖZGÜÇ TÜRKALP(Hakem)
OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR(1. Yardımcı Hakem)
HASAN HÜSEYİN TETİK(2. Yardımcı Hakem)
ERHAN KUTLU(Dördüncü Hakem)

MEHMET KAYA(Gözlemci)
METİN ALPER(Temsilci)
TİMUÇİN BAŞAR(Temsilci)
ALPER YÜCEL(Temsilci)
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2019 saat 13:00
Yaşadığı çalkantılarla ileride sıkıtılı günler geçireceğini düşündüğüm Balıkesirspor ile karşılaşacağız bu hafta.. Geçen hafta İstanbulspor maçında kaybedilen puanlar ve oynanan oyun hepimizi derinden yaralamıştı.. Maçtan 1 gün önce Milinkoviç'in takımdan ayrılması da moralimizi bozmuştu.. Milinkoviç'in bir önceki hafta da oynamaması ve o maçta takımın galip gelmesi hepimizde "Milinkoviç olmasa da olur..." dedirtmişti fakat İstanbul maçında gördük ki takım ileriye çıkarken büyük sıkıntı yaşadı.. 10 numara pozisyonunun hakkını veren bir oyuncuydu ve topu ileriye taşımamıza büyük katkı sağlıyordu.. Böyle bir oyuncunun olmaması Jesse ve Sissoko'yu da verimsizleştirdi ve üretken olamadık..

Balıkesirspor karşılaşmasının evimizde olması, içeride oynadığımız Ümraniye maçındaki gibi büyük bir avantaj.. Taraftarın da desteğiyle bir şekilde pozisyon bulabileceğimizi düşünüyorum.. Rakibimiz son 6 maçında gol bulamamış ve hücum organizasyonları bir hayli zayıf.. Umarım bizim maçta da bu seriyi sürdürürler..

Maça çıkacak kadroda geçen hafta dökülen Hakan ve Ferhat'ın yerini Feyzi ve Cemali almalıdır.. Sarı kart cezası biten Berkay da Mevlüt'ün yerine oynaması gerektiğini düşünüyorum.. Orta saha kurgusunda ise çoğu renktaşım kanatlardan birinde Alperen forvetin arkasında Sissoko oynamalı diye düşünecektir fakat bence Sissoko kanatta oynamadığında saç baş yolduruyor.. Sırtını sağ çizgiye verip oynamak onu daha verimli kılıyor.. Alperen de yine aynı tarz bir oyuncu ve o da tipik bir kanat oyuncusu.. Hal böyle olunca bakıyorum oyuncu listemize hücuma katkı verecek 10 numara olmasa bile 8 numara gibi oynayacak tek bir oyuncu kalıyor Furgan.. Mehmet 6 numara gibi defansın önünde Issah ile Furgan'da 8 numara gibi oynaması daha iyi bir çözüm gibi geliyor..

Benim maç için kadrom:

Umarım 3 puan daha alır, devre arasına 1 hafta kala daha da umutlanırız.. Kaybetmemiz durumunda ise geçen haftaki mağlubiyet ile esen soğuk rüzgarların kuvvetlenme ihtimalinin yükselmesi ne yeni yönetim ne de bizler için iyi olmaz..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2019 saat 15:57

e^3_Nicola yazdıklarınıza katıldığım nokta Sissoko kesinlikle sağ çizgide daha etkili bence de sağ çizgide oynamalı.

Katılmadığım noktalar ise Ferhat ve Hakan formsuz doğru fakat Furgan onlardan beter, şu an en formsuz oyuncumuz kesinlikle onunla bir kişi eksiz oynuyoruz ilk on birde olmamalı bu formuyla.

Güncel formlara bakıldığında artık Alperen'in zamanının geldiğini düşünüyorum.

Ayrıca bence Jesse'yi forvette Emre ile beraber kullanmalıyız. Bir kere denensin Jesse forvette kanada göre daha çok iş yapacaktır diye düşünüyorum.

Benim bu maç için bu oyuncularla on birim bu...

Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 14:19
Maraton üst kombinesi olup maça gitmeyecek var mı? 1 adet bilet lazım.
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 14:50
Bugün defansif olarak tamamen kapanan takıma karşı oynayacağız kilidi açmak için duran toplara ihtiyaç var bence Ferhat bu yüzden oynayabilir. Önünde Cemaliyi oynatabiliriz, diğer kanatta sissoko olur Jesse, emre ile forvet oynayabilir bu fikir güzel bence de. Gençlerden Tolga Issah yerine bence oynayabilir çünkü yabancıların aramızdan ayrılma ihtimali var denemiş oluruz en azından. İşin özü balkes gol atamayan takım bu yüzden maç rakip yarı sahada geçecek defansı bırakmadan sağdan soldan hızlı top çevirmelerle golü erken bulursak 3-0 alırız. Diğer türlü kilitlenir maç 1-0 0-0 görebiliriz
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 15:41
merhaba,

ilk defa istediğim gibi bir kadro,
   özellikle Alperen adına beğendim,bu çocuk geleceğin beklentisi,...
   Allah yardımcıları olsun.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 16:41
   Ekremden harika bir asist ve 1-0 maglubuz.Topu boş kaleye yuvarlaması için rakibin önüne bıraktı.Hemen ardından da ortayı direk kaleye alıyordu,neyse ki direkten döndü.
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 16:44
İki haftadır gayet iyi oynamasına rağmen Ekrem de aşırı bir heyecan ve zeka problemi var
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 16:45
   Top bizi sevdi ve şanssız yediğimiz golden sonra 1-1i çabuk yakaladık
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2019 saat 17:10
Ne yapıp eder gol yemeyi başarırız demiştim.Şaşırtmadılar.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır