eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor'lu Ünlüler

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 02:23
Alıntı yapılan kkpitna

-Tuna kiremitcinin aşk neyin kısaltmasını akudum orada galatasaraylıyım yazıyodu, ama eskişehir dogumlu...
-Ebrü gündeş hakkında bozüyüklu hakkında dedikodular var(bende bozüyükluyum) ama kendisi istanbulluyum diyo.Ayrıca kendiside fenerbahcelidir :(
-Azra akın holladada doğmuştur. Annesi afyon elmadağlı, babası afyon bolvadinlidir.Babası bir ara eskişehirsporda futbol oynamış.Kendi hangi takımlı bilemem...
-Kadir çöpdemir elazig dogumlu ve fenerbahcelidir :(
Alıntı yapılan 26_26_26

..............
Google de araştırıp bulduklarım,ama İçlerinden kaçı EsEs li onları bilemem.
En EsEs li ünlümüz olarakda Mithat Körler'den başkasını tanımam.
Ben EsES lidir hepsi demedimki...! +Kadir Çöpdemir EsEs liliğinden bahsetmese bile ( fb.li olduğunu herkes biliyor) Odunpazarlı olduğunu zaman zaman hep dile getirmiştir.
Bu yazdıklarımda kafama göre yazmış olduğum bilgiler değil.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 02:48
Alıntı yapılan yoncacı

Eskişehirli olmayan birinin Eskişehirsporlu olmasına şaşmak demek Eskişehirspor'u büyük takım kabul etmemek demektir.
Ben 59 yaşındayım ve 1967'den beride Eskişehirsporluyum. Üstelik Eskişehirli olmadığım gibi, Eskişehirle anadan, babadan bir akrabalık bağımda yok.
Oktay Kaynarcada benim gibi bir Eskişehirli olmayan Eskişehirsporlu.
Bunun nasıl bir duygu olduğunu anlatabilmek çok zor.

Katılıyorum.
Süper lige çıkma maçlarında Diyarbakır ile yaptığımız maçta KAŞ'taydım.
Bir çay bahçesinde seyrettim sırtımda formam ile,  çevremde 30-40 tane diyarbakırlı vardı tırsmadım desem yalan olmaz LOL . orada karşılaştığım bir astsubay ve ben vardık Eskişehirli ama yaklaşık 15 kişi falandık Eskişehirsporlu, çünkü  yerel halktan yada tatilcilerin orta yaşlıların nerdeyse tümü es es'liydi. Efsane takımı ezbere sayıyorlardı. Çok etkilendim, o zaman bir kez daha anladım büyüklüğümüzü.
Clap
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 02:55
inönüde boluluları kovduğumuz locaya sonradan nuri alçonun gelmesi çok güzeldi... hatta tam nuri alçoya yakışan faliyetti :) boluluların parasını verdiği yeri hakladı ;) maç sırasında ona bakan varmıydı ordamıydı nerdeydi ben tamamen kopmuşum oraya bakmak aklıma gelmedi...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
hasanugur Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı hasanugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 04:02
arkadaşlar bu saydığınız kişiler es es li olsa ne olur olmasa ne olur hiç biri esesimizi biizm kadar sevmez bunlarım boşverin biz esesimize elimizden geleni yapalım bu saydığımız isimlerin hepsi yalan dolan istanbulda yaşayan bilir bunları....
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 18:23
Eskişehirspor'u tutuyorlar mı bilmem ama işte bazı ünlüler.

Sami (Seferad Grubu)

Hayko Çepkin

Ece Gürsel

Nuri Alço

Tan

Yavuz Seçkin
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 18:53

Evet Oktay KAYNARCA'nın Okul Yıllarında Fanatiklik Derecesinde ESES'imizi Tuttuğunu Bizzat Kendi Ağzından Duymuştum. 1993 yada 1994 Yılında İdi Sanırım O Zamanlar Mesaiye Devamlı Öğleden Sonra Gittiğim İçin Sabah Programları Yapılıyorlardı Kanallarda Birisinde Oktay Kaynarca ve Bayan Partneri Kaynarca'da Bizzat Kendi Ağzından ESKİŞEHİRSPOR'LU Olduğunu Okul Yıllarında Çok İyi Derecede Bahsetmişti Tabii O Zaman Bilgisayar Mail Göndermek Gibi Şeyler Öyle Gelişmemişti Ülkemizdeki ve Dünyadaki ESES'li Kardeşlerimiz, Abilerimizde Programı FAX Yağmuruna Tutmuşlardı Bayağı Gelen FAX'lar Hep ESES Üzerine Olunca Programı Bitirmekte Bayağı Zorlanmışlardı. Gururlanmıştım Bende O Zaman...

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:18
Alıntı yapılan oner

Mithat Körler, Zeki Sezer.

İkiside beyfendi kişilikler , güzel bir ikili yazmışsınız.
Zeki Bey günümüz siyasetçi portresinden uzak bir kişi bence , bu sebeple zorlanıyor , allah yardımcısı olsun...

Mithat Beye gelirsek yıllardır onlarca kez trende  karşılaşmışızdır. Tanışıklığımız yoktur ama her defasında selam verir hal hatır sorar. Bizim nüfus kağıdı yüzümüzde olsa gerek :)... Stadda karşılaştığımızda ben bu tatarı biryeden hatırlıyorum ama diyordur kesin. Ne bilsin hemen hergün "işte taraftar işte şampiyonu" bangır bangır dinleyip kendimi gaza getirdiğimi. Çok ciddi tavsiyemdir dostlar , işe yarıyor , sabah keyifsiz kalktığınızda , gün içinde şarj gerektiğinde , sevincinizde-üzüntünüzde gereken desteği veriyor...

Hele bazen Kadıköyde derneğe giderken eses cd'mi Kadıköylülerle paylaşıyorum , marş gibi marş duysunlar diye...

Sağ olasın Mithat Körler , sağolasın...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 20:44

ETYEN MAHÇIUPYAN: RADİKAL GAZETESİ YAZARI....SEVGİLER

eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
techeses Liste gör
Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı techeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 21:46
NE DİL YETER SENİ ANLATMAYA NE GÖZ KIYAR SANA BAKMAYA...
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 21:52
Eskişehir'li ünlü:Amigo Orhan.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır