eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor'lu Ünlüler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2008 saat 19:01
Oktay Kaynarca futbolla ilgilenen bir isim. Yanlış hatırlamıyorsam Değirmenderespor'un başkanlığını filan yapıyordu.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Toyton Liste gör
Yazar

Mustafa YUCEL
Yer: Turkey
  Alıntı Toyton Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2008 saat 19:14

Cüneyt Arkın -Nalan -Nuri ALço- Özgün - Mithat Körler . .

Beraber yürüdük biz bu yollarda. . .
Yukarı
maverick Liste gör
Yazar

ibrahim karaoğlu
Yer: istanbul
  Alıntı maverick Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 22:56
[/img]
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 23:06

Oktay Kaynarca'nın yıllar önce  KV'nin ilk prim yaptıgı zamanlarda -eger hafızam beni yanıltmıyorsa- TFF Dergisi'nde GSli oldugunu okumustum ki hatta o zamanlar yine bu mevzu tartisiliyordu imkan bulup scan edememistim o sayfalari.

Ozgun isimli pop sarkicisi da yanilmiyorsam Eskisehirli ancak bizim anladigimiz ve uyguladigimiz turden bir Eskisehirsporlu degil cunku kendisini Bjk tv'de Bjk formasi ile gormuslugum vardir ki zaten bilinen bir seydi aslinda bizim gibi Eskisehirspor taraftari olmadigi ama bir donem o da prim yapmisti buralarda.

Aslinda cok da bir degeri yok kimin olup olmadiginin bence ama yine de yanlis bilinmesin bazi seyler.

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 23:22
Dr.Fahrettin Cüretlibatur'un (Cüneyt Arkın) Eskişehirli ama EsEs li olmadığını biliyorum, bazı tv. programlarında gs li olduğunu söylediğine şahit oldum çünkü.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 23:27
nuri alçoyu tek geçerim....fanatik eseslidir kendisi
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 23:38
Rahmetli Mete İnselel,Bülent Kayabaş,Hakkı Devrim,İnan Kıraç,Tuna Kiremitci,Ebru Gündeş (aslen Bozüyüklü),Ali Sirmen,Azra Akın,Kadir Çöptemir,Serpil Çakmaklı,Güner Ümit...
Google de araştırıp bulduklarım,ama İçlerinden kaçı EsEs li onları bilemem.
En EsEs li ünlümüz olarakda Mithat Körler'den başkasını tanımam.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
zetone26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eskişehirli
  Alıntı zetone26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2008 saat 23:40
Bende Özgün'ü Bjk Tv de görmüştüm Bjkliymiş ayrıca Eskişehirsporlu olduğunuda vurgulamıştı. Ne kadar etik orası tartışılır Big%20smile
Biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 01:07

Alıntı yapılan nEfEr_t.t.l

Alıntı yapılan serkan_esk

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, "Eskişehirspor'u çocukluğumdan beri tanıyorum. Çocukluğum bu kentte geçti. Görüyorum ki, Eskişehirspor'a halkının desteği çok fazla. Eskişehirspor umuyorum ki bu sene 1. Lig'e çıkacaktır. Takımı, taraftarı süper lige yakışır"dedi.
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=55359&kategori=1

Esesfan.com'dan Alıntıdır
Yukarı
kkpitna Liste gör
Yazar

sinan meşe
Yer: bozüyük
  Alıntı kkpitna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 01:15
-Tuna kiremitcinin aşk neyin kısaltmasını akudum orada galatasaraylıyım yazıyodu, ama eskişehir dogumlu...
-Ebrü gündeş hakkında bozüyüklu hakkında dedikodular var(bende bozüyükluyum) ama kendisi istanbulluyum diyo.Ayrıca kendiside fenerbahcelidir :(
-Azra akın holladada doğmuştur. Annesi afyon elmadağlı, babası afyon bolvadinlidir.Babası bir ara eskişehirsporda futbol oynamış.Kendi hangi takımlı bilemem...
-Kadir çöpdemir elazig dogumlu ve fenerbahcelidir :(
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır