eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 10. Hafta Eskişehirspor - Osmanlıspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 10. Hafta Eskişehirspor - Osmanlıspor
    Tarih: 31/Eki/2019 saat 08:12
TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Eskişehirspor - Osmanlıspor

Maç Kodu: 2088

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM - ESKİŞEHİR

3.11.2019 - 16:30

YASİN KOL(Hakem)
MEHMET YILDIRIM(1. Yardımcı Hakem)
MURAT ALTAN(2. Yardımcı Hakem)
OĞUZHAN ÇAKIR(Dördüncü Hakem)

SAMİ ŞAMAR(Gözlemci)
SERVET SARIKAYA(Temsilci)
EKREM GÜLEN(Temsilci)
HAKAN BAŞ(Temsilci)
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2019 saat 08:24
Bakalım Osman TAŞ maça gelecek mi? Daha da önemlisi Murat DİRİ "istifa etmesi yönünde protesto ettirecek mi? Başımıza bela ettiği bu ne idüğü belirsiz herifi rezil edebilecek mi?

Osman TAŞ, maça katılımın az olması için bilet fiyatlarını tekrar yükseltmiş sanırım.. Bilet fiyatlarını düşürdük, bundan sonra Maraton 15 TL, kale arkası 10 TL demişlerdi.. Bu maç yine yükselmiş 30 TL, 15TL olmuş..Evimizde oynadığımız son iç saha maçının ertesi günü kongre tarihi olarak kasıtlı bir şekilde ayarlandı, üzerine iki hafta deplasmana gittik ve bir hafta da milli maç arası vardı.. Taraftarı etkisizleştirdi, Osman.. Tahminimce bu maça da gelmez..

Maç için ise konuşulacak birşey yok, takım yazılı bir açıklama yaparak tüm olumsuz tabloyu gözler önüne serdi.. Antrenmana da katılmadılar.. Moraller sıfırın altında.. Teknik direktör diye getirilen vatandaş ise sanki play off hesapları yapıyormuşcasına açıklamalar yapmaya devam eden, anlamsız kadrolar ile maçlara çıkan ne yaptığını bilmeyen biri.. Bu yüzden yanilmemiz kuvvetle muhtemel.. Bakalım ne tiyatrolar dönecek.. Biz Pazar günü yine yerimizde olacak ve izleyeceğiz tiyatroyu..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2019 saat 09:48
1. Bilet fiyatlarının 5-10 tl saçmalığından kurtulup 15-30 a dönmesi olması gerekendi.
2. Coşkun hoca defansta sezgin mevlüt ikilisiyle oynarsa kalede yine ebrar olursa bu maçı alır.
3. Başkan da maça tabiiki gelecek ve seyredecek.
4. M.Dirinin hiç bir varyasyonuna katılmam, zira ben ona hiç güvenmiyorum.
5. Başkan da kendine güven istiyorsa eski hesapları hemen mahkemeye versin vereceğim demekle olmaz versin o zaman güven duyalacak kulüp olacağız.
   Eğer M.diri taraftara yönetim istifa diye bağırttırırsa acaba neden diye düşünmek gerekir. Başkan 90+3 programında 2013-1016 yı kayıtları silinmiş dedi tuhaf paralar dağıtılmış dedi, daha öncede futbolcularla filan tuhaf sözleşmelerden bahsetmişti bunları açığa çıkarıyor bu zamana kadar bunlar hiç bir başkan tarafından açığa çıkarılmadı, bu yüzden mi istifa etmesi gerekiyor?
6. Ben bu saatten sonra Osman Taş'a istifa diye bağırmam.
7. Kişiye değil Eskişehirspora güven tazelenmesi gerekiyor, Osman Taş bunu yapacaksa gerekirse amatöre düşmeye razıyım çünkü bu kulüp başka şekil kurtulamaz.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2019 saat 13:27
Daha önce 30-15 olarak belirlenen bilet fiyatları; dün yapılan girişimler sonucunda maraton 10 TL, kale arkaları 5 TL olarak değişmiştir. Daha önce yüksek bedelle bilet alanların ödedikleri bedel passolig hesaplarına iade edilecektir.
Haydi o stadyumu dolduralım..
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR! Eskişehirspor'un Kongre sürecindeki doğalgaz ve gıda giderlerini Aydın Begiter üstlendi. Teşekkürler Aydın Başkan..
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2019 saat 15:17
Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, olağanüstü seçimli genel kurul toplantısının 17 Kasım Pazar günü saat 15.00'te Hasan Polatkan Kültür Merkezi'nde yapılmasına, ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde kongrenin 24 Kasım Pazar günü aynı yer ve saatte gerçekleştirilmesine karar verildiği kaydedildi.

Eskişehirspor'un 13 Ekim'de yapılan olağanüstü kongresinde kulüp başkanlığına yeniden Osman Taş seçilmişti.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2019 saat 16:45
Alıntı yapılan Güray26ES

Daha önce 30-15 olarak belirlenen bilet fiyatları; dün yapılan girişimler sonucunda maraton 10 TL, kale arkaları 5 TL olarak değişmiştir. Daha önce yüksek bedelle bilet alanların ödedikleri bedel passolig hesaplarına iade edilecektir.
Haydi o stadyumu dolduralım..
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR! Eskişehirspor'un Kongre sürecindeki doğalgaz ve gıda giderlerini Aydın Begiter üstlendi. Teşekkürler Aydın Başkan..

Yani kombine alanlar aptal mı oluyor, kombine alın diye buradan bas bas bağırmadınız mı boşunamı kombine aldım ben artık maça gitmiyorum 5-10 tl lik maça gitmem. Kimse taraftarı aptal yerine koyamaz. Yeterse yeter bu Eskişehirspor sevdasıyla ilgili değil artık aptal yerine konuyoruz gitmiyorum istediğiniz kadar eleştirin. 5 tl' lik maça gelen adam kişi başı kulübü zarara uğratacak ama bir sürü tip te maça girmeden evvel bi ton bira içecek sonra güya şarhoşluğuna sığınarak bol bol küfür edecek sonra biz ceza alacağız. Bıktık bu senaryodan. Usandırdınız başardınız.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2019 saat 00:40
takım batmış, küme düşmek üzere, başkan yok, yönetim yok, 30 lira olsa maça gelecek taraftar yok. Bu şartlarda hala kombine alan enayimi deniyor. tabi ki değil kombine almak bir duruştur. sen kombine alır takımına destek olursun. yanında olduğunu, taraftarlığını gösterirsin. bir nevi bağış yaparsın. taraftar olan kişi takım bu haldeyken maç bileti bedava olsa sorun etmez. amaç takımın iyiliğidir.

herşey yolunda gitseydi, bu maç taraftara herşeyden çok ihiyaç olmasaydı.,bu maç ölüm kalım maçı olmasaydı, bilet fiyatları bu şekilde düşmezdi elbette.

ki bu şartlarda bile açın passo sayfasını bakın. tribün bomboş. 30 lira olsaydı kaç kişiye oynardınız bu maçı?
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2019 saat 14:50
Yav neyi tartışıyoruz 1 lira olsa maça giden yok.Soğuttular.Bu takım ligde kalma mücadelesi veya umudu vermeden maça giden olmaz.Ben bu taraftarı tanıyorsam olmaz.Düşme potasından çıkma umudumuz olsun bakın nasıl dolar.Bu günkü maçta takıma başarılar diliyorum.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2019 saat 14:50
Bu maçı kazanıp birlik ve beraberlik duygusunun fitilini yeniden ateşleyeceğiz herkes görecek
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2019 saat 16:21
bu takımın maçı 4 tl ye mi seyredilir takımın değerini bu saçma bilet fiyatları yerlere indiriyor en kalabalık maçımız 30 tl ve bursa maçıydı, maç fiyatını yok seviyesine indirmek futbolcuyu motive mi ediyor sanoyorsunuz daha beter eder. İnşallah yeneriz yenme ihtimalimiz yüksek ama ben yin e de bu bilet fiyatını protesto ediyorum edeceğim. Her şeyin bir kıymeti var Es-Es maçı 5 tl olamazzzzzzz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır