eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 8. Hafta Akhisarspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 8. Hafta Akhisarspor - Eskişehirspor
    Tarih: 16/Eki/2019 saat 08:32
TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Maç Kodu: 2070

SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU

18.10.2019 - 19:00

Eskişehirsporumuz üst üste oynayacağı iki deplasmandan ilki için Cuma akşamı Akhisar'da sahada olacak..

Osman TAŞ'ın başkanlığı bırakması için gidilen kongrede başka adayın çıkmaması sebebiyle Osman TAŞ tekarar başkan oldu ve şehrin daha önce tanımadığı isimlerden oluşan bir yönetim kurulu ile "Göreve devam(!)" dedi.. Artık kötü günleri geride bıraktığımız ve daha da kötü günlerin bizleri beklediği günlerde Allah Eskişehirsporlulara sabırlar versin..

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2019 saat 12:04
merhaba,

yaaa Akhisar !...
   bizim buralar da olmamızın içerisin de katkılarınız çok fazla,
   öyle ki,etik boyutlar içerisin de yeri dahi yoktur,
   02.03.2016 senesi süper lig maçın da,centilmence size verilen topu,
etik olmayacak şekil de Onur Ayık golü attı ve Barış Şimşek golü verdi
ve 3-3 lük sonuçla iki puan kaybettik ve bir puanla küme düştük ve bugün
buralardayız,
   ne kadar çok sevinmiştiniz,görenler sizi şampiyon sanabilirdi,
   hayırdır Akhisar yanımıza gelmişsiniz,
   maziyi hatırladınız mı ?.....
   şahsen ben hiç unutmadım !....
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2019 saat 03:12
Ben de dun gibi hatirliyorm mactaydim bizde de suç vardi özellikle toko su içmeye gidiyordu orda olmasi gereken cihat arslan santradan golu yemesi lazimdi ahimiz tuttu cihat hocada gitti akhisar da kime dustu hiç etik degildi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2019 saat 08:33
O maçta açık türübünde tellerin üzerinden polis almıştı beni de.. Çok üzücü bir maçtı Türk futbolu adına.. Maçtan sonra arkadaşlarımla yıkılmış ve oturduğumuz koltuktan kalkamamıştık.. Birbirimize bakarak gözlerimiz dolu dolu güvenlik tarafından kaldırılmıştık koltuklarımızdan.. Ligin bitmesine daha bir çok maç vardı ancak o maçta kesinleşmişti düştüğümüz..

Bizleri bu durumlara düşüren Halil Ünal, Mesut Hoşcan ve tüm yöneticilerin Allah belasını versin..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2019 saat 18:00
Bu maç yine zor maç ama 11imiz ilginç geldi bana sürpriz yapıp kazanabiliriz
Yukarı
eses26 Liste gör
Yazar

Ümit KURT
  Alıntı eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2019 saat 18:19
Kaleci Ebrar, Mehmet Feyzi, M Özcan, Erdal, Sisokko ilk 11 yok. Furkan Balaban ilk 11. Kadro ilginç. Hadi ya nasip.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2019 saat 18:26
furkan balaban stoper olursa iyi olur esas yeri orası ebrarın olmasına sevindim diğerleri zaten en az 3 yerdi sissoko da ortada kayboluyor açık alan oyununda var dar alanda oynayamıyor çalım atmayı hiç beceremiyor baskı altında yokları oynuyor bence iyi kadro yoksa estv deki spor proramındaki tahmin gibi ekrem oynayıp milinkoviçte oynatılmasa perişan olur dönerdik şimdi ümitlendim biraz.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2019 saat 20:00
İlk yarı 1-0 gerideyiz. Ebrar hiç de fena değil. Ancak Sisokko mutlaka girmeli, başka türlü gol atma ihtimalimiz yok.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2019 saat 20:30
takım iyi oynuyor emre de çıkınca daha iyi oldu çok tutuktu emre. Bedirhan başka dünyada sanki maç eksiğimi işte bu yüzden kupada tur atlıyalım istiyordum ki artık böyle saçma goller artık yemesek ama ebrar iyi.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2019 saat 20:33
mevlüt oynatılmıyor ama bence de sözleşme uzatmayan adam kadroya dahi alınmasın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır