eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 7. Hafta Eskişehirspor-Karagümrük

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2019 saat 09:04
Alıntı yapılan ender_26esk

Hocam maçı kaybetmenin Erkan la alkışlamakla ıslıkla vs hiç alakası yok. Diğer takımlara bakıyorum hepsi birşeyler yapmaya çalışıyor. Elinden gelen taktiği uyguluyor. Bir de bize bakıyorum ne oynuyoruz ne yapıyoruz belli değil.

Rakip orta sahayı delerek 2ye 1 lerle 2 gol buluyor. Bizim hoca göbekten Issah ı çıkarıyor. Mehmet Özcan sene başından beri sahada ruh gibi. Hala 11 de hala 11 de.

Bizim takımdaki durum ıslığı, tezahüratı taraftarın takım üzerine etkisini vs. vs. geçeli çok olmuş.

Çok umutsuzum inşallah yanılıyorumdur

Ender Hocam sen stadta mıydın?

Maçın 50 ila 75 dakikaları arasında oynanan oyunu gördün mü? Yakaladığımız pozisyonları direkten dönen şutları? O baskı taraftar sayesinde kuruldu.. Eğer o bölümde 2. golü atmış olsaydık maç çok farklı bir boyut kazanacaktı..

Gelelim ilk yarıya.. Kulüp yönetim kurulu tarafından boşverilmiş, başkan desen yok, otellerde mahsur kalıyorsun, tesislerde yemek çıkartamaz haldesin, futbolcularına bırak primi maaşlarını dahi ödeyemiyorsun ha keza çalışanlarına da, maça çıkabilmek için gerekli olan 50-60 bini dahi bulamıyor belediyeler tarafından ödensin diye bekliyorsun, üstüne aldığın puan cezaları ve ligin dibindesin.. Bu psikoloji içinde maça hazırlanan bir takımın var ve ilk golü yemişsin (golde hata vardır yoktur vs tartışmıyorum, kendi kalene de atabilirsin) SEYİRCİN RAKİP TAKIMDA GOLÜ ATAN OYUNCUYU ALKIŞLIYOR..

Ender Hocam, elini vicdanına koy söyle sen o dakikadan sonra nasıl bir performans sergilersin?

Ne geldiyse başımıza bu dostluk kardeşlik türkülerinden, gerekli gereksiz ayırt etmeden gösterdiğimizi sandığımız vefamızdan geldi.. Islıklayanların hiçbirisinin Erkan ile bir alıp veremediği yok.. Belki onlar alkışlayan gevşeklerden daha çok seviyor Erkan'ı ama beyin diye bir şeyleri var ve onu kulanıyorlar.. Küme düşüyorsun, kulüp kapanıyor sen hala vefa adı altında takımına ihanet ediyorsun.. Bu geri zekalılar umarım bir daha gelmezler maçlara.. 2-3 bin kişi bize yeter..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2019 saat 10:53
Statdaydım. Sana da hak veriyorum zaten de rakipte Erkan oynamasa da kaybederdik.

Rakip ne yaptığını biliyor bizim orta sahayı 2ye 1 lerle nasıl deldiler ve hoca nasıl seyretti bunları da gözden kaçırmamak lazım.

7 maç yaptık 5 ini kaybettik. Temmuz başından beri kampta ne yaptı bu takım. geçen seneki mücadelenin yarısı yok.

Konu para da değil bence. Eminim ki rakiplerdeki oyuncular da doğru düzgün para alamıyor. Her takım belirli bir oyun formatı tutturmuş ona göre mücadele ediyor. bizim ne yaptığımız ne oynadığımız belli değil. Oyuncular böyle olduktan sonra biz ıslıklasak da alkışlasak da umurlarında değil. En azından ben böyle görüyorum.

Kardeşlik türküleri vs. bunlar takıma çok zarar verdi bu konularda sana hak veriyorum zaten.

Birşey daha söyleyeyim milli aradan sonra Akhisar a da büyük ihtimalle kaybedecez. Bu ruhsuzlar bizim umudumuzu aldı en kötüsü de bu.

maçla iligli yorumlar bile 3 sayfa. stat boş. vs. vs.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2019 saat 15:29
“Eskişehirspor taraftarları futbolu çok iyi bilen ve seven bir taraftardır. Ama aralarında Eskişehirspor’u yönetmeye çalışanlar var. Bıraksın da Eskişehirspor’u sadece profesyonel yöneticiler yönetsin. Eskişehirspor’u kimlere bırakıyorlar, bu kulüp kimlerin elinde. Çok üzülüyorum. Oynadığımız maçta yine bu durumun devam ettiğini gördüm. İki tane tribün lideri var, beni ıslıklattırıyorlar. Böyle bir şey olmaz. Ben bu camiaya 8 yıl katkılar yapmışım, Trabzonspor’a transfer olurken para kazandırmışım. Ekmeğini yemişim. Buraya bir şeyler vermişim. Ben profesyonel bir futbolcuyum. Fatih Karagümrük’ten kazandığım para ile ekmeğimi kazanıp, aileme bakıyorum. Bana yaptıklarını protestoları Eskişehirspor’dan ayrılan başka oyunculara da yapacaklar. Böyle yapmasınlar. İnsanın alkışlaması lazım. Ben buradan kötü ayrılmadım. Ülkemizde taraftarlar ıslıkladı diye hocalar değişiyor. Yönetimler değişiyor. Islıklanan kim görevine devam etmek ister ki. Bunları aşmamız lazım. Eskişehirspor’un bu durumlara düşmesi çok üzücü. Eskişehirspor’da neler yaşanıyor biliyorum, birçok başkanla çalıştım, bu durumları yaşadığım için üzülüyorum.”

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2019 saat 09:49
Erkan ı çok sevmem ama burada doğru söylemiş.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır