eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2 Aralık Pazar Çiğbörek Günü

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2 Aralık Pazar Çiğbörek Günü
    Tarih: 20/Kas/2007 saat 22:31
Göksel Sarı'nın Başkanlığını, Rıdvan Aras'ın ikinci başkanlığını yaptığı Ankara Eskişehirliler Derneği 2 Aralık Pazar günü saat 13.00'de Ankara Garı'nın yanındaki (Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu Yanı) T.C.D.D. Demirspor Lokal ve Düğün Salonunda Çiğbörek Günü düzenleyecekmiş. Katılım ücretsiz olup, isteyen parası ile çiğböreklerini alıp yiyebilecekmiş. Aktivite saat 17.00'e kadar sürecekmiş. Çiğbörekler Eskişehir'den getirilecek özel ustalar tarafında yapılacakmış.

Ankara'da oturan hemşehrilerimize duyurulur.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 22:44
Ah be olsaydı bi şırbörek aşardık(yerdik).Sanırım o tarihte İzmir'de olacağım.Cry
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
omercemil Liste gör
Yazar

Ömer Cemil YETMEN
Yer: Ankara
  Alıntı omercemil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 23:11
Bi aksilik bolmassa o vakitte anda bolmaya karıcam
ama şırbörekler cıllı cıllı bosun.avzumuz kavrulsun
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES!!!

ANKARA ESES/ÖMER
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 00:45
ama şırbörekler cıllı cıllı bosun.avzumuz kavrulsun
[/QUOTE]

sorpasıda şıbırsınLOL
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 01:17
Alıntı yapılan banner

Göksel Sarı'nın Başkanlığını, Rıdvan Aras'ın ikinci başkanlığını yaptığı Ankara Eskişehirliler Derneği 2 Aralık Pazar günü saat 13.00'de Ankara Garı'nın yanındaki (Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu Yanı) T.C.D.D. Demirspor Lokal ve Düğün Salonunda Çiğbörek Günü düzenleyecekmiş. Katılım ücretsiz olup, isteyen parası ile çiğböreklerini alıp yiyebilecekmiş. Aktivite saat 17.00'e kadar sürecekmiş. Çiğbörekler Eskişehir'den getirilecek özel ustalar tarafında yapılacakmış.

Ankara'da oturan hemşehrilerimize duyurulur.

Güzel bir organizasyon, kutlarim.

Sevgili Müjdat, Ankara ESDER 'in baskanligini Oral Büyüksari yapiyor biliyordum. Yoksa baska bir dernektenmi bahsediyoruz ?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 01:43
Alıntı yapılan Adnan26

Sevgili Müjdat, Ankara ESDER 'in baskanligini Oral Büyüksari yapiyor biliyordum. Yoksa baska bir dernektenmi bahsediyoruz ?

Ankara'da 3 tane Eskişehir ile alakalı dernek var Abi. Neden bu kadar çok diye sorma karışık meseleler girdik mi içine çıkamayız, hiç gerekte yokSmile
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 02:16
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan Adnan26

Ankara'da 3 tane Eskişehir ile alakalı dernek var Abi. Neden bu kadar çok diye sorma karışık meseleler girdik mi içine çıkamayız, hiç gerekte yokSmile

Smile Tahmin edebiliyorum Müjdat. Merakimi ve asiri ilgimi bagisla. Ben ve dernegim hep birlesmeden ve tek yumruk olmadan yanayiz. Bu amacla tüm avrupadaki hemsehrilerimize hitap ediyoruz. Buradaki büyük gecemizde Ankara ESDER ile tanisma firsatini bulduk, izinde Kayseri ESDER ve telefondada olsa Istanbul ESDER ile irtibatlarimiz oldu. Ankara'da 3 tane Eskisehirliler Dernegi olmasi beni sasirtti.

Cevabin icin tesekkür ederim. 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 02:59
Alıntı yapılan Adnan26

Ankara'da 3 tane Eskisehirliler Dernegi olmasi beni sasirtti.

Eskişehir İlçe derneklerini hesaba katmadım daha abi, onları da hesaba katarsam asıl o zaman şaşırırsın LOL

Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 06:41
Hakikaten bakiyorum sorpasini sibirta sibirta asaysiniz, mende apakaya aytayimda bir aruv bol sorpali sirborekleri yasasinda mende kuru kamayim.

Afiyetler olsun..
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 09:14
Oooo pek aru bolmuş. Biz de köbete günü yasayık.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır