eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 5. Hafta Eskişehirspor - Menemenspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 5. Hafta Eskişehirspor - Menemenspor
    Tarih: 18/Eyl/2019 saat 13:22
TFF 1. Lig

Maç Kodu: 2044

Eskişehirspor - Ekol Göz Menemenspor

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM - ESKİŞEHİR

22.09.2019 - 16:30

ATİLLA KARAOĞLAN(Hakem)
MURAT ŞENER(1. Yardımcı Hakem)
HAKAN KARABALCIK(2. Yardımcı Hakem)
ALPASLAN ŞEN(Dördüncü Hakem)

MUSTAFA MUAMMER TOKAT(Gözlemci)
CEMİL KAYHAN(Temsilci)
FAHRİ İNCEÇELİKLİ(Temsilci)
SERKAN ATALAY(Temsilci)
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2019 saat 13:42
4 haftalık kötü gidişe dur demenin vaktinin geldiğini düşünüyorum.. Geride kalan maçlara bakıldığında tüm rakiplerimize karşı istatiksel ve oyun olarak üstün olsak da penaltı dahil hiçbir pozisyounu değerlendiremedik.. Oyuncuların bilerek gol atmadığını ve yönetime tepkili olduklarını düşünüyorum.. Bugüne kadar kendilerine verilen hiçbir sözün tutulmaması ve takımdaki bazı oyunculara ödeme yapılıp bazılarının bekletilmesi yönetime gösterdikleri tepkinin sebeplerini oluşturuyor.. Kanımca bu tepki yönetim istifa edene kadar da devam edecek.. Maç sonucu ne olursa olsun türübünlerin yönetimi istifaya çağırması Eskişehirspor'un bekası açısından çok önemli.. Kulüp günden güne itibarsızlaştırılıp hem ekonomik hemde psikolojik yönden yok olmaya doğru itiliyor..

Teknik ekipteki değişikliğin takıma nasıl yansıyacağını bu maçta göreceğiz.. Kağıt üstünde her nekadar iyi bir kadroya sahip olsak da takım olma yönünde bir o kadar kötü görüntü çiziyoruz.. Oyuncuların ödeme almadan takım olma olgusuna da pek kavuşabileceğini sanmamakla birlikte yeni teknik ekip bir heyecan katar takıma diye düşünmek istiyorum..

Maça çıkacak kadroya gelecek olursak, geçen hafta kırmızı kart gören Kamal Issah'ın yerine Kıvanç'ın oynamasının doğru bir tercih olacağını, defans hattına dinamizm katmak adına Mevlüt'ün tekrar 11'e dönmesinin önemli olduğunu, Bedirhan'ın hücuma katkı verememesi ve Feyzi'nin formsuz olmasından dolayı sağ bekte Hakan Aslantaş'ın tekrar denenmesi gerektiğini ve son olarak kalaye bir kaleci koymanın faydalı olacağını düşünüyorum.. Helih veya Ebrar'dan herhangi birisi oynayabilir, eli kolu olan herhangi bir kişi dahi olabilir.. Mehmet Özcan'ın ise kulağının çekilmesi gerektiği de ayrı bir dip not..

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2019 saat 14:47
Bu başkan istifa etmeyecek bu belli oldu. Coşkun hoca çok iddialı konuşuyor. Onun bu konuşmaları az da olsa beni umutlandırdı. Maça gelirsek umarım hoca Ekrem'i oynatmaz. Bedirhan ve Feyzi de sezona çok kötü başladı. Ayrıca geçen yıl Berkay stoperde oynarken rakibe pozisyon vermiyorduk. Fakat Denizli maçında talihsiz bir hata yaptıktan sonra forma şansı bulamadı. Her hafta duran toptan gol yiyoruz. Berkay eğer hazırsa bence stoperde kesinlikle oynamalı. Savunmayı toplayacağını düşünüyorum. Yanında da Erdal veya Mevlüt oynamalı. Mevcut kadromuz bence ligde kalabilir. Ama yönetimsel hatalar ve maddi sıkıntılar nedeniyle bu haldeyiz.
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2019 saat 19:02
İdari ve parasal anlamda düzelme olmazsa bu takımdan kimse bir şey beklemesin.Belki yeni hoca sebebiyle bir kıpırdanma olur ama bunun da sabun köpüğünden pek farklı olacağını düşünmüyorum. Tecrübeli oyuncular kadroya girdiğinden beri, gençlerin ayarı ve motivasyonu zaten kaçtı. Tecrübeli dediğimiz oyuncular da para alamadığından dolayı kılını kıpırdatmıyor. Bakalım sonumuz ne olacak?
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2019 saat 21:46
Maçlarda Emre Güral, Sissoko ve Milinkovic'in motivasyonları ve performansları çok kötü idi, parayı vermezseniz biz de oynamayız dediler son 3 maçta, penaltı atışları bile laubali idi. Benim de endişem bu yönetimin sözünde duramaması ve bir eksi 3 daha yemek. Eskiler oynamazsa, Coşkun Hoca yine gençlerle birşey yapabilir mi bilemem ama zaten bu maçta da puan kaybedersek zaten taraftar yönetim istifa diye yönetimin ipini çeker. Kongre kararı alınsa hiç olmazsa gelmek isteyenlere fırsat verilir, onlar da blöf yapan bir grup idiyse yönetim güven tazelemiş olur ve gidenler gider kalanlarla da düşmemek için oynardı takım. İnşallah bu kısır döngü kırılır.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2019 saat 09:01
Menemen maçı çok önemli...Önemi 3 puandan daha fazla maç sonunda Osman başkan istifa ederse Es Es'in kurtuluşu için bir umut doğmuş olur. Yoksa kazansak ta Osman başkan olduğu sürece zaten düşeceğiz. -8 puanla maça başlıyoruz, Ekim ayında -6 puan silme daha gelecek -14 puan oluyor çıkarması çok zor...

Burada Murat Diri'nin yönetim hakkında yaptığı açıklamalarda ne kadar samimi olduğunu göreceğiz. 90 dk yönetimi istifaya çağırabilecek mi? Yoksa taraftarı mı susturacak göreceğiz.
Yönetimlerin mi Eskişehirspor'un mu adamı ortaya çıkacak.

Taraftara da çok iş düşüyor maçın skoru ne olursa olsun maçın başından sonuna kadar istifaya çağrılmalıdır. Bu koltuk sevdalılarını başka türlü göndermenin yolu yok maalesef. Kimse yok futbolcular etkilenir yok morali bozulur demesin zaten nasıl ruhsuz oynadıkları ortada. Belki tepkiyi görünce oynarlar...

Kurtuluşumuz hazır kaynağı olan aday varken kongreye gidilmesi,bunun için de bu işi zaten yapamayacakları kesinleşen yönetimin istifa ettirilmesi.

Bu pazar stadda susarsan belki bir daha konuşmana gerek kalmayacak, herkes maça...
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2019 saat 13:51
menemenin 2 farklı kazanacağını düşünüyorum, 1-3 gibi bir skorla maç biter
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2019 saat 23:04
Bu sene herşey kötü ama en çok murat diriye kızıyorum. O kim oluyor ki diyoruz ama bu seneki yönetimi o belirledi. Eski başkanın başını yedi. Bu adamı başımıza musallat etti. Halil başkanı arayacağımız aklıma gelmezdi. Meğer şehirde okadar çapsız adam varmış ki Halil başkan iyiymiş. Bende umut kalmadı. Yönersek sürpriz olur. Gelecek cezalar beni korkutuyor. Maçları izleyemez oldum.
ES-ES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2019 saat 10:26
3-1 biz yeneriz enseyi karartmayın coşkun hoca işini bilir futbolcularda ona ayak uydurmak zorunda. Lütfen stadı dolduralım.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2019 saat 10:30
Alıntı yapılan ypeker

Maçlarda Emre Güral, Sissoko ve Milinkovic'in motivasyonları ve performansları çok kötü idi, parayı vermezseniz biz de oynamayız dediler son 3 maçta, penaltı atışları bile laubali idi. Benim de endişem bu yönetimin sözünde duramaması ve bir eksi 3 daha yemek. Eskiler oynamazsa, Coşkun Hoca yine gençlerle birşey yapabilir mi bilemem ama zaten bu maçta da puan kaybedersek zaten taraftar yönetim istifa diye yönetimin ipini çeker. Kongre kararı alınsa hiç olmazsa gelmek isteyenlere fırsat verilir, onlar da blöf yapan bir grup idiyse yönetim güven tazelemiş olur ve gidenler gider kalanlarla da düşmemek için oynardı takım. İnşallah bu kısır döngü kırılır.

Milinkoviç hakkındaki görüşlerinize katılmıyorum o canla başla ve de faydalı oynuyor o penaltıları da o yaptırdı diğer maçlarda verilmeyen penaltılarda onundu sahada virtüöz gibi çalışıyor bize gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biri kamara da öyleydi ama taraftarlarımız elin gs(necati_veysel)' lileri için onu kötülediler bu taraftara kalite oyuncu yaranamıyor.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır