eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2. Hafta Adanaspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 00:27
Kaleci zaten yok, ileri uçta da gevşek gevşek oynayıp, artis artis hareketler yaparsan olacağı bu...
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 00:31
bu arada site de açılmama yada geç açılma problemi yaşıyorsanız, Google Chrome kurup onada adblocker eklentiyi ekleyin. forum ışık hızında çalışacaktır. tecrübe ile sabit.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 02:17
Alıntı yapılan grezores

Neyse beyler moral bozmayalım. Önümüzde daha 32 maç var. Alınacak 96 puan var. Ben ligde kalabilecek puanı alabileceğimizi düşünüyorum. Yeter ki kalede Ekrem olmasın. Fuat hoca da doğru kadroyla sahaya çıkmalı.

Ya Allah aşkına ne 96 puanı kardeşim.Takımın başında başkan yok,ne bu puanları alabilecek kalite ve karakterde oyuncu var nede hoca var.Bu maç özelinde söylemiyorum Fuat hoca tam bir hayal kırıklığı.Ha bu yoklukta bize hiç bir hoca gelmez bizimde getirecek gücümüz yok o başka konu.Diğer başlıklardan birinde yazmıştım bu şartlarda ligde kalmamız büyük başarı olur.Altını çiziyorum başarı demiyorum büyük başarı olur diyorum.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 08:53
Ne bekliyoduk ki zaten , başkan yok , oyuncular dakka başı tesisden ayrılır birileri gelir icra gönderir, Mide bulandırıcı oyunlar oynanır , Bilmiyorum ama gerçekten eğer bu sene ligde kalırsak şampiyonlukdan çok daha değerli olacak galiba
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 09:20
bu lig de bizim kadar kolay gol yiyen başka takım yok. çok kolay gol yiyoruz.

Mehmet Feyzi nin arkasına atılan her top tehlike. Mehmet Özcan a ne oldu anlaşılır gibi değil. Kafası futbolda değilse 500 bin euro ya verelim. 500 bin euro da takımdaki futbolculara dağıtılsın.

Para almadan bu kadar oynuyorlar demekki.

Temmuz un başından beri kamp yapan takımın bu kadar kötü olması ancak para ile açıklanabilir sanırım.

ilk 3 hafta kazanıp eksiden kurtuluruz ve havaya gireriz diyordum yine yanıldım.

yine stres sıkıntı dolu bir sezon yaşayacağız
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 13:11
Maçın geneline baktığımızda çok da kötü oynamadık aslında.. Marko ve Emre'nin takıma girmesi Talha'nın yerine Furgan'ın oynaması takımın hücumsal olarak gücünü 1-2 tık yukarıya çekmişti.. Pozisyona da girdik fakat değerlendiremedik.. Bunun sebebi Marko ve Emre'nin formsuz olmasından başka bir şey değil.. Eğer sezon başından beri çalışmalara katılmış olsalardı, girdikleri pozisyonları böyle saçma bir şekilde harcamazlardı..

İşin orta saha ve savunma yönüne bakacak olursak; orta alanda Mehmet 1-2 pozisyon dışında oyunda yoktu.. Ben oyuncu değiştirecek olsam 2-1 öndeyken hemen Mehmet'i alır oraya Kıvanç'ı sokardım.. Ama bir bakıyoruz Kıvanç yedeklerde bile yok.. Kamal Issah'ı ben iki maçtır beğendim.. Dün akşam da çok çalıştı, takımın ileriye doğru çıkmasında büyük katkısı oldu.. Furgan ilk yarı biraz tutuk olsa da ikinci yarı iyi bir görüntü verdi.. Defansta Sezgin yaşına göre iyi mücadele ediyor fakat çok ağır kalıyor tabi.. Mevlüt fena değildi.. Beklerimiz dün akşam kötüydü.. Hele ki Feyzi rezaletti yine ilk haftaki maçta olduğu gibi.. Hakan Aslantaş'ı Fuat Hoca takımda istemiyormuş.. Çok fazla iyi oyuncumuz varmış gibi!

Kaleci leşşşşş...
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 14:25
Mustafa Topkaya : CAS ve FIFA’daki ceza gerektiren dosyalardan bahsetmek istiyorum. Malumunuz son dönemde bir Toko dosyası var. Toko dosyasında daha önce 296 Bin 800 Euro’luk borçla protokol yapılık 130 Bin Euro’luk bir kısmı ödenmiş. Geriye kalan kısmı Toko’ya bugüne kadar ödenebilmiş değildir. 26 Temmuz 2019 tarihinde bir ihbarname yabancı avukatı tarafından gönderilmiş. Fakat şu anda 19 Ağustos 2019 tarihinde Osman Taş tarafından avukatı ile görüşüldüğü bize bildirilmiş ve kendisinden 15 günlük süre talep edildiği ifade edilmiştir. Bununla ilgili avukattan henüz bir dönüş alamadık. Kendisi ile konu ile ilgili istişareyi Osman Taş yaptı 15 gün süre olduğunu kendisi belirtti. Bu konu ile ilgili bilgi bekliyoruz.

Mustafa Topkaya : Bunun yanında Patrick Nork diye bir menajer dosyamız var bu da 112 Bin Euro artı yüzde 5 faizi ve 16 Bin 120 İsviçre Frankı cezası var. Buradan transfer yasağı bulunuyor kulübün. Ödeme yapılmadığı takdirde puan silme yaptırımı ile karşı karşıya kalabiliriz. Pinto dosyası malum 493 bin Euro bir borcumuz artı yüzde 5 faizi bulunuyor. Bununla ilgili bir protokol ifa etmiştik. Bu protokole göre ayın 20’sinde 100 bin Euro ödememiz gerekiyordu ama bu parayı ödeyemedik. -6 yemiştik bu dosyadan önümüzdeki risk de lig düşümü. Bu dosya devam ediyor.

Mustafa Topkaya : Funes Mori dosyası var. 122 bin 850 Euro, yüzde 5 faizi ve 15 bin İsviçre Frankı cezası var. Dosyada transfer yasağı uygulanmış ama bugüne kadar kendisine de ödeme yapılamamıştır. Bu dosyadan da puan silme riski ile karşı karşıyayız. Kulach dosyamız var. Bununla ilgili daha önce yapılmış protokol var. 80 bin Euro alacağına karşılık 30 bin Euro ödenmiş. Biz yönetime geldikten sonra kendisine 10 bin Dolar daha ödedik. Eğer protokol geçerli derlerse zamanında ödeme yapılmadığı için geçersiz sayabilirler. Yada feshetme hakları var. Geçerli sayılırsa 40 bin Dolar, protokolü bozarlarsa 70 bin dolar Kulach’a borcumuz var.

Mustafa Topkaya : Ben Khalifa dosyası bulunuyor. 405 Bin Euro, yüzde 5 faiz ve 20 bin İsviçre Frangı olmak üzere CAS’tan gelen ceza var. Burada öngörülen ceza puan silme olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında yargılaması devam eden Boffin, Akaminko dosyalarımız var. Ayrıca göreve geldikten sonra yetiştiricilik bedelleri var. Bunlarla ilgili çalışmayı yapıp Eintracht Frankfurt’a ödeme gerçekleştirdikPanathinaikos ile bir protokol var. Zelos kulübü var daha önce dosya kapanması talep edilmişti. Sinisca var, karşı taraftan borcun ödendiğine dair yazı mevcut. Bunun yanında Tanase dosyası var. Gerekçeli karar daha gelmedi, talep edildi. Sparta Rotterdam dosyası var ödemeleri yaptık ve dosyayı kapattık. Eskişehirspor ile Guenzo kulübü arasında 20 bin Euro artı 2 Bin Euro ödeme yapılaması gerekiyor. Aksi takdirde disiplin komitesine sevk edilecek dosya. Bir taraftan Junio dosyası ile protokol devam ediyor. Daha önce kapanmış Defederico dosyamız var. FIFA dökümümüz bunlar.

Kısacası Ölmüşüz Başka Açıklaması yok.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 15:40
biz bu işten nasıl kurtulucaz.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2019 saat 22:30
Para yoksa futbolda yok, bu iş bu kadar basit. Adam gibi paralarını alsın futbolcular o zaman seyret sen Milinkoviç'i, Sissoko' yu, Emre'yi. Mustafa Topkaya'nın açıklamalırnı okudum geçen sene yönetim bile bunların 5 katı bütçe bulmuş, bunlar ne diye geldi anlamak güç. Herkese kaynaşık diyen Murat Diri ne akla Kaan Ay'ı hedef aldı. Asıl kaynaşık kendisi. Ulan önümüzde Bursa maçı var bütün tribün hakeme sallarken sustursana oradaki insanları. Faydasından çok zararı var bu adamın, tribünden de anlasa bari, rakip atağa kalkıyor biz ellerimizi havaya kaldırıp şimşekler yapıyoruz. Neyse zaten sinirlerim tepemde yazdıkça iyice sinir oluyorum.
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2019 saat 08:26
Alıntı yapılan oğuz26

Para yoksa futbolda yok, bu iş bu kadar basit. Adam gibi paralarını alsın futbolcular o zaman seyret sen Milinkoviç'i, Sissoko' yu, Emre'yi. Mustafa Topkaya'nın açıklamalırnı okudum geçen sene yönetim bile bunların 5 katı bütçe bulmuş, bunlar ne diye geldi anlamak güç. Herkese kaynaşık diyen Murat Diri ne akla Kaan Ay'ı hedef aldı. Asıl kaynaşık kendisi. Ulan önümüzde Bursa maçı var bütün tribün hakeme sallarken sustursana oradaki insanları. Faydasından çok zararı var bu adamın, tribünden de anlasa bari, rakip atağa kalkıyor biz ellerimizi havaya kaldırıp şimşekler yapıyoruz. Neyse zaten sinirlerim tepemde yazdıkça iyice sinir oluyorum.
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır