eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2019-2020 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  123 21>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 2019-2020 Sezonu
    Tarih: 31/May/2019 saat 01:29
Yeni başkan, yeni yönetim ile beraber 1.ligdeki 4.sezonumuza başlıyoruz.

Takım Listesi

1-Adanaspor
2-Adana Demirspor
3-Akhisarspor
4-Altay
5-Altınordu
6-Balıkesirspor
7-Boluspor
8-Bursaspor   
9-Büyükşehir Belediye Erzurumspor   
10-Eskişehirspor
11-Fatih Karagümrük
12-Giresunspor
13-Hatayspor
14-İstanbulspor
15-Keçiörengücü
16-Menemen Belediyespor
17-Osmanlıspor
18-Ümraniyespor

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 03:50
kongreye katılamadım. tamamını netten izledim. ismini anmak istemediğim bunaklar artık eskişehirsporun yakasını bıraksın fren olmaktan başka bi işe yaramıyorlar biri çıkmış eski futbolcuların fikirleri neden alınmıyor falan filan vs vs vs diğeri çıkmış efendim alt yapı ordan niye alındı sizin işiniz gücünüz para olmuş diyor. ver o zaman klube 1 milyon tl de işimiz gücümüz para olmasın sinirden burada küfür etmemek için zor duruyorum yıllar sonra ilk defa yazıyorum. o kongre salonunda olaydım ben sana söyliceklerimi bilirdim seni o kürsüde konuşturmazdım. siz eskişehirsporun düşmanlarısınız siz eskişehirsporun hainlerisiniz bu klübe çomak sokan bunaklarsınız. sizlerden zerre haz etmem. umarım bu yönetim sizi klübede tesilerede sokmaz. bıktık sizden yıllardır hiçbir boka yaramayan söylediklerinizden bıktım şimdi eski alt yapıyla alakalı kanlı kavak dönemiyle alakalı sana iki soru sorar laf söylerim cevap veremezsin biz o dönemde alt yapıda ne paralar döndüğünü ne akıllar verildiğini söylesek ağzını acamazsın bunak herif suuuuusss. ahhh ulan o kongrede olamadım. olaydımda seni ağaçın koğuğuna sokaydım bunak !!!
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 09:16
Çıkma ihtimali yüksek olan takımlar : Erzurum, ADS, Karagümrük

Düşme ihtimali yüksek olan takımlar : Balıkesir, Osmanlı
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 13:54
Osmanlı, Balkes ve Giresun düşme adayı duruyorlar. Ekonomik sebepler çok etkileyecek bunları belki giresun kendini kurtarır.
Erzurum kadroyu korumayı düşünüyor çok büyük maddi sıkıntıları yok onlar bence çıkma adayıdır. Diğer takımların durumu belirsiz, biz kaleci alamazsak transferi açıp çıkma olayı çok zor ama düşmeyiz. Sadece bir kaleci ile play off oynarız. 2-3 transfer ile çıkmaya oynarız
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 17:50
Alıntı yapılan Android_26

Çıkma ihtimali yüksek olan takımlar : Erzurum, ADS, Karagümrük

Düşme ihtimali yüksek olan takımlar : Balıkesir, Osmanlı

yok daha neler ads karagumruk mu Erzurum.olur borcsuz düşmeye adaylarına da eyvallah ama bence hatay olabilir çıkabilecek takım bursa da orta sıra takımı yada dusmeme takımı olur borcu çok
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 21:09
Bursa direk çıkar görürsünüz.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 21:50
Alıntı yapılan furemen

Bursa direk çıkar görürsünüz.

imkansız
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2019 saat 15:00

Süper Lig'e bu sezon 5 takım yükselebilir!

2019-2020 sezonun ardından Süper Lig'e 5 takım yükselebilir.

haber222

Yıllardır dedikodusu olan ancak bir türlü gerçekleşmeyen Süper Lig ve 1.Lig 20'şer takımlı olsun söylentileri için yeni oluşan Federasyon yetkilileri somut adımlar atmaya başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yeni Başkanı Nihat Özdemir ve ekibinin Süper Lig ve 1.Lig'in 20'şer takımlı olmasını istediği ve bu doğrultuda çalışmalar içerisinde oldukları öğrenildi.

İddialara göre 2019-2020 sezonunda Süper Lig'den yine 3 takım düşecek. Ancak Süper Lig'e 5 takım yükselecek. Düşünülen ve planlanana göre sezonun ilk 34 haftasını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar direkt olarak Süper Lig'e yükselecek. Sezonu 4-5-6 ve 7. sırada tamamlayan takımlar arasında bir play off mücadelesi oynanacak ve eşleşmelerin galipleri Süper Lig'e yükselen 4. ve 5. takım olacak. Bu sayede de 2020-2021 sezonunda Süper Lig'de oynayacak takım sayısı 20'ye yükselmiş olacak.

Benzer planlamaların 1.Lig için de düşünüldüğü ve 2020-2021 sezonunda Spor Toto 1.Lig'in de 20 takımla mücadele edilmesinin istenildiği belirtildi.

Yayıncı kuruluş beIN SPORTS'un da bu konuda istekli olduğu da gelen haberler arasında.

TFF'nin çalışmaları tamamladıktan sonra yeni sezon öncesinde bu kararını kamuoyu ile paylaşması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019,
O SENE BU SENE
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2019 saat 01:15
işte ben de bu haberi bekliyordum, o sene bu sene bursayla beraber geri süperlige inşallah, neden bursayla beraber diyorum düşünüyorum acaba bursa düşmeseydi bu çıkarmıydı? Belki çıkardı ama 3-5 sene sonra bence bursanın düşmesi süreci hızlandırmış olabilir. Gerçi aklın yolu bir zaten süperlig 20 takımlı olmalıydı o da bir gerçek, o kadar parayı 18 takımın paylaşması hiç adil değil belki 22 takım bile olabilir.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2019 saat 01:49
daha tahmin için çok çok erken olmasına rağmen bu haberle bende heyecanlandım ve tahminim;
Çıkması yüksek ihtimal olanlar: Eskişehirspor,( kaleci , forvet ve solbekle rahat ilk 3 ten çıkarız) Bursaspor (altyapısının iyi olduğunu duyduk elindeki yabancılar çok yetenekli olmasalarda bu ligi kaldırır, ilk 3 ten çıkar), Altay(paiçao 1 sene daha gol kralı olur haliylen futbol olarak yeterli olmasalarda bu yeter), Hatay ( kadrosunu koruyup 1-2 transferle rahat çıkarlar futbol oynamayı biliyorlar) ve Altınordu (3 tane tecrübeli oyuncu alırlar ve onlarla ilk 3 ten rahat çıkarır)
Düşmesi yüksek ihtimal olanlar: ADS (futbolcularını tutabilceklerini zannetmiyorum büyük ihtimal kadrosu dağılır), Keçiören ve Menemen ( bu lige güçleri yetmez.)
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 21>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır