eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2020 saat 17:03
Ahlak ;
Ahlak, kelimenin en dar anlamıyla, neyin doğru veya yanlış sayıldığı ile ilgilenir. Terim genellikle kültürel, dinî, seküler ve felsefi topluluklar tarafından, insanların çeşitli davranışlarının yanlış veya doğru oluşunu belirleyen bir yargı ve ilkeler sistemi kavramı ve/veya inancı için kullanılır.

merhaba,
   bu yazıyı Vikipedia'dan özellikle alarak buraya yapıştırdım.
   yazının tanımlaması ;
   İnsanların çeşitli davranışlarının doğru veya yanlış oluşunu belirleyen
bir yargı ve ilkeler sistemi için kullanılan bir kavramdadır denilmekte..,
   bu tanımlamayı bir kenara bırakarak,İnsan olarak hepimiz imkanları
dahilin da yapmaya çalıştığı veya zaman zaman yapabildiği,yapamasa dahi
vicdan sahibi olduğundan yapamadıklarından üzüldüğü eylemler vardır.
   örnek mi ?
   Örf ve ananelerimiz de " Düşene vurulmaz "denilerek ahlaki,Etik olmadığına dair felsefi kavramlarımız vardır!...
   şimdi esas konumuza dönelim !...
   Eskişehirspor,gırtlağına kadar borç içerisin de,futbolcusuna olan ödemele-
rin de zorluklar yaşıyor,bazı özverili insanlar,taraftar sayesin de ayakta
kalmaya çalışıyor,yani yaşam mücadelesi veriyor,konumuzun bir yanı ,...
   diğer taraftan bu zayıflığı fırsata çevirmeye çalışan ve de en iyi bir
şekil de bu zaafiyeti değerlendiren klupler,...
   bu yetmez gibi,senin futbolcunu alıp başka takımlara kiralayanlar var...
   düşünebiliyormusun arkadaş düştüğün durumu,sen ANADOLU'da FUTBOLDA DEVRİM
YAP,ANADOLU KULÜPLERİNE MİHMANDARLIK YAP,SENİ SIRTINDAN VURSUNLAR.
   (bir not düşeyim,bunlara Eskişehirspor'un durumundan dolayı kimse talip
    olmamış olsa bugün bizimleydiler,mücadelemize daha güçlü olarak devam
    ediyor olurduk.)
   içim acıyor içim,hem çok...
   sözüm bu kadar !...
   ancak bir cevapsız bir sorum var,
   bunlara ne denir ?..
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2020 saat 22:34
Hata tamamı ile taraftarda. Herkes düne kadar memnundu halinden. Halili de şakşakladı Mesutuda düştük moruklari topladiklarinda yaaa kesin cikariz diyen tayfa da aynıydı ben daha 1. Maç oynanmadan hep playofftan elenecegimizi düşündüm cahil olmaya gerek yok. Osmani şakşaklayanlarda aynıydı inanlar hep aynıydı ve hepsi de aynı taraftar liderlerinin arkasında durdu protesto zamanı ıslık olmadi yuhalama olmadi hep işte aman takıma ayıp olmasin aman arma aman moral bozmayın hep salak kafası.

Evet yaşım 23 ne biliyosun diyebilirsiniz , 4 yaşından beri Eses maçlarına giderim, 18 yaşından beri Kombinem hep olmuştur ailem maça gitmese bile son dönem onlara bile kombine almışımdır gerekirse forma atkı gerekirse deplasman.

Dünyadaki tüm ligleri takip ederim hatta 1 değil 2. Hatta bazı liglerin 3 4 hatta 5. Ligine kadar takip ediyorum oyuncuları da tanıyorum 16 yaşından 35 yaşına kadar kimin az cok ne kadar iyi olduğunu bilirim.

Yani diyeceğim saçma yazıdaki konu şu 23 yaşında olmama rağmen futbol ile yatıp futbol ile kalkıyorum salak gibi Fakir umudu ile ya o başkan kurtarır o şekil şu şekil kalırız mantığına asla inanmıyorum çok kitap okuyorum çok insanlar ile diyalog kuruyorum daha söze başlarken yalan sıkan adamların kim olduğunu anlıyorum ama 80-90 bin passoligi olan takım bunu göremedi sadece burda 15 20 kişi yazdı hala kalkıp bu yönetim düşürsün diyen var. Haklisiniz benden çok uzun süredir bu takımdasınız bu takimin her halini gördünüz ama bu sondu bu saatten sonra takimi görürseniz dua edersiniz komple kapanınca ah ulan şu ibişleri protesto edeydik ekmeğini keseydik dersiniz. Ben elimden geleni yapıyorum her zaman da diyorum ama kimsenin umrunda değil. Düşecektik belliydi ama yok olmamız imkansızdı şimdi Artık oda imkanlidir kına yaksınlar.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2020 saat 09:18
İlk yarıda attığımız 23 golün 19 tanesini kulüpten ayrılmasına Yönetimin seyirci kaldığı Jesse, Marko, Emre, Sisokko ve Erdal atmış. Bir golü de rakip kendi kalesine atmış. Yani kalan oyunculardan sadece üç gol gelmiş. İnşallah gençlerimiz ikinci yarıda patlama yaparlar. Ayrıca Yönetimin merakla beklenen projelerini bir an önce açıklamasını bekliyoruz.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2020 saat 13:42
Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer'den "ligde kalacağız" açıklaması. Lig maratonunun ikinci yarısına Antalya kampında önemli eksikler ile hazırlanan ve şehre dönen Eskişehirspor’da, takımın son durumunu değerlendiren Teknik direktör Mustafa Özer, ligin ikinci yarasında önlerinde hayati değerde öneme sahip maçlar olduğunu ve camia olarak kenetlenerek bu süreci ligde kalarak atlatacaklarına inandığını söyledi.Siyah kırmızılı takımda ikinci yarı maçları öncesi yaşanan kayıpların üzerinde durmayan ve bu ayrılıkların normal olduğunu söyleyen teknik adam, “Rakiplerimiz güçlenirken bizde önemli oyuncular takımdan ayrıldı ve rakiplerimize gitti. Teknik kadro olarak biz buna bakmıyoruz. limizde kalan mevcut oyuncularla neler yapabiliriz buna bakıyoruz.Kalan ve giden futbolcularla yönetim ilgileniyor. Biz kendi işimize bakıyoruz. 10 günlük kampta elimizde bulunan kadroyla iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Antrenmanlar ve oynanan 4 özel maçta futbolcularımızı görme fırsatı bulduk. Birbirimizi daha iyi tanıdık ve oyun anlayışımı kavramaya başlardılar.Bizim işimiz takımı ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlamaktı ve mesaimizi tamamen buna harcıyoruz. Ligin ikinci yarısı için artık geri sayıma geçtik. Hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Keçiörengücü maçına odaklanmış durumdayız” dedi. Diğer taraftan Antalya kampı sonrası taraftarlarının tesislerde gerçekleştirdiği sürpriz karşılama törenin de takım, oylumlu yansıdığını söyleyen teknik adam, burada taraftarlara yaptığı konuşmada ise, “Hep birlikte bir mücadeleye gireceğiz. İnşallah zoru başaracağız ve takımı ligde bırakacağız” dedi.

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2020 saat 14:03
Hayaller güzelmiş.Elimizdeki kadro kalsa bile ligde kalacağımız şüpheliydi bu kadro kalacak diyor.Gerçekçi olmak lazım boş hayallerin anlamı yok.İbrahim Halil gol atacakda ligde kalacağız gerçi sırf onunlada alakalı değil gençlerle kalamayız ligde geçen sene transfer açılmasa kalamazdık sadece kendi evimizde 1 puan bazende 3 puan alabiliyorduk.Benzer bir durum olsa bile kurtaramayacak bizi.Geçen sene sevinmiştik kadro geldi ikinci yarı diye ama sadece 1 sene erteleyebilidik beklenen sonu artık geri dönmemek üzere uçurumdan sürükleniyoruz.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2020 saat 20:05
Eskişehirspor'un geçen sezon ara transfer döneminde kadrosuna kattığı Erdal Akdarı, kulübüyle olan sözleşmesini feshetti.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2020 saat 19:42
Son Dakika... Yönetim, kalacağım para sorun değil, bu bir onur mücadelesi olacak diyen ve kampa katılan Hakan Aslantaş'ın sözleşmesini fesh ederek gönderdi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2020 saat 19:52
Hakan Aslantaş; "Ve istemesemde maalesef yolun sonuna geldik. Vedaları hiç sevmem ama söylenmesi gereken şeyleride söylemeden gidemem. Bu formayı her zaman şeref ile savunduk hem sahada hemde saha dışında. Bu şehri ve camiayı hiç birzaman satmadım. En kötü günlerinde beraber olduk, o zor zamanları hep beraber yaşadık. 1 senede 3 yönetim gördük. Yeri geldi gençlere sahip çıktık, onlara bir zarar gelmesin diye siper ettik kendimizi. Gittik 4 yedik, 3 yedik yine biz sahiplendik. Lisans cıkmadı, kariyerimizden vazgeçtik, ne manajerleri dinledik, ne avukatı dinledik, sen aptalmısın ayrıl dediler ama biz yine de ille de sen Es Es dedik ve 6 ay bekledik. İndirim istediniz onu da yaptık. Yuvam yıkıldı, Ailem taraf aldı. Ben her şeye rağmen Eskişehirspor'u seçtim. Topçu arkadaslarıma yalvardım imza vermeleri için. Cebimizde para kalmadı, kiramızı ödeyemedik sağdan soldan borç aldık. Yinede o günlere katlandık kimseye hiç bir şey hissettirmemeye çalıştık. Es Es'in doğum günü oldu şehirden kimse gelmedi biz çıktık bizim kulübümüz dedik geldik ama kendi dogum günümde kadro dışı bırakılarak ödüllendirildik yine de her şey Es Es için dedik. okulları gezdik, açılışları kaçırmadık kulübe faydası olsun diye uğraştık. Türlü olaylar oldu icralar geldi kendi malımız gibi savunduk , maç günleri soda bile satdık. Sizinle beraber pankart boyadık yetmedi canli yayında para topladık. Sevdanıza ortak olduk hiç bir an vazgeçmedik. 2 defa kadro dışı bırakaldım yine olur böyle şeyler dedim daha çok işime sarıldım. Herkes gitti ben kalayım dedim savaşalım dedim oda olmadı. Feshi olsun dediler. Ne diyeyim? Biz koskoca kulübe sahiplendik ama siz 1 kişiyi sahiplenemediniz !!!
Hoşçakal Eskişehirspor, en güzel sözler hep sana gelsin inşallah."
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2020 saat 22:23
Sezgin ile kıvanç neden duruyo, gereksiz Onur niye duruyor ? Mehmet özcan , Feyzi falan da gitsin , Cemali ile Kaanın da sözleşmesini iptal edin kiralık dönemleri bitsin. Yeter ulan Allahsızlar Ne Şan bıraktınız Ne Şeref ne de başka bişi. Yok icradan arma isim vs satışa çıkartıldı. Daha ne olsun bekliyosunuz bide domalalım mı bi köşeye hepimiz böyle topluca sıraya geçip pantolon sıyıralım ne dersiniz . 1 TL hakkım varsa haram olsun.
Hala susanlara da hala destekleyene de başka bir söz demiyorum hepiniz Gerçek Eskisehirsporlusunuz var olun çok yaşayın daha nice şamp.. Neyse bisi demicem ne haliniz varsa görün. Elbet sizden çıkmazsa bi yerden çıkar.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2020 saat 00:35

Hakan Üresin‎ Şehr-i Sevda ESkişehir.. · Geçmiş bir yönetimden kaynaklanan ve kulağımıza gelen pis haberler var..Şehrin basını bilmiyor sanırım bunları, ben yazayım..Yazık bu takıma, bu takıma gönül verenlere..Yarın; Esstore, Kırmızı Şimşekler ve Esescell tEScilli isimler ihale ile satışa çıkıyor.İhale adliye sarayı zemin katta olacak.Talep edilen ücretleride biliyorum ama tek tek yazmaya gerek yok şu an. Talipliler çıkmazsa ortalama %40 fiyat azaltmasıyla 04.02.2020 de ikinci ihaleleri yapılacak.. Sen neymişsin be abi. Sırada, isim hakkını üzerine aldığı neler satışa çıkacak bakalım..😔

Gunduzlerli26

22:49

ALINTI devami Hakan Üresin‎ Şehr-i Sevda ESkişehir.. Takım küme düşüyor, taraftar Hoşcan'a tepkili..Yeni bir hoca gerekiyor takima, taraftar da Coşkun hocayı istiyor. Akşam telefon ediliyor Coşkun hocaya, sabah gel imza at diye..Sabah tESislere gidiliyor İsmail Kartal orada..Hayırdır hocam deniliyor.ESES'e hoca olarak geldim diyor..Yöneticiler şaşkın.Mesut Hoşcan geliyor ve ona soruyorlar, İsmail Kartal nerden çıktı diye..Hoşcan harika bir cevap veriyor, götü yiyen Recep Tayip Erdoğan'a sorsun diye..Ve el mecbur İsmail Kartal hoca oluyor takıma.4 maçta 0 puan ve kaçıp gidiyor..Mesut Hoşcan'ın bıraktıgı sakallarda boşa gidiyor.Başına gizli bir kayyum atanıyor çünkü.Vali..O vali bizi küme düşürtüyor, buradan Urfa'ya tayini çıkıyor.Şampiyonluk kadrolu Şanlı Urfayı'da küme düşürtüyor..1.ligde ilk senemiz, bizler Halil Ünal'ı zorla otelden getirtip başkan yaptırıyoruz.Kadro güzel oluyor.Ama o ne, Alpay Özalan hoca..Başkan bu ne diye soruyoruz, bana sormayın diyor. Hükümet göndermiş.Alpay zaten siyaset yapti, taraftar baskisindan kacti ve maaşallah millet vekili oldu..Aynı mesut döneminde "bur daha takim calistirmam diyen Samet" gibi, bir daha takim çalistirmam diyen Mustafa Denizli hoca oluyor bize..asla bizim istegimiz ve tercihimizle değil..atamayla..Sonucu biliyorsunuz..Sonra Yılmaz Vural, halâ telefonda görüşürüz, severim kendisini. Atamayla bize geliyor..Yücel İldiz, iyi bir insan, çokca tanışırız, sağolsun..Sonra Fuat Çapa..İşte bizim kaderimizi o adam çiziyor, o olmasaydı şimdi kırmızı grupta kümede kalma savaşı verirdik yemin ederim. Bir takim bir yilda 4 kez kongreye gidiyor, üç hoca degistiriyorsa zaten bitmiş demektir..Sekiz on bin kemik taraftar var zaten, o stadı da bizim başımıza yıkıp hepimizi öldürseydiniz bu sıkıntıları kökten hallederdiniz. Yaşıyoruz maalESef.

Gunduzlerli26

22:48

ALINTI 1 Hakan Üresin‎ Şehr-i Sevda ESkişehir.. Şimdi size uzuun bir bilgi yazacağım..ESkişehirspor neden bu durumda çook daha iyi anlayacaksınız..Sonuna kadar okursanız eğer.Ve yazdıklarım birebir bildiğim şeyler, asla hilaf yok.. Evet..Rekor üye katılımıyla yapılan tek kongremiz var, Mesut Hoşcan'ın başkan seçildiği kongre..Avrupa kupalarında (şansla) oynadığımız sezon sonu.Takım Türkiye kupasında finalist..Şurası bir gerçek, o yılki kadro müthişti, ligde şampiyon olabilirdik.Halil Ünal'ı kutlamak gerek..Amaaa trilyonlar havada uçarken bu takımın parasını verecektin Halil..işin özeti bu..Neyse, Mesut başkan oldu, hoca Ertuğrul sağlam.Biz hep ESES'in içindeydik, o mütevazi tavırlı Ertuğrul'un ağzının ne kadar pis olduğunu yakından biliriz.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır