eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
neandertal Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı neandertal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2019 saat 21:44
Alıntı yapılan Güray26ES

Türkiye Arnavutluk U21 maçı şimdi asporda mehmet Özcan yedekte

kendi takımlarında bile oynamayan o kadar yeteneksiz oyuncu var takımda, mehmet özcan şu takımda nasıl oynamaz hayret. milli takımda torpilin önüne geçmeden bi gıdım ilerleme olmaz.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2019 saat 22:26
Alıntı yapılan neandertal

Alıntı yapılan Güray26ES

Türkiye Arnavutluk U21 maçı şimdi asporda mehmet Özcan yedekte

kendi takımlarında bile oynamayan o kadar yeteneksiz oyuncu var takımda, mehmet özcan şu takımda nasıl oynamaz hayret. milli takımda torpilin önüne geçmeden bi gıdım ilerleme olmaz.
ilk 11 de yanlış bilmiyorsam kaleci a.gücü iki defans Trabzonlu birde Antalyalı orta saha var gerisi hepsi yabancı takımda oynuyor mehmet Özcan 93.dk girdi 95.dk gol yedik 2 2 bitti maç
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2019 saat 13:01
Eskişehirspor Başkanı Osman Taş, ESGROUP Spor Servisi’ne önemli açıklamalarda bulundu. Taş, teknik direktör konusunda görüşmelerin sürdüğünü ve önceliklerinin ise Fuat Çapa olduğunu söyledi.

Bayram tatilinin yanı sıra kulüp hakkında önemli görüşmeler için Almanya’ya giden Eskişehirspor Başkanı Osman Taş açıklamalarda bulundu. ESGROUP Spor Servisi’ne konuşan Taş, “Fuat Çapa’nın bu sezon verdiği mücadeleyi, tüm camia olarak biliyoruz. Böylesine değerli bir hocayı kaybetmek istemiyoruz. Maddi olarak aramızda her hangi bir sorun yok. Hocamız paraya önem veren biri değil. Bu sezon alacakları da duruyor zaten” dedi.

Hocalardan teklif var

Çapa’nın kendilerine geniş bir rapor verdiğini belirten Taş, “Fuat hocamızla yeni sezonda yola devam edilmesi konusunda yönetim kurulu ile birlikte ısrarcıyız. Kendisiyle birçok konuda anlaştık fakat, ufak bazı sorunlar var. Onları da halledersek, Fuat hocamızla yola devam edeceğiz. Bizimle çalışmak isteyen birçok teknik adamdan da teklif geliyor. Fuat hocamızla anlaşamadığımız taktirde, diğer alternatifleri değerlendireceğiz” dedi.
Yukarı
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2019 saat 13:39
güray abi beni lütfen yanlış anlamayınız.daha önce konusuldu bu konu sanırım ama siz bu haberleri haberler tarzı bir başlıkta paylaşsanız hem daha derli toplu olur basındaki haberleri alt alta okuyabiliriz. burada haberler ve kişilerin kendi yazdığı postlar karışıyor bazı postları ya da bazı haberleri kaçırabiliyoruz.
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2019 saat 20:06
Alıntı yapılan gravityes

güray abi beni lütfen yanlış anlamayınız.daha önce konusuldu bu konu sanırım ama siz bu haberleri haberler tarzı bir başlıkta paylaşsanız hem daha derli toplu olur basındaki haberleri alt alta okuyabiliriz. burada haberler ve kişilerin kendi yazdığı postlar karışıyor bazı postları ya da bazı haberleri kaçırabiliyoruz.

Eskişehirspor haberleri olarak konu açtım artık orda paylaşırız benim tek amacım gurbette ki renkdaslarimizi bilgilendirmek elimden geldiğince hatam varsa Özür dilerim
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2019 saat 01:14
Önümüzdeki günlerde yönetim patlak vericek o kadar çok belliki Mevcut Futbolcu kadroyu elinde tutabilmesi için 6 Milyon TL üzerinde ödeme yapması gerekiyo Fifadaki puan silme dosyaları içinde 5 Milyon TL üzerindeymiş Yönetimdeki kişilerin hepsi taraftardan gelme para yok
Çok sıkıntılı bi süreç bekliyo hangisi patlak verecek hep birlikte göreceğiz.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2019 saat 10:33
Alıntı yapılan Burak2626

Önümüzdeki günlerde yönetim patlak vericek o kadar çok belliki Mevcut Futbolcu kadroyu elinde tutabilmesi için 6 Milyon TL üzerinde ödeme yapması gerekiyo Fifadaki puan silme dosyaları içinde 5 Milyon TL üzerindeymiş Yönetimdeki kişilerin hepsi taraftardan gelme para yok
Çok sıkıntılı bi süreç bekliyo hangisi patlak verecek hep birlikte göreceğiz.

kesinlikle katılıyorum hep birlikte göreceğiz herkes osman taş olduğunda çok mutlu oldu ama hala sıkıntılar olduğu aşikar en basiti hoca konusu tamam personel parasini ödedi edize ev aldı ama bunlarla bu çark nasıl dönecek ortada para yok borç çok zaman yok
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2019 saat 12:03
bu paralar büyük meblağ değil 3-5 milyon euroya superlige cikiyoruz olay bu kadar basit bu parayi verecekler tabi pazarlikla kimsenin çöpe atacak parasi yok sonucta bekleyip gorecegiz. Superlige 5 takim cikmasi olayida super oldu takimi superlige cikaran unutulmaz bu şehirde.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2019 saat 19:29
Borçların devlet bankası ile anlaşmalı olarak birleşmesi vardı. Bu konu ne durumda ?
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2019 saat 19:47
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Borçların devlet bankası ile anlaşmalı olarak birleşmesi vardı. Bu konu ne durumda ?

seçim vaadi ile balon çıktı ziraat Bankası geri adım attı rafa kaldırdı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır