eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 31. Hafta Eskişehirspor-Afjet Afyonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131415
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2019 saat 08:19
Alıntı yapılan ypeker

Seçimde HÜ'nün adayı diye ben dahil bir çok kişinin hakkında negatif düşündüğü Kaan Ay, şimdiye kadar yaptığı icraatle ve duruşuyla, takdir topladı. Diğer adayla birlikte mesajlar verip transfer tahtasını açtırdı. Şimidye kadar olan acil ödemeler, UEFA puan silme riskleri halledildi. Üyeliklerin yolunu açtı. Aidat ödemeyenlerin üyelikleri silindi. Transferler ve futbolcu satışları konusunda tek imza yetkisini değiştirdi, artık hiç bir başkan tek başına karar alamayacak. Tüm partilere eşit mesafede ziyaretlerde bulundu, adımlar attı. Büyükerşen'in şirketleşin gelin sözü için yardım edin, birlikte yapalım, dedi. Son zamanlarda neler olup bittiğini bilmiyoruz, ama bunları tartışmanın yeri yönetim kuruludur. Yönetim içinde değişiklikler olabilir, anlaşmzalıklar da olabilir ama bunlar demokratik ortamda kulübün menfaati adına çözülür. Şirketleşme olursa, en büyük kazanım bu olacaktır altyapıyla birlikte. Kulübün önüne 1 yıllığınıa isim ile sponsorluk, stad isim sponsorluğu, vs kaynak imkanları var. Değerini bulan futbolcular da satılabilir, yenilerine fırsat doğar. Bir kargaşa ortamı yaratılmaya başlanmışsa demek ki bazılarının menfaatine olmayan durumlar var demektir, artık belediye seçimleri falan da yok, siyasi rant kapısı kapandı, şimdi ESES için birlikte çalışmak isteyenlerin yolu açık olsun, kendi isim ve reklamı için trübünler üzerinde gövde gösterisi yapmaya çalışanlara da fırsat verilmesin. Eleştiri yolu her zaman açık olmalı ama ithamlar ve iftiralar varsa işin içinde, bunun vebali büyük olur.

Bu mevzular bu başlığın konusu değil ypeker, "Yönetim Kurulu" başlığı altına yazın lütfen..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2019 saat 17:21
Haklısın Yazıların akışı içinde kayıtsız kalamadım; hepsini kopyalayıp diğer başlık altına yapıştırıp devam etmek te mümkün olmadı.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2019 saat 14:33

Eskişehirspor'un Afjet Afyonspor'u 3-1 yenerek ligde kalmayı garantilediği maçın son dakikalarında Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek sinirlerine hakim olamamış ve hakeme saldırmıştı. Hakem raporları ve görüntülerden PFDK'ya gönderilen Afjet Afyonspor teknik direktörü Yusuf Şimşek ceza aldı.TFF'nin sitesinde yer alan ceza maddesi şöyle;AFJET AFYONSPOR Kulübünün, 29.04.2019 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - AFJET AFYONSPOR Spor Toto 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada AFJET AFYONSPOR Kulübü teknik sorumlusu YUSUF ŞİMŞEK'in, müsabaka yardımcı hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2019 saat 03:50
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=449841822227336&id=100016045663620
Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2019 saat 03:52
Alıntı yapılan levent1001

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=449841822227336&id=100016045663620

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1983570458415572&id=1921694167936535
Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131415

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır