eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 30. Hafta Ümraniyespor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 30. Hafta Ümraniyespor-Eskişehirspor
    Tarih: 16/Nis/2019 saat 06:11

**
Takimimizda Ekrem Kilicarslan sari kart cezalisi oldugu icin, Cemali Sertel ise sakatligindan dolayi bu macin kadrosunda yeralmayacaklar.
Umraniyespor'da kart cezalisi oyuncu bulunmuyor.
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2019 saat 11:28
Ferhat Cemali yerine oynar, diğer 10 oyuncumuz değişmeyecek şekilde çıkarız. Üstümüze gelen takımları yeneriz bu kadromuzla, Melih'ten çok kötü performans gelmezse kazanacağımızı düşündüğüm maç. Beraberlik sürpriz olur
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2019 saat 12:19

Büyük ihtimalle yeniliriz

Ümraniye play-off potasına girmişken, artık Adana Demir'e yerini kaptırmamaya çalışacaktır.

Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2019 saat 12:35
Osmanlı maçında Hocamız orta sahada Issah'ın kart cezalısı olmasından ve birazda orta sahaya defansif açıdan güç katmak istemesinden dolayı Furkan Balanan'ı oynattı.. Başarılı da oldu.. İç sahada oynadığımız Elazığ maçında da kazanan kadroyu bozmamak adına yine aynı kurguyla sahaya çıktı.. Fakat ilk yarıda hocamız dahil hepimiz gördük ki kapanan rakibe karşı orta sahayı defansif anlamda kalabalık tutmanın pek bir manası yok.. İkinci yarıya başlamadan Furkan'ı hemen kenara alıp Jesse'yi kanada koyup orta ofansa da Sissoko'yu çekince takımın yaratıcılığı arttı ve sonuca ulaştık..

Bu hafta oynayacağımız Ümraniye deplasmanında iç sahdaki gibi baskılı oynayamayacağız.. Bu sebepten orta alanı Osmanlı maçındaki gibi kalabalık tutup geçit vermeyerek kaptığımız topları Milinkoviç ve Sissoko'yla buluşturabilirsek sonuca gidebiliriz diye düşünüyorum.. Aşağıda verdiğim kadro Cemali ve Furkan dışında Osmanlı karşısında başarılı olan kadro.. Ben orta alana bu maçta Issah'ı yazdım fakat yine Furkan düşünülebilir.. Issah bazı maçlarda çok kırılgan futbol oynuyor, orta sahayı sertleştirmek gerekirse Furkan veya Kıvanç düşünülebilir..

İnşallah bu maçı en kötü beraberlikle bitirip içerideki Afyon maçına moralli girebiliriz..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2019 saat 13:51
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Osmanlı maçında Hocamız orta sahada Issah'ın kart cezalısı olmasından ve birazda orta sahaya defansif açıdan güç katmak istemesinden dolayı Furkan Balanan'ı oynattı.. Başarılı da oldu.. İç sahada oynadığımız Elazığ maçında da kazanan kadroyu bozmamak adına yine aynı kurguyla sahaya çıktı.. Fakat ilk yarıda hocamız dahil hepimiz gördük ki kapanan rakibe karşı orta sahayı defansif anlamda kalabalık tutmanın pek bir manası yok.. İkinci yarıya başlamadan Furkan'ı hemen kenara alıp Jesse'yi kanada koyup orta ofansa da Sissoko'yu çekince takımın yaratıcılığı arttı ve sonuca ulaştık..

Bu hafta oynayacağımız Ümraniye deplasmanında iç sahdaki gibi baskılı oynayamayacağız.. Bu sebepten orta alanı Osmanlı maçındaki gibi kalabalık tutup geçit vermeyerek kaptığımız topları Milinkoviç ve Sissoko'yla buluşturabilirsek sonuca gidebiliriz diye düşünüyorum.. Aşağıda verdiğim kadro Cemali ve Furkan dışında Osmanlı karşısında başarılı olan kadro.. Ben orta alana bu maçta Issah'ı yazdım fakat yine Furkan düşünülebilir.. Issah bazı maçlarda çok kırılgan futbol oynuyor, orta sahayı sertleştirmek gerekirse Furkan veya Kıvanç düşünülebilir..

İnşallah bu maçı en kötü beraberlikle bitirip içerideki Afyon maçına moralli girebiliriz..

defansif oynayan furgan balaban değil furgan polattı ve çok iyiydi oyundan çıkan furkan balaban dı ben öyle hatırlıyorum isim benzerliği kafa karıştırıyor.
Ben bu maçta furgan polat 90 dakika oynaması gerektiğini düşünüyorum kamal furgan gibi defans yapmıyor ümraniye ceza alanı içinde çok etkili paslaşma yapıyor top yollarına girip pasları kesecek adama ihtiyaç var mevlüt bu konuda en iyimiz ama böyle rakiplere karşı yetmez, kamal yada furkan balabanla oynarsak hüsrana uğrarız hele furkan balaban zerre savunma yapmıyor ileride de takıma değil kendine oynuyor hırsından ve gücünden başka takıma faydası yok kendine çeki düzen vermesi lazım.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2019 saat 19:08
Takımımız, verilen iznin ardından, Ümraniyespor maçı hazırlıklarına, çift antrenman ile başladı. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2019 saat 15:29
Biletler az önce satışa çıktı ama bizim tribün biletleri her zaman olduğu gibi ya hemen bitti ya da henüz bizim tarafı satışa açmadılar. Bu kategori için uygun koltuk bulunamadı diyor.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2019 saat 16:59
Alıntı yapılan tatar ilker

Biletler az önce satışa çıktı ama bizim tribün biletleri her zaman olduğu gibi ya hemen bitti ya da henüz bizim tarafı satışa açmadılar. Bu kategori için uygun koltuk bulunamadı diyor.

Ayrılan yer 90 kişilik hemen bitmesi doğal.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2019 saat 06:49
Daha önce Ümraniyespor ile 5 kez karşı karşıya gelen takımımız 1 kez galip gelirken, 4 maç da berabere tamamlandı:
http://www.istikbalgazetesi.com/haber18.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=205455
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2019 saat 12:31
Eskişehirspor taraftarı, kardeş takım Adana Demirspor’un Adanaspor’la oynayacağı maça gitmek istedi ancak Adanaspor kulübünün isteği ve Emniyet’in güvenlik gerekçesiyle bu istekleri geri çevrildi.

Yapılan açıklamada "Adanaspor kulübünün isteği ve Emniyet’in güvenlik gerekçesiyle aldığı kararla Adanaspor - Adana Demirspor müsabakası için Adana Demirspor, Beşiktaş ve Eskişehirspor pasoligine sahip kişiler ev sahibi bölümüne giremeyeceği" denildi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır