eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İşte Fırsat! (eğitime Katkı Kampanyası)

Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: İşte Fırsat! (eğitime Katkı Kampanyası)
    Tarih: 20/Kas/2007 saat 21:25
Özellikle son yıllarda en çok konuştuğumuz konulardan biridir, futbolumuzun Bizansı diye tanımladığımız üç takım taraftarlarının ya da bu kulüplerin şehrimizde gerçekleştirdiği bazı etkinlikler...

birisi okullarımızda çocuklarımıza dergi ve kitaplarını dağıttılar, bir diğeri dernek açtı, biri tırını getirdi, biri bazı çocuklarımıza forma dağıttı. Bir baskası mağaza açtı, kapadı... vs vs vs...

Bugün yaptığım bir görüşme sonrasında bizim de İstanbul'un göbeğinde bu şekilde bir karşılık verme gibi bir fırsat yakaladığımızı düşündüm ve sizlerle paylaşmak istedim.

İstanbul - Beyoğlu ilçesinde bulunan Dr. Tevfik Sağlam İlköğretimokulunda bağışlar yoluyla sınıflara birer bilgisayar ve projeksiyon cihazı alınması gündemde imiş. Benim kızımın da okuduğu sınıf için dizüstü bilgisayar temin edilmiş, projeksiyon cihazı kalmış. Bu cihazı almamız durumunda okul müdürü sınıfın kapısına "Bu sınıfın projeksiyon cihazı ESKİŞEHİRSPOR taraftarları tarafından alınmıştır" ibaresinin bulunduğu bir mini tabelanın asılmasında bir sakınca olmadığını belirtti.

Bu projeksiyon cihazının ederi 700 YTL. Böylesi bir tanıtım için çokda fazla sayılmayacak bir miktar. Ayrıca işin bir de eğitime katkı boyutu var.

Bu konudaki düşüncelerimizi burada birlikte paylaşalım istedim. Ayrıca arzu eden projeksiyon ile birlikte bu çocuklarımıza birer adet ESES ürünü de armağan edebilir...

NOT: Öncelikle BKŞ üyeleri arasında bu bağışın gerçekleşmesi gerekli düşüncesiydeyim...

Saygılarımla...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 21:36

Hemşerim, düşüncenize saygım gereği ben önce BKŞ lileri bekliyorum.

# Direnmüdavim....

Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 21:42
selahattin abi üzerimize düşen neyse ben yapmaya hazırım... çok güzel düşünmüşsün abi...
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 21:56
Hemşehrim teşekkür ederim.

Sevgili Çağdaş her BKŞ'linin üzerine düşen belirtmiş olduğum miktarın toplanması için elinden geleni yapmaktır. Bu nedenle mademki ilk düşünceler olumlu geldi açılışı ben yapıyorum:

1- Selahattin ERDOĞAN 100 YTL

Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 22:12
[QUOTE=esesim]Hemşehrim teşekkür ederim.

Sevgili Çağdaş her BKŞ'linin üzerine düşen belirtmiş olduğum miktarın toplanması için elinden geleni yapmaktır. Bu nedenle mademki ilk düşünceler olumlu geldi açılışı ben yapıyorum:

1- Selahattin ERDOĞAN 100 YTL
2- Çağdaş SUT 50 YTL
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 22:18
helal olsun valla !Clap 
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 22:18
Bizlerde ÜniESES ve ESOGU Eskişehirsporlular Kulübü olarak Eskişehirspor taraftarının sadece türbünde takımını destekleyen bir taraftar olmadığını, sosyal yaşantı içerisinde de örnek olması gerektiğini düşünüyoruz...

Bu bağlamda yeni yetişen neslin Eskişehirspor’u tanıması noktasında Üniversiteli Eskişehirsporlu ağabeyleri olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Bugün kitap kampanyasında toplanan kitapları Mihallıçcıktaki ihtiyacı olan okullara dağıttık...Ayrıca bilinçli taraftar olsunlar diye Feti Gülerin yazmış olduğu "40.yılında Eskişehirspor" adlı kitabı onlara hediye ettik...

Böylelikle Bizans takımları olarak tanımlanan takımların bazı etkinliklerine misilleme yaptık...

Eğitime katkı boyutunda ÜniESES olarak düzenlemiş olduğumuz kitap kampanyasına BKŞ üyelerini ne kadar destek vermiş ise bizde bu düşüncenizi en az o kadar destekliyoruz. Üniversiteliler olarak Eskişehir içinde ya da dışında başta eğitim olmak üzere Eskişehirsporumuzun adını olumlu yönde duyuracak tüm organizasyonların arkasındayız.... 
Uğur
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 22:43
uselen26; bu güzel mesajdan dolayı teşekkürler...

Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 22:54
bravo selahattin abi.çok güzel bir organizasyon,yanınızdayız.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 22:59
Gerçekten mükemmel bir fırsat, umarım gerçekleştirebiliriz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır