eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 28.Hafta Osmanlıspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 171819
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2019 saat 14:37
Eskişehirspor yönetiminin Osmanlıspor maçı öncesi prim dopingi işe yaradı. İstanbul maçında alınan yenilgi herkesi üzerken, apar topar toplanan yönetim teknik heyet ve oyuncularla toplantı yapmıştı.

Bu toplantı da başkan Kaan Ay Osmanlı maçının primini 300 Bin TL olarak açıkladı. Daha önceki galibiyetlerde 200 bin lira olan priminin Osmanlı maçı öncesi yükseltilmesi oyunculara da doping yaptı.

Sahada inanılmaz mücadele veren ve haklı bir galibiyet alan Eskişehirsporlu oyunculara yönetimin hafta içi de primleri dağıtarak Elazığ maçına da moralli çıkmalarını sağlaması bekleniyor.   
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2019 saat 14:39
Eskişehirspor yenilgisi çok sinirlendirdi!

Haberler >Spor haberleri » Eskişehirspor yenilgisi çok sinirlendirdi!

Spor8 Nisan 2019 11:44

Eskişehirspor'un Osmanlıspor'u deplasmanda 4-2 yenmesinden sonra Osmanlıspor cephesi büyük üzüntü yaşadı. Kulüp başkanı Gökçek küplere bindi. 

Eskişehirspor Spor Toto 1. Lig'in 28. haftasında deplasmanda Osmanlıspor'u müthiş bir mücadelenin ardından 4-2 mağlup etti ve ligde kalma yolunda önemli bir galbiyet aldı. Zorlu maçın ardından Osmanlıspor camiası büyük bir şok ve üzüntü yaşadı. Osmanlıspor Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek takımının Eskişehirspor mağlubiyetine oldukça sinirlendi.

Spor Toto 1. Lig'de bu sezon şampiyonluk bekleyen Osmanlıspor Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek maç öncesi soyunma odasına giderek takımını motive etti. Maçı da kendisine ait olan özel loca da izleyen Gökçek 90 dakika soyunca oldukça sinirliydi. Maçın ardından da morali bozulan Ahmet Gökçek soyunma odasına giderek teknik heyet ve oyunculardan yenilginin hesabını sordu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2019 saat 14:41
Eskişehirspor hakkında sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulunan Demircioğlu “Borcumuz yönetimler tarafından ödenmez ödenemez. Yönetimler çalışıp ödenmesi için kaynak bulmaya çalışır. Kaynaktan kastım borç değil, kredi değil... Bu yönetim önümüzdeki senelerin gelirlerini peşinen tüketmek istemiyor. Yeni sezona borç da devretmek istemiyor. Yoksa bu sezonu primleri maaşları ödeyerek bitirebilmek için çareler var” şeklinde konuştu.

Katılım düşük oluyor

Demircioğlu, “Uzun yıllardır şikâyetçi olduğumuz konuların başında gelirlerin temliki ve gelecekteki gelirlerin önceden harcanması değil miydi? Bizler dürüstçe, mümkün olan en şeffaf şekilde ve gayretle çalışıyoruz. Projeler bekliyoruz ama katılım çok düşük. Ayni ve nakdi destek talep ediyoruz, Eskişehirspor’u dilenci konumuna getiriyor oluyoruz. Sponsor için uğraşıyoruz siyaset yapmış oluyoruz. Şeffaflık adına açıklamalar yapıyoruz hakarete tehdite uğruyoruz. Sinsilikten gıybetten dalavereden uzak duruyoruz acemi oluyoruz” dedi.

İki yol gösterdi

Kulübün zor durumda olduğunu söyleyen Demircioğlu, “Ben şahsım adına faizsiz, kefilsiz TL cinsinden olmadıkça borçlanacak yönetimlerde yer alamam ve destek vermem. Benim şu an en makul gördüğüm 2 yolu söylemek isterim. 1- Hayal gibi olsa da şehir birleşir bu borcu isterse 30 Hazirana kadar öder. Seneye Süper Lig hedeflenir ve büyük ihtimal çıkılır... 2-Borcu kapatamayacaksak. Benim hesaplarıma göre sezonu bitirmek için 3,5 milyon TL ve gelecek sezon transferi açmaz isek minimum 40 milyon TL gelire ihtiyaç var. Lisans ile ilgili eksi puanlar da cabası…” dedi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 171819

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır