eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta İstanbulspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2019 saat 17:09
Alıntı yapılan bilek26

yani kimsenin bir şey vereceği yok hele kendi ceplerinden kimse zırnık vermez üstüne üstlük genç futbolcu olmaya çalışanlar sözleşme yenilemiyor.
Ne o gelmiş dorukhan konuşuyor ne hakla ne yüzle konuşuyor anlamadım milli maçta stadta onu övenleri ise hiç hiç anlamadım külübüne bonservis geliri kazandırmadan giden adam niye stadta alkışlanır onore edilir hiç hiç hiç anlamadım. Ne verdi Eskişehirspora dorukhan ya, basamak olarak kullandı gitti. Onun gibi yapacak olanlar şimdiden gitsin yer işgal etmesinler.

artık bu klişelerden vazgeçelim
hemşehrimiz kardeşimiz Dorukhan'a da sahip çıkmak en doğrusudur
Dorukhan sene başı Beşiktaş'a gitmese milli takımı belki hayatı boyunca göremeyecekti

Klübümüz öyle veya böyle türk futboluna bir isim kazandırmıştır, herşey para demek değil, belki biz para kazanamadık ama ülke futbolu kazandı

Burda Dorukhan'a kızmak yerine, daha çok Dorukhan'lar, M.Özcan'lar çıkartmaya çalışalım

Dorukhan dün kendisinin de söylediği gibi bu tribünlerden, içimizden çıkmış birisidir. Sizden benden hatta çoğumuzdan daha fazla Eskişehirspor'ludur belki de
Ancak şu bir gerçek ki bu genç kardeşlerimizin de bir kariyer hedefi var
Milli takım yada Avrupa da futbol oynamak gibi hedefleri var
Bunları gerçekleştirmek için de Bjk,Fb,Gs gibi klüplerde oynamak, ülkemizde top oynayan tüm genç kardeşlerimizin ilk hedefidir.

Belki yarın birgün Avrupa'ya da transfer olabilir ki inşallah olur, o zaman ben daha çok gururlanırım bu kardeşimizle
O sebeple bizim hedefimiz altyapımızdan daha çok Dorukhan'lar, Alper Potuk'lar çıkartmak olmalıdır
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2019 saat 22:07
lejyon kardeş bana yazdığın cevap alper potuk için olsa haklı olurdun ama dorukkhan ısrarla sözleşme yenilemeyip beşiktaşa gitti alper milyonlarca bonservis geliri kazandırıp gitti kulübümüze ama dorukhan serbest kalıp gitti, diyeceksinki yetiştirme bedeli, kardeşim dorukhan A takım oyuncusuydu en az benim kadar değil benim yarım kadar Eskişehirsporlu olsaydı sözleşme uzatıp beşiktaşa giderken şehirinin kulübüne o en zor zamanında bonservis geliri sağlardı. Bunun kariyerle filen zerre ilgisi yok iyi futbolcuysan seni zaten alırlar parayı basınca, ha demek benim gibi taraftarla dorukhanın Eskişehirsporluğunu karşılastırmaya kalkarsan altında ezilirsin. Sezon başında mehmet özcan 3 senelik imza attı kariyerini mi kaybetti ne anlatıyorsunuz siz. Helal olsun mehmete büyütülmüş istanbul takımlarına değil avrupaya gidecek inşallah kulübümüzede yüklüce bonservis bedeli kazandırarak.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2019 saat 22:57
Dorukhan Bey kusura bakmasın ama öyle Bizans takımına gidipte "... ben böyle bir taraftarın önünde top oynamadım, Türkiye'nin en iyi taraftarı BJK taraftarı..." gibi laflar edecek, biz de çıkıp alkışlayacağız destek olacağız öyle mi? Yok öyle yağma.. Dün bilinçsizce stadımızda sağdan soldan toplanan güruhun da Dorukhan'ı alkışlaması beni ve çevremdeki gerçek Eskişehirsporluları çok sinirlendirdi..
Para kazandırmasından ziyade bu sözleri bizi derinden üzdü, Dorukhan'ın.. Bunları nerede söyledi diyenleriniz olursa BJK'nin resmi dergisinin Ağustos, Eylül veya Ekim sayılarından birine bakabilir.. Şuan hatırlamıyorum hangi sayıda bu röportajı verdiğini ama bunlar kayıtlarda mevcut.. Yalakalık yapacağım diye onu Dorukhan yapan koca bir camiayı silip atan bu sözleri unutulmamalı..
Heoimiz hem fikiriz ki Dorukhan bizde oynarken, kadroda olmasa yokluğunu hissetmiyorduk, yani öyle ahım şahım bir oyuncu da değil.. Bundan sonra iyi veya kötü yönde bir tutum sergilememek lazım..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2019 saat 23:18
Eskişehirspor Kulübü’nden yapılan açıklamada 2015-2016 sezonunda kırmızı şimşeklerin formasını giyen Vladyslav Kulach'ın alacakları nedeniyle FIFA’ya başvurduğu hatırlatılarak, "2015-2016 sezonunda kulübümüzün formasını giyen eski futbolcularımızdan Vladyslav Kulach'ın alacaklarından doğan haklarından dolayı FIFA'ya başvurması sonucu kulübümüz eksi 6 puan silme cezası ile karşı karşıya kalmıştır. Kulüp başkanımız Kaan Ay ve yönetim kurulu üyelerimizin yoğun çabaları ile Kulach'ın avukatına ödeme yapılarak puan silme cezası kaldırılmıştır” denild
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2019 saat 01:03
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Dorukhan Bey kusura bakmasın ama öyle Bizans takımına gidipte "... ben böyle bir taraftarın önünde top oynamadım, Türkiye'nin en iyi taraftarı BJK taraftarı..." gibi laflar edecek, biz de çıkıp alkışlayacağız destek olacağız öyle mi? Yok öyle yağma.. Dün bilinçsizce stadımızda sağdan soldan toplanan güruhun da Dorukhan'ı alkışlaması beni ve çevremdeki gerçek Eskişehirsporluları çok sinirlendirdi..
Para kazandırmasından ziyade bu sözleri bizi derinden üzdü, Dorukhan'ın.. Bunları nerede söyledi diyenleriniz olursa BJK'nin resmi dergisinin Ağustos, Eylül veya Ekim sayılarından birine bakabilir.. Şuan hatırlamıyorum hangi sayıda bu röportajı verdiğini ama bunlar kayıtlarda mevcut.. Yalakalık yapacağım diye onu Dorukhan yapan koca bir camiayı silip atan bu sözleri unutulmamalı..
Heoimiz hem fikiriz ki Dorukhan bizde oynarken, kadroda olmasa yokluğunu hissetmiyorduk, yani öyle ahım şahım bir oyuncu da değil.. Bundan sonra iyi veya kötü yönde bir tutum sergilememek lazım..

Katılıyorum Milli maçta Dorukhan'a olan yoğun destek rezillikti. Resmen küçük kulüp taraftarları gibi hareket ettik.
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2019 saat 10:07
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan e^3_Nicola

Katılıyorum Milli maçta Dorukhan'a olan yoğun destek rezillikti. Resmen küçük kulüp taraftarları gibi hareket ettik.

Zaten öyleyiz. Emre güralı ısrarla oyuna sokturup, üçlü çektirmemizden anlaşılıyordur.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2019 saat 11:15
Biletler satışa çıktı.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2019 saat 17:49
tahmini 11'im;

Ferhat Kiraz'ın sakatlığı devam ederse solda H.Aslantaş yerine Cemali daha faydalı olabilir.

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2019 saat 21:44
Teknik direktörümüz Fuat Çapa "Yılın Gillette Gibi Hareketi" ödülüne layık görüldü. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2019 saat 00:16
Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan Burak2626

Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay Esgazete Mikrofonlarına Yaptığı Açıklamada önemli bilgiler Paylaştı
Sezon Sonunda Sözleşmeleri Bitecek Olan Fıratcan Üzüm İbrahim Halil Öner Bedirhan Altunbaşla 3 Kere Görüşme Gerçekleştirdiğini Fakat 3 Teklifide Beğenmediklerini Söyledi Futbolcuların Yıllık 700 Bin TL Garanti Para İstediklerini Söyledi Son Kez Fuat Çapa Bir Görüşme Yapıcakmış Futbolcularla.

kabul etmesin yönetim böyle yapacaklarini tahmin ediyorduk zaten gitsinler nereye

gidoyorlarsa, bu arkadaşlar kadroya da alınmasın artık riske girmenin anlamı yok.

Yok öyle biz yetiştirelim kaymağını başkalari yesin Dorukhan klübe birşey kazandirmadan gitmesi gençlere kötü örnek oldu.Şimdi okudum İtalyan Genea BJKya 6 Milyon Avro teklif etmiş
O SENE BU SENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır