eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 25. Hafta Hatayspor - ESKİŞEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 23:09
Fuat hoca maçtan sonra panik yapmaya gerek yok demiş!!!Vay anasını yaaa..Panik yok öyle mi?Altınordu maçında puan kaybedelim bak neler oluyor.Sonraki iki hafta dışardayız.İçerde Afyon ve Elazığ maçları var evet görece kağıt üzerinde bu bir avantaj gözükebilir.Ama mücadele edersen adam gibi kadroyla çıkarsan sahaya.Tabi taraftarda o müthiş ıslıklı vs. baskısıyla.Salak salak bestelerle değil!!Biz bu saatten sonraa önümüzü kış tutmalıyız yaz çıkarsa bahtımıza.Yani kötü senaryoları düşünmeliyiz.Elazığ zaten havlu attı düşecek ikinci takım bu çok belli.Peki Afyon burada bizden 1 puan alırsa neler olabileceğini düşündün mü Fuat hocam?Soruyorum forumdaşlara bu o kadar imkansız bir şey mi?
Sezon bitiğinde eğer kötü senaryo gerçeklerşirse bavulunu alır gidersin ya bizler.Biz buradayız yıllardır acı çekiyoruz fedakarlık yapıyoruz haberin var mı?Evet biz şampiyonluklar görelim kupalar alalım diye bu takımı tutmadık.10 sene Ankara 6 sene İstanbul da yaşadım hala gurbetteyim öyle bir niyetimiz olsaydı tutardık bi İstanbul takımı hiç değilse üç dört senede bir yüzümüz gülerdi.Ama biz o değiliz ve benim gibi tanıdığım yüzlercesi var.Ama kandırılmaya sömürülmeye de artık tahammülümüz kalmadı.Taraftar herkesin dilinde.''Takım küme düştü taraftar şampiyonlar liginde'','' bu taraftar taraftar üstüdür''bu ve daha onlarcası ben söylemedim.Ulusal medyanın en baba yorumcuları söylüyor.Bir parça mutluluğu hak etmiyor muyuz?Sende bu performansınla böyle bir taraftarı bir daha zor bulursun kıymetini bil eyyamcılık yapma!Susmak yok her kes adam olacak futbolcusu,hocası,yöneticisi kimseyi pohpohlayacak halimiz kalmadı.Bana göre şiddetli tepki verilmelidir.Başka fikirlere saygı duyarım bu benim görüşüm.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 23:12
Alıntı yapılan legendboy26

Kimse eleştiri kabul etmiyor arkadaş ne güzel, küme düşüyoruz herkes başkasını suçluyor ne koreografisi, ne hocanın kadro tercihi bence asıl sorunumuz taraftar olarak bütünlüğümüzün olmaması böyle gidersek düşmeyiz belki ama geleceğe dair bir şeyde yapamayız. Herkes her şeyi geride bırakıp haftaya Altınordu maçına odaklanmalı taraftar olarak eski günlerdeki gibi desteklemek zorundayız. İşimiz zor düşme lafını söylemek istemiyorum ama şu an düşme hattındayız umarım tez zamanda çıkarız bu durumdan

Sevgili Uğur bağırmakla kareografiyle olsaydı biz şu an şampiyonlar ligindeydik inan bana.Taraftar elinden gelenin fazlasını yapmıştır yaparda.Bunu bütün Türkiye biliyor emin ol.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 23:45
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan legendboy26

Kimse eleştiri kabul etmiyor arkadaş ne güzel, küme düşüyoruz herkes başkasını suçluyor ne koreografisi, ne hocanın kadro tercihi bence asıl sorunumuz taraftar olarak bütünlüğümüzün olmaması böyle gidersek düşmeyiz belki ama geleceğe dair bir şeyde yapamayız. Herkes her şeyi geride bırakıp haftaya Altınordu maçına odaklanmalı taraftar olarak eski günlerdeki gibi desteklemek zorundayız. İşimiz zor düşme lafını söylemek istemiyorum ama şu an düşme hattındayız umarım tez zamanda çıkarız bu durumdan

Sevgili Uğur bağırmakla kareografiyle olsaydı biz şu an şampiyonlar ligindeydik inan bana.Taraftar elinden gelenin fazlasını yapmıştır yaparda.Bunu bütün Türkiye biliyor emin ol.

aynı görüşteyim abi seninle, ama şu an bir tane insan yok ki şu durumumuzdan zevk alsın resmen acı çektiriyor takım bizlere
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2019 saat 00:05
Neyse karalar bağlamaya gerek yok. Altınordu maçına 5 gün var evimizde onları yenebiliriz. Doğru kadro ve tribün desteğiyle inşallah çıkışa geçeriz. Altınordu maçı biletleri satışa çıkmış, o maça odaklanalım.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2019 saat 01:11
Transferi açtık ardından Gençlerbirliği'ni yendik sonra hem taraftar hem takım saldı herşeyi. Bu mağlubiyet bize ders olur ve hem taraftar hem takım ilk yarıdaki mücadeleye tekrar geri döner.
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2019 saat 02:04
Arkadas biz bas bas bagirdik genclerbirligi macindan sonra gencleri oynat diye sen yüruyenleri sahaya sürdün ,, bugunde diyorsun mücadele etmedik be adam sen teknik adamsan mucadele eden adami niye kulubede bekletiyorsun bunun cevabini bi zahmet verin
AnTiBiZaNs
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2019 saat 02:07
Cevappp verinnnnn gencler niye sahada yokkkm cevappp vereceksinizzzz cevappp verinn vermiyorssniz gidin burasi kimsenin ciftligi degil bize gencler lazimmmm
AnTiBiZaNs
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2019 saat 02:11
Bu gencleri oynatacaksiniz bu gencler niye sahada yok arkadas bu taraftara yazik yaa bu gencler bu sahada olmalı tamam 5 genc koy 6 tecrubeli harmanlayiver bak o zaman ne yapiyor bu takim
AnTiBiZaNs
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2019 saat 02:14
Bu adamlar sezon sonunda kacinca ne yapacaksin fuat capa gencler ve Es es taraftari başbasa kalacak emin ol sende gidersin sezon sonunda bize deme ben direndim direndiysen eger gencler sahada olacak yürüyenler degil
AnTiBiZaNs
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2019 saat 02:17
Bu forumda boş konusmayin 3 haftadir fuat capa nin yanlislari yuzunden Es Es in kaybettikleri var kimse Es Es in arka bahcesi degil burasi kimsenin tapulu yeri degil oynamiyorsan yerini genç arkadasimiza birakacaksin burasi dingonun ahirisa degil yeter beee
AnTiBiZaNs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır