eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 25. Hafta Hatayspor - ESKİŞEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2019 saat 18:14
Genç oyunculardan hemen vazgeçmeyelim, bu deplasmanda enerjiye harekete çok ihtiyacımız var
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2019 saat 19:12
beyler dusecegimizi sanmıyorum ama bir gerçek var Karabük Afyon ile Giresun bolu ile karşılaşıyor Afyon Giresun yener bizde yenilirsek düşme hattına giriyoruz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2019 saat 19:58
ben karabükün afyondan puan yada puanlar alacağını düşünüyorum bolu da yenilmez.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2019 saat 21:43
Alıntı yapılan bilek26

ben karabükün afyondan puan yada puanlar alacağını düşünüyorum bolu da yenilmez.

sana katılmıyorum abi Afyon da Giresun da yener
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2019 saat 21:59
Ligin bana göre en ters deplasmanı. Giden canını zor kurtarıyor. 1 puan güzel olur, 3 puan bal olur şeker olur. Yenilirsek de sıkıntı görmüyorum. Rakiplerimizin de gideceği bir deplasman.
Yukarı
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2019 saat 22:08
hatay bence ligin en iyi takımı (kadrosu değil) ama isimsiz oyuncularla en fazla verimi alan takım. ama hatay deplasmanını bu kadar büyütmeyin.iç saha karneleri bizimkiyle aynı nerdeyse...5 g 5 b 2 m. bu ligde hiçbir şey belli olmaz. bakarsınız bu hafta adana demirin yaptığı gibi top oynamadan 2 tane atar geliriz...ben en az 1 puan alabileceğimizi düşünüyorum. feyzi,mehmet,cemali,furgan oynamalı bence dinamizm lazım...
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2019 saat 23:17
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan bilek26

sana katılmıyorum abi Afyon da Giresun da yener

giresunda bir muhammet reis var o da tek yarılık adam 2. yarılarda giresun sahada yok giresun çok büyük ihtimal küme düşer.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2019 saat 01:25
Alıntı yapılan Güray26ES

beyler dusecegimizi sanmıyorum ama bir gerçek var Karabük Afyon ile Giresun bolu ile karşılaşıyor Afyon Giresun yener bizde yenilirsek düşme hattına giriyoruz

Takke düştü, kel göründü.
Saçma sapan play off hesapları yapanlar acı tabloyu görmeye başlayacak bu haftadan itibaren.
En geç 32.haftaya kadar düşmeme yarışında mücadele ederiz.Bu iyi senaryo tabi.Normal sartlarda ligde kalmaya gucumuz yeter.Ama secim sonrasi kirli senaryolar donebilir diyede icimden gecmiyor degil.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2019 saat 08:09
ADS maçındaki anlamsız kadro tercihleri, hücum anlamında takımın hiçbir şey yapamaması ve kötü oyun sebebiyle çok büyük hayal kırıklığına uğradım açıkçası.. İnşallah geçici bir durumdur.. Yedek kulübesine mahkum edilmiş gençleri görmek istemiyorum ben.. Kiralandıklarında bizim çocukları yerin dibine sokan açıklamalar yapılan Başakşehir'li gençler nerede acaba? U21'de oynatmak için mi kiralandılar? Eğer yalandan kiralandılarsa neden geldiklerinde bizim çocukları onlarla kıyaslayıp yerdiler?

Fuat Hocanın söylediklerinin arkasında durması lazım.. İnşallah 1 maçlık bir hatadır.. Bilerek veya bilmeyerek yapılan bir hata..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2019 saat 09:54
Kıvanç, Emre Güral ve Ferhat Kiraz ilk 11 oynamazlarsa belki puan alabiliriz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır