eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 24. Hafta Eskişehirspor-Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 303132
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2019 saat 17:59
Emre Güral ikinci kez baba olmuş ne güzel. Hayırlı olsun. Hemen 10 gün babalık izni verilsin, bari bir hafta oynamaz.
Taraftar erken çıkar, bu bir tepkidir. Hem takım hem de Murat Diri ve Erkan Koca umulur ki mesajı almıştır. Tribünlerde o kadar insan takıma destek olmak için toplanıyor. Şov yapmak tribünlerin temel işi değil zaten, taraftar takımın şovunu seyretmeye geliyor. Takım şov yaparsa taraftar da katkı sağlar. Ortada fol yok yumurta yokken yapılan koreografi ne kadar emek verilirse verilsin bir anlam ifade etmez. Biraz durup düşünmek lâzım; üzerinde nefer yazan bir koreografi takımı ne derece motive eder. Üsrelik o kadar uzun sürdü ki maç öncesi bir tek futolcu tribüne çağırılamadı. Onu bırakın takım bile çağırılamadı. O kadar emek, o kadar para kimseye faydası olmayan bir koreografiye harcandı. Keşke sosyal medyada geçen hafta ile ilgili bir tek videomuz oymayaydı da takıma layıkıyla destek olabilseydik. Keşke ADS taraftarını susturabilseydik, keşke sahada ortamı geren ADS futbolcularını baskı altına alabilseydik. Bu arada; evet takım yürekten oynasın. Buna bir itirarımız yok, zaten bizim çocukları mücadeleden asla vazgeçmedikleri için çok sevdik. Ama birileri tribün lderlerine şampiyonluğun çok uzak olduğunu bir şekilde anlatsın lütfen. Bie de rakı bira bestesi var ki futbolcuların yani profesyonel sporcuların bu beste ile motive edilebileceğini kim hangi gerekçe ile izah edebilir. Çocuklarım ve yeğenlerimle maça gidiyorum ve marka ismi verilerek yapılan, arabesk anlamı olan bu rakı bira bestesinden aşırı derecede rahatsız oluyorum. Kimse bana hayat tarzı mavalı okumasın, isteyen istediğini zaten içiyor. Benim aklım sporla sporcuyla rakıyı birayı yan yana getiremiyor. O kadar.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2019 saat 18:05
emreye yazdıklarının haricinde hepsine katılıyorum gürcan bey ben emreye güveniyorum. 90 dakika oynamaya başlaması lazımdı başka çare yok zaten 4-5 maç bana tahammül edin demişti.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2019 saat 18:10
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan yasin333

75. Dakikada stadı terkedenler bi zahmet gelmesinler maça.Her maçı 2-0 yenik durumdayız diye kabul etsinler.Onlar gibilerin gibilerin zaten desteği yok ve tribünden de ses çıkmıyor.

Şiddetle katiliyorum 75 de staddan cikan uyuzlar bir daha maçada gelmeyin sizin faydadan cok zarariniz var.

Siz kimsiniz de böyle bir şeye karar verebiliyorsunuz?Adam parasını ödemiş biletini almış.İster 1. dakikada çıkar gider ister sonuna kadar oturur,isterse bağırır isterse çekirdeğini çitler.Herkes haddini bilsin.
Not:Staddan erken çıkmak adetim değildir.Çıkmamda ama çıkana uyuz demek uyuzluğun dik alasıdır.

ağzınıza sağlık ahmet bey bu forumda terbiyesizlik hadsizlik zirve yaptı, üstelik bunlar ergende değil ama içten içe m.dirinin kölesi olmuşlar farkında değiller.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2019 saat 00:39
Tribün grupları kulubün sahibi gibi açıklama yapıyordu, şimdi birde stadyumdan kaçıncı dakika da çıkılacağına laf edenler olmuş. Adam istediği saatte gelir istediği saatde gider. Siz stadın sahibi misiniz? Skor 0-2 ye geldiğinde saçma beste girenlere, takımı uyutanlara laf yok ama, trafiğe yakalanmamak için stadyumda ads lileri dinlememek için adam çıkmış gitmiş kim karışır ?
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2019 saat 11:48
stattan erken çıkanlara laf söyleyen arkadaşlar statta kalanların ne yaptığıyla ilgili bizi aydınlatırlarsa bu tepki daha anlamlı olacaktır.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 303132

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır