eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 23. Hafta Gazişehir FK -Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23242526>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2019 saat 21:58
Alıntı yapılan anil_es

Ilk yarida deplasmanda tek bir puan alamamisken, bugun ligin en zor deplasmanlarindan birinde galibiyeti kacirdigimiza uzulmemiz, iyi yolda oldugumuzun gostergesi.
He, bu arada soylemeyecektim ama soylemeden edemedim. Canla basla mucadele eden , armamizi tasiyan adamlara ne mal denmedigi kalmis, ne salak. Salako diye lakap takan bile var. Yoruma gerek olmadigini dusunuyorum

Kesinlikle katılıyorum. Özellikle 2. Paragrafta duygularıma tercüman olmuşsunuz.
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2019 saat 22:12
    Çok rahat kazanabilirdik,olmadı.Penaltı uydurma diyemesem de çok ağır bir karardı,hakemin aklı bir önceki pozisyondaki Anteplilerin haksız yere itiraz ettikleri pozisyonda kaldı,çok da inanmadan verdi.Berkaya yapılan eleştiriler çok ağır ve haksız.Sayısız yan top ve kornere rağmen pozisyon bile vermedik Antepe.Bunun da baş aktörlerinden biri Berkaydı.Bu maçta Halil İbrahim ve Jesse dışında herkez iyiydi.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2019 saat 22:18
Sissoko'ya yüklenilmiş ama bence çok yanlış. Sen Sissoko'ya pres yap koşmadık yer bırakma dersen hücumda top ayağına geldiğinde ayakta duramaz. Adam zaten 1 senedir top oynamıyor fazla kiloları var, hemen 3 haftada fit Sissoko olmaz öyle. Bu adamlar bize asıl seneye lazım. O zaman hepsi daha fit ve diri olacaktır. Ki Sissoko bu haliyle bile hücumda kilit rol oynadı her maçta.
Yukarı
mutluesesli Liste gör
Yazar

İSMAİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı mutluesesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2019 saat 22:55
Alıntı yapılan oldcity__

Melih'in yetersizliğini geçtim,o hareketler nedir öyle?Topu alıp sürekli kendini yere atmalar.Taşıdığın armanın farkına var kardeşim.Bizleri bile irite etti bu hareketler.Sporcu gibi Eskişehirspor'a yakışır şekilde mücadeleni göster.Kazanılır,kaybedilir ama duruş bozulmaz.

Bende hiç sevmedim. Bize yapılınca ne çok kufrediyorsam biz yapınca da kufredesim geldi
bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2019 saat 23:51
Melihin yatmalarına bende kızdım. Taraftar olarak galibiyet için mücadele ettiğimizi düşünüyordum. Melihin yatmalarından sonra beraberlik onlar için iyi bir sonuçmuş düşüncesi oluştu bende.

Ayrıca iyiye gidiyoruz. Ama çok ufak değişiklikler yapmak gerek bence.

1-) Halil İbrahim yerine milinkoviç yada jesse oynayıp, Mehmet Özcanı da daha ofansif oynatıp, Mehmet özcanın yerine de kıvanç ile başlasak daha iyi olur gibi. En azından topa vurabilecek bir forvetimiz olur.

2-) forvette jesse, kanatta Ferhat ve feyzi ikilisi.

3-) milinkoviçi ikinci yarıda oyuna almak.

4-) sissokko kilolu oldugu için yağmurlu ve bozuk zeminlerde oynaması çok zor. Bugün sissokko yokken iyi işler yaptık. Güzel havada ve topu önüne alabildiği her durumda çok iyi işler çıkarabilir.

5-) melihe hergün 100 kere hava topu çalıştırmak lazım...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2019 saat 07:14
Gaziantepliler takimlarindan hic memnun degiller:
http://www.gaziantep27.net/bunlardan-birsey-olmaz-525025h.htm
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2019 saat 08:15
Devre arası transfer döneminden sonra yeni transferlerimizin oynaması, ilk maçında Gençlerbirliği gibi şampiyonluğa oynayan bir takımı 3 gol atarak yenmesi ardından Karabük'teki farklı galibiyet evimizde bir başka şampiyonluk adayı karşısında seyirci rekoru kırılmasına sebep oldu.. Bu süreçte hepimiz oynanan futbol ile play off hesabına giriştik ve play offun da içeride dışarıda galip gelmeyi gerektiğini biliyorduk.. Şartlanmıştık içeride dışarıda galip gelmeye ama önce Denizli'yi elimizden kendi hatamızla kaçırmamız sonrasında Gazişehir maçı bizi derinden yaraladı.. Umutlanmakta da haklıydık takımımız iyi koordine oluyordu ama malesef iki maçta iki şahsi hata yüzünden hayallerimize veda ettik..

Bundan sonra puanımızı 38'in üzerine taşıyarak ligde kalıp elimizdeki oyuncuları gelecek seneye hazırlamak bizim hedefimiz olmalı.. Yapacak birşey yok, futbolun içerisinde böyle şeyler var.. İki hata koskoca bir şehrin hayallerini yıkabiliyor.. İnsan üzülüyor tabi ama elden de birşey gelmiyor..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2019 saat 09:00
Keşke denizli ve gazişehir maçlarını kazanabilseydik ama olmadı şans bizden yana değildi malesef, ama şunu unutmayalım ne sıkıntılardan döndük biz, bu seneyi böyle geçirelim seneye herşey daha güzel olur inşallah,
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2019 saat 10:44
Fıratcan, Mevlüt, Alperen takıma girecek. Bu takımın hedefi bu sene değil, önümüzdeki sene. Bu sene uyum sürecini atlatalım, seneye bir forvet , bir kaleci takviyesiyle elimizi kolumuzu sallaya sallaya şampiyon oluruz, merak etmeyin.
Yukarı
Ende Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Ende Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2019 saat 11:04
dikkat ettim biz baya bir süredir iç saha maçlarını cuma-cumartesi-pazartesi oynuyoruz,kimi takımlar hep pazar oynuyorlar bunun eşit bir dağılımı yok mu?yönetim buna bir tepki göstermiyor mu?
Her şey senin için Es-Es'im.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23242526>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır