eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 21. Hafta Karabükspor -Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 08:07
İşimizi ciddiye alarak hazırlanmalıyız maça.. Çok kolay bir maç olmayacaktır.. Rakip başarısız görünsede kendi evlerinde dirençli bir takım.. 1-0 olsun bizim olsun.. Bu maçtan kazanacağımız 3 puan şehri iyice havaya sokacaktır.. Denizli maçında daha etkili türübün olacaktır..

Kadroda Hocanın değişiklik yapacağını sanmıyorum.. Kazanan takımı bozmayacaktır.. Hatta değişiklikler bile aynı olabilir.. Orta sahada Mehmet ve Furgan yine oynamalı çünkü takıma dinamizm kazandırıyorlar.. Cemali'nin cezası bitiyor ama sol bekte yine Ferhat'ın oynayacağını düşünüyorum..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 00:19
Bir galibiyet ile gereksiz hayallere kapılmamak gerek. Öncelikle ayakları yere sağlam basmalı ve futbolcuların da ve her maça aynı ciddiyet ile hazırlanması gerekli. Ligde her puanın önemi büyük. Bu nedenle Eskişehirspor önce ligde kalmayı garantilemeli.
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 08:11
Daha oncede yazdim 1-0 olsun bizim olsun dedim. Bu zorlu bir mac kagıt uzerinde favoriyiz.Bu haftaki maci kayipsiz kapatip denizli macini beklemeliyiz
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
KÖRFEZES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: KOCAELİ
  Alıntı KÖRFEZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 08:25
jesse nin tam olarak mevkii nedir ?
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 09:29
Doğum tarihi/Yaş: 14 Tem 1996     
Uyruğu: Nijeria
Boyu: 1,74 m
Mevki: Merkez orta saha

transfer markette böyle yazıyor.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 15:48
Alıntı yapılan furemen

Doğum tarihi/Yaş: 14 Tem 1996     
Uyruğu: Nijeria
Boyu: 1,74 m
Mevki: Merkez orta saha

transfer markette böyle yazıyor.

ayrıca her iki kanatta oynuyor ben sağ açık diye düşünüyorum ortaya milinkovic solda sisokko iyi bir emre Güral tadından yenmez hücum hattı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 16:01
daha önce oynadığı maçlardaki istatistiklere baktığımızda ağırlıklı olarak sağ açıkta görev yaptığı ama santrafor ve forvet arkası da oynadığı görülüyor. 7 golü var.
oynadığı bir hazırlık maçının görüntülerini seyretmiştim. kumaşının iyi olduğu çok belli. yetenekleri de hemen farkediliyor. nijeryalı olması zaten belli bir potansiyele sahip olduğunu gösterir diye düşünüyorum.
ama resmi bir maçta hatta arka arkaya oynanacak 3-4 maçta neler yapabileceğine bakmak lazım. ben çok umutluyum. iyi topçu ve daha da iyi olacak inşallah.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 16:34
ESKİŞEHİRSPOR’DA MEVLÜT ŞOKU

Siyah Kırmızılı takımın başarılı savunma oyuncularından Mevlüt Çelik antrenmanda sakatlandı. Üst adalesinde yırtık tespit edilen futbolcu en az 4 hafta sahalardan uzak kalacak…
Eskişehirspor’un başarılı isimlerinden olan Mevlüt Çelik sakatlandı. Ligde her geçen çok etkili bir performans sergilemeye başlayan 22 yaşındaki savunma oyuncusu önceki akşam yapılan idmanda üst adalesinden sakatlandı. Yapılan müdahaleler sonrasında adalesinde yırtık tespit edilen futbolcunun en az 4 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi… Başarılı savunma oyuncusu Karabük, Denizli, Gazişehir ve Adana Demirspor gibi karşılaşmalarda forma giyemeyecek. Futbolcunun tedavisine zaman geçirilmeden başlandı…
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 16:40
Gençler formayı tecrübelilere kaptırmamak için kendilerini çok zorluyorlar. Maçta da bariz belliydi bu biraz dikkat etmek lazım.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2019 saat 16:48
Ek kontenjan için çıkan biletler de tükenmiş. Bi kaza yaşamazsak efsana tribün bekliyor bizi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır