eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 20. Hafta Eskişehirspor-Gençlerbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 31323334>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2019 saat 13:48
Sissokonun markonun diğerlerinin ayağına sağlık sırf eleştirmiş olmak için yazmayalaım lütfen 3-2 yendik ligi forse eden takımı rakip çıldırdı deli gibi ağır fauller yaptılar yılmadık hakem birtürlü onları kızartmadı yılmadık insiyatif alması gereken yetenekler insiyatifi aldı kazandık olay işte budur.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 11:07
Ben Marko yu çok beğendim çok klas oyuncu.
Belki Bir Gün!
Yukarı
roptesambir Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: kuşaadsi
  Alıntı roptesambir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 11:34
Ligin güçlü ekiplerinden birini yendik bu güzel.Maçın özetini en az 5 defa keyfle izledim. Fakat bazı arkadaşlarımın dediği gibi olayları ve yorumları hep abartıyoruz.

Gençlerbirliğine bu hafta yenilseydik eğer yorumlar "takım daha yeni , ilkkez birlikte oynadılar olucaktı" şimdi önümüzde karabük maçı var olası bir galibiyette playoff yakın , takım süper olucak , ama yenilgi durumunda "sissokko topu cok tuttu , pas vermedi, topu ezdi vs. hedef ligde kalmak olmalı, gençlerle oynamalıyız" gibi yorumlar olacaktır.
Demem o ki Bir haftada kral yaptıgımızı, bir hafta sonra gömüyoruz.İnşallah önümüzdeki haftalarda kimseyi gömmeyiz.

Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 12:23
Gol dakikasına kadar maçın adamı Melih'ti kurtardığı yüzde yüzlük pozisyonlar ile bizi maçta tuttu.
Attığı gol ile Maçın adamı Erdal olacak derken attığı gollerle Sissoko sahne aldı ve maçın adamı oldu...

Furgan'ı çok dikkatli izledim 5-6 kere top kaybetti, takımımızda en kötü performanstı. Kamal sakatlanmasa ilk çıkacak oydu.

Bir de şu Emre'nin poposunu bu kadar kaldırılmasını anlamadım. Sanırsınız Emre değil Adebayor bekliyor kulübede. Bizim çocuklara, oynayan Halil İbo'ya, iyi oynayan Sissoko'ya, Milinkoviç'e, oynamayan jesse'ye bile ayıp oldu. Bu takımın yıldızları bunlar Emre ilk 3'e giremez. Ayrıca Emre gol gol diye tezahürat bile Fuat hocanın işine karışmak oldu.

Sissoko tek başına maçı aldı adam bile şaşırmıştır noluyor, maçı ben alıyorum taraftar hala Emre diyor...İnşallah Denizli maçında aynı hata yapılmaz.

Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 13:41
Alıntı yapılan ESdat

Gol dakikasına kadar maçın adamı Melih'ti kurtardığı yüzde yüzlük pozisyonlar ile bizi maçta tuttu.
Attığı gol ile Maçın adamı Erdal olacak derken attığı gollerle Sissoko sahne aldı ve maçın adamı oldu...

Furgan'ı çok dikkatli izledim 5-6 kere top kaybetti, takımımızda en kötü performanstı. Kamal sakatlanmasa ilk çıkacak oydu.

Bir de şu Emre'nin poposunu bu kadar kaldırılmasını anlamadım. Sanırsınız Emre değil Adebayor bekliyor kulübede. Bizim çocuklara, oynayan Halil İbo'ya, iyi oynayan Sissoko'ya, Milinkoviç'e, oynamayan jesse'ye bile ayıp oldu. Bu takımın yıldızları bunlar Emre ilk 3'e giremez. Ayrıca Emre gol gol diye tezahürat bile Fuat hocanın işine karışmak oldu.

Sissoko tek başına maçı aldı adam bile şaşırmıştır noluyor, maçı ben alıyorum taraftar hala Emre diyor...İnşallah Denizli maçında aynı hata yapılmaz.

aynen katılıyorum

birdaha özellikle taraftarlarımıza diyorum Fuat hocanın işine karışmayın, Emre Güral' ın oyuna girmesi için yedek klübesindeki adama tezahürat nedir???

bu yapılan Fuat hocaya çok büyük saygısızlıktır
herkes haddini bilsin, işini yapsın, tribüne geliyosan takımını destekle, hocaya karışma, oyuncu değişikliklerine karışma!!!

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 14:48

Eskişehirspor'da transfer yasağının kalkmasının ardından futbolcu lisanslarının çıkması ve Gençlerbirliği galibiyeti kırmızı siyahlı kulüp için adeta yeniden doğuş oldu. Takıma olan inançları artan taraftarlar da Gençlerbirliği maçında stada akın etti ve adeta şov yaptı.

Eskişehirspor yönetimi camiada oluşan bu birlik havasını artırmak ve kulübe maddi katkı sağlamak için resmi sitesinden bir duyuru yaptı. Eskişehirspor’a gelir elde etmek amacıyla loca satışı gerçekleştirilecek. Doğu tribününde yer alan 12 kişiden oluşan localar kişi başı 100 TL'den satışa sunuldu. Loca satışları her maç için ayrı ayrı Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde satışa sunulacaktır. Taraftarın localara ilgi göstermesi bekleniyor. 

Loca satışları ile ilgili duyuruda taraftara seslenen Eskişehirspor yönetiminin resmi siteden yaptığı açıklama şöyle;

Doğu tribününde 12 kişiden oluşan Localarımız kişi başı 100 TL'den satışa sunulmuştur. Loca satışlarımız her maç için ayrı ayrı Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde satışa sunulacaktır.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 17:49
Herkes gibi bende maçın özetini bir kaç kez izledim.Kalecimiz Melih yediğimiz ilk golde ve Mevlüt ün çizgiden çıkardığı pozisyonda aynı hatayı yapıyor.Umarım bu hatalar maç eksikliğindendir.Kaleci antrenörü bu konuyu ele alır.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 19:17
arkadaşlar ilk önce sissoko çağırıldı 3 lü çektirmeye ama o duymadı gitti sonra emre güral orada diye ona bağırdılar niye bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 22:23
Spor Toto 1. Lig'in 21. haftasında 9 Şubat Cumartesi günü sahasında Eskişehirspor ile karşılaşacak Kardemir Karabükspor, bu maçın hazırlıklarına başladı.

Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde teknik direktör Taner Öcal yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, ısınma koşusu, teknik çalışma ve yarı sahada çift kale maç yapıldı.

Öcal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor maçını önemsediklerini, mutlaka 3 puan almak istediklerini söyledi. Eksik oyuncularının bulunduğunu aktaran Öcal, en önemli destekçileri olduğunu belirttiği taraftarlarını maça beklediklerini kaydetti.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2019 saat 23:23
Alıntı yapılan bilek26

arkadaşlar ilk önce sissoko çağırıldı 3 lü çektirmeye ama o duymadı gitti sonra emre güral orada diye ona bağırdılar niye bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum.

Mac sonundan bahsetmiyor arkadaslar.Mac 2-1 iken tribunler Emre Gural diye tempo tuttu.3 dakika sonrada hoca Halilin yerine Emreyi soktu.Halil cikarken (bence cok iyi mucadele etti cocuk) cok az bir kesim cılız alkisladi ama Emre girerken alkistan yikildi stad.Utandim resmen.O an Halil ne dusundu acaba.Vefasiz insanlariz.
Emre dedigin adam sene sonu defolup gidecek iyi bir teklif geldiginde.Halil dedigin cocuk belki tranfer yasagi yine gelecek ve ter dokecek o formayla seneye.
Tribunler isini yapsin,hoca ne yapacagini iyi biliyor zaten.
Macin kirilma anlarindan biride Mevlüdun, Nobrenin kafa sutunu cizgiden cikarmasi.Genel olarakda basarili oynuyor cocuk.Cok iyi bir stoper kazandik bence.Semih efendi simdi Ads yedek kulubesinde tirmalasin kendini.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 31323334>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır