eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19. Hafta Balıkesirspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2019 saat 21:34
Bu arada Balıkesir'de birkaç taraftarımız saldırıya uğramış. Onlara geçmiş olsun. Bu vasıfsız takımların hepsi ne kadar adiler ya. Giresun'da taşlanırız, Adana'da, Sakarya'da, Antalya'da, Balıkesir'de saldırıya uğrarız. Bolu'da, Elazığ'da, İzmir'de, Denizli'de küfürler yeriz. Hepsi 1000 kişiye oynarlar buraya 50 kişi gelirler ve küfür yemeden düzgün bir şekilde Eskişehir'den ayrılırlar. Bunların bize karşı ne yarası var şaşırıyorum. Nereye gitsek küfürler koylu tezahüratlar çapsız takımlara kaybedip üstüne küfür yemek insanı sinirlendiriyor.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2019 saat 22:39
Alıntı yapılan Güray26ES

Hep diyorum Afyon salaklik yaparsa kalırız yoksa duşeriz bu bir gerçek kabullenin renkdaslar

Afyon öyle bir salaklik yapmaz.Gercekleri konusalim.
Biz ne Mersin ne Ordu ne Kocaeli ne Antep vs.. gibi ani ölüm yasamiyoruz.Can cekise cekise ölüyoruz.Bu lige duseli 3 sezon oldu.Hala burada mucadele etmemiz ve hala direnmemiz bile mucize.Ama dayanma gucu kalmadi artik.O transfer tahtasida sittin sene acilmayacak.Hele hele 2.lige dusersek(ki dusecegiz bu kacinilmaz bir durum)
Bu cocuklari sene sonu elde tutabilirsek ve puan silmelere engel olabilirsek 2.ligdede bir kac yil tingirdariz gibi.En azindan 1.lige gore daha zayif bir lig ve tam bizim cocuklara gore bir lig.Sonrasini dusunemiyorum cunku onunuz cok ama cok karanlik.
Benim en iyi temennim tamamen yok olmayacagiz ve kapiya kilit vurmayacagiz yonunde.90 lar ve 2000 lerin başı gibi uzunca yillar gozden uzakta 3.liglerde surunme gibi durumlar yasacagiz.
Pes edersek kötü.
Kapiya kilit vurulur proje takimi hazirlanip onumuze sunulur.Bunuda midesi kaldiran destekler.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2019 saat 23:16
Alıntı yapılan Güray26ES

Hep diyorum Afyon salaklik yaparsa kalırız yoksa duşeriz bu bir gerçek kabullenin renkdaslar
Afjet Afyonspor devre arasi 9 transfer birden yaparak kadrosunu guclendirdi:
http://www.kocatepegazetesi.com/tr-tr/haberler/115951/afyonsporu-hak-ettigi-yere-tasiyacagimiza-inaniyorum
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2019 saat 23:49
Spor Toto 1. Lig'in 19. haftasında Balıkesirspor Baltok sahasında Eskişehirspor’u 3-1 mağlup etti. Maçın ardından mücadeleyi değerlendiren Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Balıkesirspor taraftarlarının maç sonundaki söylemleri nedeniyle skordan daha üzücü şeyler olduğunu söyledi. 

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa konuşmasında şunlara yer verdi: 

“Karşılaşma öncesi oldukça sıkıntılıydık. Mevlüt’ün cezalı olması defans kurgumuzu değiştirdi. Kısıtlı bir kadro ile mücadele ediyoruz. Aslında maça da kötü başlamadık. İlk 10 dakika önemli pozisyonlara da girdik. Ama değerlendiremedik. Sonraki süreçte Balıkesir daha çok inisiyatif aldı hem kadro kalitesi hem de yıllardır birbirleriyle oynamaları farkı gösterdi. Özellikle geçişlerde iyi oynadık. 2. gol ve 3. golü çok basit şekilde yedik. 2. yarı da oyuncularımızın verdiği mücadeleden dolayı kendilerini kutluyorum. Belirli bir kapasitemiz var. Skor tabii ki üzücü. Ama skordan daha üzücü şeyler var. Türkiye’de futbolun bir spor olduğunu unuttuk. İnsanların onurunu ve gururunu incitmeye başladık. Bu arkadaşlarımız 16-17 yaşlarında olduğunu unuttuk herhalde. Maç sonunda Balıkesirspor taraftarının söylemleri onur mücadelesi veren bu çocukların onurunu kırıyor. Futbol topunun yuvarlak olduğunu unutmayalım. Belirli bir süre sonra bir çok kulüp bu sorunları yaşayabilir. Aynı söylemleri kendileri de duyarsa hoşlarına gitmez. Bu çocukların üzerinde çok yük var. Daha çok yük yüklemesinler biz bu çocukları Türk futboluna kazandırmaya çalışıyoruz. O açıdan nelere kazanıp neleri kaybedeceğimizi göz ardı etmeyelim. Tribünde bazı şeyleri söylendiğinde cezalar veriliyor. Ama bu küfürden de hakaretten de daha ağır bir şey çocuklar için. Gerçekten çok üzücü. Özellikle Balıkesir taraftarından böyle bir şey duymak gerçekten beni çok üzdü. Benzer sıkıntıları yaşıyoruz beklemiyordum açıkçası Balıkesir taraftarından. Mücadeleye devam edeceğiz. Bilindiği gibi transfer tahtasında da çok aşama kaydedemedik. Oyunculara halimizi anlattık kendilerine zaman geldi kişiliğimizden ödün vererek yalvardık ama derdimizi anlatamadık. Onların tabi hakkıdır alın teri ama bu takım küme düşerse ne alacaklar çok merak ediyorum. Eskişehirspor’dan maddi anlamda beklentileri varsa bu kulübün önünü açsınlar. Yoksa onlarda umudunu kaybetsin.” 

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2019 saat 00:01
Su darp olayi nedir?

Sakarya,adana balikesir ya biz deplasmana gitmeyi bilmiyormuyuz?
Surekli darp olaylarini okuyoruz.
Eskişehir
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2019 saat 00:34
Bugün yine gördükki? Eğer bu transfer açılmazsa bizim işimiz çok ama çok zor...Sosyal medyada okuyorum herkes duygusal davranıyor işte pes etmeyeceğiz işte farklı söylemler kendimizi avutmaktan başka bir şey değil...Eyy yönetim nasıl yaparsınız nasıl edersiniz bilmiyorum ama bu transferi açın...yoksa bu takım teredddütsüz düşer lami cimi yok belki çoğu renktaş kızacak bana ama gerçek bu tamam bizim çocuklara güveniyoruz mücadelelerini takdir ile karşılıyoruz ama yeterli değil illaki tecrübe şart bu çocukların arasına 3-5 tecrübeli isim olmazsa olmaz....Transfer açılmazsa bu takım ne kadar mücadele ederse etsin düşer peki daha sonra elimizdeki bu yetenekli çocukların bizim çocukların yani piyasa değeri düşecek yani bugün onları ilerde iyi paralara satarsak kulübü borçtan kurtarırız hesabı yapıyoruz ya o açıdan...Şunuda söyliyeyim ki zaten düşersek bu çocukların çoğunu elimizde tutamayız yine bedavaya yok pahasına elimizden uçup giderler Semih örneğindeki gibi...Bunun için bu yönetim şu seçim öncesi siyasi destek alarak bir kredi bularak borçları ödeyerek transfer tahtasını açıp önünü görmeli..bu borçlar illaki ödenecek bugün olmazsa yarın bu sefer daha ağır sonuçlarla karşımıza çıkacak...onun için daha 3 günlük bir fırsat var nasıl değerlendirirler bilmiyorum ama bu zamanı iyi değerlendirsinler ki hatta pazartesi bu işi bitirmeleri gerekli yoksa bizi çok ama çok kötü günler bekleyecek...Baktığımız zaman o kadar çok düşmanımız varki gittiğimiz her deplasmanda taraftarımız darp ediliyor bu şehre bu şehrin insanlarına küfürler hakaretler...şahsım adına ben artık bunları duymaya görmeye dayanamıyorum hazmedemiyorum...Şu an bunları yazarken inanın için için ağlıyorum zoruma gidiyor bu yaşananlar artık takımımızın yenilmesi taraftarlarımızın darp edilmesi şehrime takımımıza küfürler hakaretler edilmesini kabullenemiyorum...
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2019 saat 02:10
Alıntı yapılan kayhanes

Transfer yasagı kaldırılmalı yoksa küme düşecez daha kötü olacak .. bonservisini istedikleri bir iki gence karşılık yasak kalkıyor diye söylemişlerdi dogruysa verilmeli yoksa zaten düştügümüzde elimizde kalmayacaklar o gençler her halukarda yok pahasına gidcekler hiç degilse şimdi gönderilip yasak kaldırılmalı

eğer gerçekten böyle bir şey olsaydı ve amaçları da geçekten transfer tahtasını açmak olsaydı. kesinlikle kaçırmazlardı bu fırsatı. yoksa zaten sene sonu bedavaya gidecek bu çocukların hepsi. sanki paralarınımı ödeyebilecekler. vardır onda da başka bir şey. yada ne bileyim mazeret olsun diyedir.

avukat beyin neden yönetimi almaması için 20 dk de liste yapıp seçimi aldılar yanıtı burlarda aramak lazım belki. ki transferi açamayacaklarını bilirken, parları, projeleri, sponsorları, bankaları vs. yokken.. düşünelim..
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2019 saat 08:03
Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan kayhanes

Transfer yasagı kaldırılmalı yoksa küme düşecez daha kötü olacak .. bonservisini istedikleri bir iki gence karşılık yasak kalkıyor diye söylemişlerdi dogruysa verilmeli yoksa zaten düştügümüzde elimizde kalmayacaklar o gençler her halukarda yok pahasına gidcekler hiç degilse şimdi gönderilip yasak kaldırılmalı
eğer gerçekten böyle bir şey olsaydı ve amaçları da geçekten transfer tahtasını açmak olsaydı. kesinlikle kaçırmazlardı bu fırsatı. yoksa zaten sene sonu bedavaya gidecek bu çocukların hepsi. sanki paralarınımı ödeyebilecekler. vardır onda da başka bir şey. yada ne bileyim mazeret olsun diyedir.
avukat beyin neden yönetimi almaması için 20 dk de liste yapıp seçimi aldılar yanıtı burlarda aramak lazım belki. ki transferi açamayacaklarını bilirken, parları, projeleri, sponsorları, bankaları vs. yokken.. düşünelim..

Gençlerin bonservisini vermek taraftar tarafından hoş karşılanmayacağı için taraftara yaranmak adına "istediler, vermedik" dediler.. Belkide hiç böyle birşey yok.. Açamadılar ve buldukları bahanelerden birisi de bu..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2019 saat 09:50
gençlerimiz elinden geleni yaptı. giderek dahada iyi oluyorlar. oyunu ilk yarıda soğutabilseydik puan alırdık.

bu takımı destekleyeceğiz. en azından formanın hakkını vermeye çalışıyorlar.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2019 saat 11:57
Cemali için Beşiktaş bayağı istekliymiş. Eğer transferi açacak kadar para verirlerse ne kadar içimiz kan ağlasa da bu genç yeteneğimiz satılabilir. O zaman oynatılamayan oyuncular geri dönerler. Şu anda başka çözüm görünmüyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır