eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 18. Hafta Eskişehirspor - Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2019 saat 21:32
Alıntı yapılan ESYILMAZES

Maç saati burada 19.00 olarak yazılmış ama her yerde 16.00 olarak gözüküyor.Kaçırmayalım maçı.

19.00 yazıyor diye maça gidemedik.
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2019 saat 21:34
Alıntı yapılan grezores

Arkadaşlar başlıkta saati yanlış yazdığım için yeniden özür dilerim. Büyük hata yapmışım geç farkettim. Umarım mağdur olan arkadaş olmamıştır.

Maça gelince oyuncularımızı kutluyorum iyi mücadele ediyorlar. Ama maalesef ligde kalmaya yetmeyebilir. Bu yüzden transfer tahtasının açılması şart. Transferi açarsak gelecek senenin kadrosunu da kurmaya çalışalım.

Yaktın beni
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2019 saat 22:19
AA

Spor Toto 1. Lig'in 18. haftasında Giresunsporile 0-0 berabere kalan Eskişehirspor'un teknik direktörü Fuat Çapa, "Oyundan, oyun disiplininden ve mücadeleden dolayı mutluyum." dedi.

Çapa, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, kadrodaki bazı eksiklerden dolayı karşılaşma öncesinde soru işaretlerinin bulunduğunu kaydetti.

Takımın çok iyi bir kamp dönemi geçirdiğini aktaran Çapa, şunları söyledi: "Burada da iyi çalışmalar yaptık. Neler yapabileceğimizi iyi biliyorduk. Oyun olarak rakibin anlayışına karşılık vermeye çalıştık. Daha önceki haftalara göre daha farklı dizilişle sahaya çıktık ve başarılı olduk. Maçın geneli istediğimiz şekilde geçti. 2-3 net pozisyon bulduk ancak değerlendiremedik. Oyundan, oyun disiplininden ve mücadeleden dolayı mutluyum. Tribünde bürokratlarımızı görmek bizi mutlu etti ve duygulandırdı. Biz beraber olduğumuz sürece Eskişehirspor iyi yerlere gelecektir. Hep birlikte ortak kararla Eskişehirpor'un geleceğini inşa etmek istiyoruz."

Çapa, transfer yasağının kalkması için sadece iki futbolcudan imza alınması gerektiğine değinerek, "İki arkadaşın imza vermemesi yüzünden transfer tahtasını açamadık. O arkadaşlarımız, taraftarımızı ve bizi üzdü, hayal kırıklığına uğrattı. Eskişehirspor'da yapılanlar asla unutulmaz. Önümüzdeki hafta bu iki dosyayı çözüp, transfer tahtasını açmak için elimizden geleni yapacağız. 69 kişiden imza alıp, 2 kişiden alamamak çok üzücü." diye konuştu.

Özat: "Eksikleri kapatmak için uğraşıyoruz"
Giresunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, çok saygı duyulması gereken takımlardan Eskişehirspor'a karşı oynadıklarını belirtti.

Eskişehirspor'un sezon başından beri genç futbolcularla mücadele ettiğini hatırlatan Özat, "Eksikleri kapatmak için uğraşıyoruz. En kısa zamanda onları tamamlarsak, farklı hedeflere yürürüz. Maç başı 2 puan ortalamasıyla gitmek istiyoruz. Oyuncularımı da Eskişehirspor'u da sergilenen mücadaleden dolayı kutluyorum." ifadelerini kullandı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2019 saat 22:21
Hocam allah aşkına şu takıma özellikle geri pas attırma kaleci evlere şenlik deli etti beni kuru gürültü birde defans a bağırıyor ulan sen her topu sola attin saçma sapan hareketler yaptın sana kim bağırcak ayrıca allah aşkına özellikle orta yapmayı öğret şu takıma oyuncu değişikliği geç oluyor maçın yıldızı benim gözümde mehmet Özcan ama iki Furkan Cemali Mevlüt bunlarda iyiydi ama atan tutan iyi olacak ikiside berbat
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2019 saat 23:16
Semihin gidişine en çok üzülenlerin başında geliyordum ta ki bugüne kadar...Hani derler ya her şerde bir hayır vardır diye biz bugün bir stoper daha kazandık FURKAN BALABAN tek kelime muhteşemdi bugün...Mevlüt ile defansımıza öyle yakıştılar ki...Umarım dahada iyi olurlar...Ve umarım ki bu yönetim bu çocukların bütün alacaklarını verirde bu çocuklarıda elimizden kaptırmayız...
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2019 saat 00:31
Alıntı yapılan alyans9999

Alıntı yapılan grezores

Arkadaşlar başlıkta saati yanlış yazdığım için yeniden özür dilerim. Büyük hata yapmışım geç farkettim. Umarım mağdur olan arkadaş olmamıştır.

Maça gelince oyuncularımızı kutluyorum iyi mücadele ediyorlar. Ama maalesef ligde kalmaya yetmeyebilir. Bu yüzden transfer tahtasının açılması şart. Transferi açarsak gelecek senenin kadrosunu da kurmaya çalışalım.

Yaktın beni

Şimdi daha çok üzüldüm. Baya büyük hata yapmışım. Maçın 16.00'da olduğunu bildiğim halde başta nasıl 19.00 yazmışım anlayamadım. Forum eski aktifliğinde olsaydı mutlaka daha erken uyaran arkadaşlar olurdu. 2 haftalık bir aradan sonra stada benim yüzümden gidememişsiniz yeniden kusura bakmayın.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2019 saat 00:32
Sosyal medyaya bir göz attımda bütün leş kargaları(siyasiler)gelmiş resim çektirip paylaşmış.Hepinizi Allah a havale ediyorum.Bir kaç tane gerçekten destek olup icraat yapan var onları da herkes biliyor zaten.İsim yazsam siyaset yapıyor diyecekler.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2019 saat 00:56
Sağlık olsun:) 10 yılda bir kere olur bana denk geldi:)
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2019 saat 08:30
Maç pozisyon açısından kısır bir maçtı.. Bir Halil'in kaleciyi çalımlamaya çalıştığı pozisyon bir de Furgan'ın uzaktan şutu vardı.. Giresun açısından bakarsak da aynı şeyleri söyleyebiliriz.. Maçtan önce türübünde herkes Semih'in gidişinden dolayı takımdan umudunu biraz daha kesmişti fakat o kadar da korkulacak birşey olmadığını Furkan Balaban bize gösterdi.. Oynadıkça eminim daha da iyi olacaktır.. Tabi hata da yapacaktır.. Ben maçtan önce de söyledim Semih'in gidişi inanılmaz bir kayıp değil bizim için.. İleride biraz daha üretken olabilsek şuanki puanımıza en az 4-5 puan daha ekleyebilirdik.. Taraftar olarak maç havasını özlemişiz, muhteşem olmasa da güzel türübün oldu.. İnşallah ilerleyen günlerde daha da iyi bir takım izleyebiliriz.. Deplasmanda da puan alabilirsek ben rakiplerimizden Afyon ve Balıkesir'i gözüme kestirdim.. Ancak içeride böyle Giresun gibi takımlardan da 3'er puan almalıyız, ligde kalmak istiyorsak..

Haftaya çok önemli bir deplasman olan Balıkesir'e gideceğiz.. Orada da sıkıntılar var.. İnşallah deplasman fobimizi yenip 3 puan ile dönebilirsek Balıkesir'i de psikolojik olarak aşağı çekeceğimizi düşünüyorum..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2019 saat 08:42
İçeride oynayacağımız 7 maç kaldı.. Puanımız 17, alanıabilecek 21 puan var.. Normal şartlarda ligde kalabilmek için 33-38 puan aralığını tutturmak gerekir.. Kalan 21 puanın hepsini alsak puanımız en çok 38 olacak.. Bu da puan kaybetmememiz gerektiği anlamına geliyor.. İçeride, şampiyonluğa oynayan zorlu rakiplerimizin de olacağını hatırlatmak isterim..

Kalan iç saha maçlarımız:

Gençlerbirliği
Denizli
Adana Demir
Altınordu
Elezığ
Afyon
Adanaspor

Deplasmanda puanlar alamazsak tablo karanlık görünüyor.. İnşallah deplasmanlardan da puanlar ile dönmeyi öğrenebiliriz..

Not: Transferin açılacağına inanmıyorum..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır