eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 16. Hafta Adanaspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 12131415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2018 saat 18:16
merhaba,

takım forvetsiz,İ.Halil mücadele ediyor ancak yetenekler sınırlı,
çok iyi niyetli,hırslı ama yetmiyor,
   90+3'te konuşuluyordu,Bruno,İzmir'de imiş ve hiç bir takımla anlaşma
yapmamış ve takıma geri dönebilirmiş,bu imkan varsa mutlaka takıma
katılması sağlanmalı,transferin açılacağı yok o sebeple bu fırsat
değerlendirilmeli fikrindeyim.
   ama bunu kim yapacak ?....
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2018 saat 18:17
Transfer Açılma İşini Herkes bir Unutsun Takım Yemek yiye biliyosa Deplasmanlara Gidebiliyosa Hepsi İcra Kurulu Sayesinde Allah Onlardan Razı olsun onlar Olmasaydı Şuanda İzleyecek Takım bile yoktu.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2018 saat 18:46
15 puan alan takımı tebrik ettik. Ama deplasmanda 8 maçta 0 çeken Elazığ, Afyon, Altınordu ve Adana gibi takımlardan puan alamayan takımı da eleştirme hakkımız da var. Ekrem, Cemali bu yıl defalarca hatalar yapıp gol yedirdi biraz kendilerini toplasınlar. Fıratcan 20 hafta oldu final pasını yapamıyorsun. Takımı değil kendi kariyerini düşünüyor. Furgan'ın fiziği çok yetersiz. O kadar duran top, korner kullanıyoruz bir kere bile heyecanlanamadım hiç tehlike yaratamıyoruz. Kullandığımız duran toplar rakibe kontra oluyor hep.

Bu yıl artık gençlerle ligde kalmaya çalışacağız. Belki Bruno falan da 2. yarı takıma katılabilir. Ligde kalamazsak gençlerin çoğunu tutmaya çalışalım 2. ligde orta sıralarda takılırız. Birkaç yıl orada takılıp dosyaları ve borçları azaltmaya çalışırız. Kongrede de aday çıkmazsa kayyuma kalmamız bizim için hayırlı olur. Belki düşeriz ama en azından daha güvenilir bir şekilde yönetiliriz.

Şunu da söyleyeyim Balıkesir, Bolu, Giresun, Adana, Denizli, Elazığ gibi saçma sapan küçük takım taraftarlarının bize kümeye deyip küfür etmesi zoruma gidiyor. Takımın da sahada bunlara cevap veremeyip aciz duruma düşmesi beni daha çok sinirlendiriyor.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2018 saat 20:38
Fıratcan ın pas vermemesi, kalecinin yetersizliği şu an için önemli konular değil.
Çocuklar ellerinden geleni yapıp 15 puan aldılar.

Şu an şehir olarak odaklanmamız gereken şey Halil Ünal dan kurtulup transfer yasağını kaldırabilecek miyiz?

Buna odaklanalım.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2018 saat 21:30
Transfer açılmazsa deplasmanlara gitmeyelim boşa masraf olmasın her maç 3-0 olsun.
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2018 saat 21:47
Alıntı yapılan yasin333

Transfer açılmazsa deplasmanlara gitmeyelim boşa masraf olmasın her maç 3-0 olsun.

TFF hic acimadan para cezalarini yagdirir
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2018 saat 22:06
Alıntı yapılan merhaba26

merhaba,

takım forvetsiz,İ.Halil mücadele ediyor ancak yetenekler sınırlı,
çok iyi niyetli,hırslı ama yetmiyor,
   90+3'te konuşuluyordu,Bruno,İzmir'de imiş ve hiç bir takımla anlaşma
yapmamış ve takıma geri dönebilirmiş,bu imkan varsa mutlaka takıma
katılması sağlanmalı,transferin açılacağı yok o sebeple bu fırsat
değerlendirilmeli fikrindeyim.
   ama bunu kim yapacak ?....

Abi malesef o tren kaçmış.. 11.12.2018 de Brezilya takımı Sao Caetano ile anlaşmış görünüyor transfermarkt ta..

Baktım geçen yıl kadromuzda olupta boşta oyuncu var mı diye ama malesef yok.. Semih, Hürriyet futbolu bırakmış diğerleri de hep yeni takımlar ile anlaşmış.. Bir tek Uğur İnceman boşta görünüyor, futbolu bıraktığı bilgisi mevcut değil.. Ama kimsenin Uğur u isteyeceğini düşünmüyorum..

Transferi açacağım deyip elindeki oyuncuları hesapsız kitapsız gönderen ve transferi açamayan bir başkan müsveddesi nasıl oluyorda o makamı hala işgal edebiliyor anlamak çok güç..

Gökhan Siverek'i, Andaç'ı falan bari göndermeseydi.. Neyse hep aynı şeylere Kızıyoruz ama bir türlü elimizden bir şey gelmiyor..

Bu arada Dorukhan Toköz Bjk de kendisinden beklenilenin çok üzerinde top oynuyor.. Onun transferinden gelecek olan yetiştirme bedeli ne oldu acaba? Bir dakika ya unutmuşum Halil Di bizim başkan dimi, yemiştir parayı..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2018 saat 23:54
Yine bir deplasman mağlubiyeti ve öfke patlaması.Kimsenin dayanacak gücü kalmadı bu çok belli ama takımın durumu bu...Ben maçı baştan sona izledim çocuklar gayet iyi mücadele etti.Tamamen tecrübesizlikle alakalı.İçerde taraftarı ile kendilerini güvende hissediyorlar.Sahada işler ters gittiğinde sırtını dayayabilecekleri bir abileri tecrübeli birileri yok.Ama içerde kapı gibi taraftar var ve bizim çocukları bu çok etkiliyor.Eğer geçen seneden çok değil 3-4 kişi daha tutulsaydı bunları yaşamazdık.
Bizim yapabileceğimiz Bolu maçında sezonun seyirci rekorunu kırıp en az 17-18 bin doldurmalıyız.Bolunun durumu hiç iyi değil.18 puanla kapatabilirsek gayet başarılı kabul ederim ben gençleri şu anda bile bence başarılılar.
Bir diğer yapabileceğimiz lütfen SMS kampanyasına destek olalım.
Gerisi şehrin yöneticilerine ileri gelenlerine kalıyor.
Eğer Bolu maçından galip ayrılamaz isek iyi bir yönetim gelse iyi transferler yapılsa bile ilk 6 mümkün değil olmaz.
Bu sene puanlar incelendiğinde hem düşme barajı hemde ilk 6 barajı daha düşük olacağı görülüyor.İlk iki ise daha yüksek puanlara ulaşacaklar.Hala ümidimiz olduğunu düşünüyorum.Ama ilk önce Bolu maçını almamız lazım.
İmkanı olan herkes bu maça gelsin ben Ankara dan 2 kişi geleceğim.Stadı şölen yerine çevirelim.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2018 saat 11:18
ahmet abi hersey iyi güzel yazmissinda bana bu yönetim başkan ne işe yarar bide onu soylesen hepsi senden benden zengin
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2018 saat 11:19
Spor Toto 1. Lig’in 16. haftasında Eskişehirspor, deplasmanda Adanaspor’a 2-0 mağlup oldu. Açıklamada bulunan Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, ”Bugün en az 1 puanla dönmeyi istiyorduk. Çünkü moral olarak olsa bile barajın üzerinde kalmak istiyorduk. İlk devre rakibin bulduğu erken gol, onları istediği oyun şeklinde geliştirdi. Biz ise çok basit ve gereksiz, bireysel hatalar yaparak iki tane gol yedik. Rakibimizin çok pozisyon üreterek bulmuş olduğu gol değil. Sadece bizim gereksiz yere top kaptırmamızdan dolayı oldu. İkinci devre gayet iyi başladık özellikle ilk 10-15 dakika ama maalesef değerlendiremedik girdiğimiz pozisyonları. Biz bugüne kadar oynamış olduğumuz karşılaşmalarda mücadelemizde sahada birlikte hareket ederek sonuç alan bir takımız. Bugün biraz mücadeleden uzaktık bur bir gerçek. Oynama istediği ve arzusu vardı ama uzaktık. “ diye konuştu. 

Çapa şöyle devam etti: 

“İsmail Kartal neden gönderildi. Türkiye’de bazı gerçekleri söylediğiniz zaman kenara atılıyorsunuz. Burada İsmail hocanın ne suçu var. Adam olanı anlatıyor ve görevine son veriliyor. Bugüne kadar ben de zaman zaman kurbanı oldum bunun. Biz bildiklerimizi gerçeği söylemeye çalışacağız.” 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 12131415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,205 saniyede hazırlanmıştır