eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 15. HAFTA Eskişehirspor - Altay

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1.LİG 15. HAFTA Eskişehirspor - Altay
    Tarih: 07/Ara/2018 saat 22:59
Pazar saat 19.00
Basit hata yapmazsak kaybetmeyiz gibi geliyor. Stat da en kötü 10 bin oluruz umarım. Altaylılarda kalabalik gelicek büyük ihtimalle.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2018 saat 23:13
Altay tarafından 400-500 bilet alınmış. Deplasmanda 7 maçta hiç puan alamamamız ve içeride 7 maçta 12 puan alarak iç saha sıralamasında ligde ilk 5'e girmemiz tesadüf değil. İç sahada 7 maçın 6 tanesini kaybetmemek büyük başarı. Bu çocuklar tam profesyonel değil taraftarla daha başka oynuyorlar. İyi kadrolara sahipken bile içeride 3-4-5 gol yeyip kaybediyorduk. Bu yüzden futbolculara sahip çıkalım. Soğuk havaya aldırış etmeden mutlaka stadyuma gitmeliyiz. Altay ligin düşmemeye oynayacak takımlarından birisi bizim için çok önemli bir maç. Pazar saat 19.00'da çoğu kişinin mesaisi olmuyor bir zahmet stada gelip takımı yalnız bırakmayalım. Hakem de Trabzon bölgesindenmiş.
Yukarı
Mahmut Han Liste gör
Yazar

Alpay
  Alıntı Mahmut Han Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2018 saat 01:26
Değerli renktaslarim 

Sn dundar ünlü baskanlik icin çalışmalara başladı. Kulübümüz için hayırlı olsun. 
Tüm renktaslarim destek zamanı. 

Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2018 saat 02:53
Bol maçı daha zor.İlk yarıda alacağımız son 3puan olabilir.İnşallah kazanırız.Kazanmalıyız.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2018 saat 06:35
Macimizin hakemlerinin tumunun soyisimleri birer sifat: Ramazan Keles, Habib Tiryaki, Burak Cansiz, Hamit Basik (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=194947).
Trabzon bolgesi hakemi olan Ramazan Keles bu sezon her iki takimin da macini yonetmemis ancak gecen sezon hem Eskisehirspor'un, hem de Altay'in birer macini yonetmis:
25 Subat 2018: Manisaspor-Eskisehirspor: 0-1
18 Mart 2018: Sakaryaspor-Altay: 1-0
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2018 saat 11:55
bu maçı almalıyız 15 e ulaşırız kalan 2 maçtan puan beklentim yok belki bolu macından 1 puan çıkartabiliriz 16 puanla bitirmek bence ilk yarı için olumlu olur. Taraftar sahayı doldurursa bu maçı alırız
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2018 saat 13:00
   Ben en çok kaleden korkuyorum. Gol yemezsek bi şekilde kazanırız.Ama basit ve ucuz goller yedikce sahadaki mücadele de anlamsızlaşıyor ve altından kalkması zor oluyor.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2018 saat 14:10
4.00 3.50 1.50 olan iddaa oranları 2.40 3.00 2.20 oldu. Yenersek lig baya karışacak. Ben de kaleye güvenemiyorum.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2018 saat 16:18
Maddi anlamda çok zor günlerden geçen Eskişehirspor için taraftarlar kaynak arayışlarını sürdürüyor. Son olarak Şehri Sevda taraftar grubu, kulübe kaynak sağlamak amacı ile topladıkları 20.500 TL'yi İcra Kurulu üyelerine teslim etti. Teknik Direktör Fuat Çapa taraftarlara teşekkür ederek kötü günlerin birlik ve beraberlikle
atlatılacağını belirtti. Taraftarlar Es Es için kaynak arayışlarına devam edecek.  

Es Es’e moral yemeği

Yarın Altay’ı sahasında ağırlayacak olan Eskişehirspor geçtiğimiz akşam moral yemeğinde bir araya geldi. Rodop Köftecisi’nin sahibi Ali Kılınç takımı konuk ederken Siyah Kırmızılı ekibe Altay ile oynanacak olan karşılaşma için başarı diledi. Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa takımı yemekte ağırlayan İş adamı Kılınç’a teşekkür etti. 

Hazırlıklar devam ediyor

Spor Toto 1. Lig’in 15’inci haftasında yarın Altay’ı ağırlayacak olan Eskişehirspor bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor. Şimşekler, Altay karşılaşmanın taktik provasını gerçekleştirdi.

Yarın sahasında Altay ile çok önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan Eskişehirspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Fuat Çapa önderliğinde çalışan Kırmızı Şimşekler yaklaşık 90 dakikalık bir antrenman gerçekleştirdi. Koşu ve ısınma turlarıyla başlayan antrenman top çalışmasıyla devam etti. Son bölümde ise
Eskişehirspor, Altay maçının taktik provasını yaparak günü noktaladı. Es Es çalışmalarını bugün yapacağı antrenmanla tamamlayacak. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2018 saat 18:42
ÇALIŞMA İÇİNDEYİZ

Eskişehirspor başkanlığı için ismi geçen Dündar Ünlü, Başkanlık konusunda düşünce aşamasında olduğununu ifade etti.

İsmi gündeme gelen eski Ak Parti İl Başkanı Ünlü, " Ortada somut bir şeyde yok. Eskişehirspor'a uzak birisi değilim. Kulüp kısır bir döngünün içerisinde. Bir Kulübün şehir ile birlikte nasıl yönetilmesi gerektiği üzerine proje çalışıyoruz"diye konuştu.

BİRLİKTE OLUR

Kalıcı başarılar konusunda sabırlı olunması gerektiğini vurgulayan Ünlü, “ Geçmiş yıllarda Eskişehirspor'da da aktif yöneticilik yaptım. İyi bir yapılanma ve yönetim modeli ile kulüp iyi yerlere gelebilir. Tekrar ediyorum. Şu anda kesin bir şey yok. Sadece düşüncelerimizin başında var. kulüp sahipsiz kalmamalı. Çalışma ortamı oluşturmaya çalışıyorum. Bir takımın şehir ile birlikte nasıl yönetilmesi gerektiği üzerine proje çalışıyoruz"dedi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır