eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 14. Hafta Afjet Afyonspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 14. Hafta Afjet Afyonspor-Eskişehirspor
    Tarih: 25/Kas/2018 saat 07:06
Onumuzdeki hafta lig macimizi Pazartesi gunu oynuyoruz:

**
Rakibimiz Afjet Afyonspor'da 4 futbolcu (Ismet Benli, Theodore Mendy, Turker Toptas ve Yasin Yener) sari kart sinirindalar; yarinki Altinordu macinda kart gormeleri durumunda bize karsi forma giyemeyecekler.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 10:31
Ya rabbi ilk deplasman puan yada puanlarımız gelsin artık!
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 13:38
Bu kez deplasmandan puan veya puanlarla donecegimize inancım tam.Haydi çocuklar 3 puan bizim olsun
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 14:06
Elazığ gibi zayıf bir takım,hakem yine bizim çocukları ezmezse bizim cocuklarda biraz daha rahat oynarlarsa galip geleceğimize inanıyorum. Mevlüt keşke olsaydı deplasmanda etkilenmiyor rakiplerden, ibrahim halil deplasmana uygun bir forvet yine gol bulacağını düşünüyorum. Fıratcan Ümraniye maçındaki gibi oynarsa maçın yıldızı olabilir. Ekrem maça iyi başlarsa iyi devam ediyor bu yüzden onun performansı da etkili olacak. Ben kazanacağımızı düşünüyorum beraberlik bile beni üzer. Diyelim ki yenildik telafi etme şansımız da var o yüzden stresten uzak güzel futbolla 3 puanla döneriz inşallah
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 14:40
Bu maçı alırsak sonraki hafta içeride Altay ile oynuyoruz. Altay hedef maçlarımızdan birisi, Fuat Hoca bu maça 3 puan hedefiyle bakıyordur.
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 15:13
Yonetim ne yapip edip bu maci pazar gunune aldirmali.
Eskişehir
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 15:15
Altınordu maçı hafta içiydi sadece 150-200 kişi gidebilmiştik. Afyon taraftar grupları tribünlere gelmiyor. Bize ayrılan yeri mutlaka doldurmalıyız. Oyuncularımız tam profesyonel olmadığı için taraftarla daha coşkulu oynuyor.
Yukarı
KırmızıSimsek96 Liste gör
Yazar

BERK
  Alıntı KırmızıSimsek96 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 16:17
Eğer kolay gol yemezsek ve Halil İbrahim'de zırt pırt ofsayta düşmezse yenebileceğimize inanıyorum
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 20:34
Alıntı yapılan esparta_ömer

Bu kez deplasmandan puan veya puanlarla donecegimize inancım tam.Haydi çocuklar 3 puan bizim olsun

Ankarada yaşıyorum geçen haftada hazırlık maçına gelmiştim.Buradan söz veriyorum Afyondan puan getirsinler ölüm olmasın maça gelicem.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2018 saat 19:22
Biletler çıktı renktaşlar yarına kalmayabilir almak isteyen alsın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır