eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 10. Hafta Eskişehirspor-İstanbulspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
Online Durum: Offline
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2018 saat 18:46
Alıntı yapılan legendboy26

Mehmet Özcan oynarsa takım oynuyor,bu çocugu motive etmesi lazım hocanın,bugün cemali de mükemmeldi sol bekte o oynamalı ismail her maç aksadı. Fırat Can meselesi ne olacak ben de bilmiyorum yetenekli ama bencil,kullanamıyor yeteneğini zararı oluyor takıma öğrenmesi lazım artık takım oyununu. kalan 7 haftada en az 8 puan daha lazım ilk yarı 16 puan toplayabilirsek çok iyi olur

Motivasyon için önce para lazım. Hadi transferi açamadığımızı anladık ta şu çocuklara da mı para bulunamıyor? Yönetim ne işe yarıyor? Her halde bu iş için gereken para transferlerin açılması için gerekenden çok çok azdır.
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2018 saat 19:51
Asgari ücrete imzalamış hepsi ama onu bile ödediklerini sanmıyorum açıkcası. Semih ve Bedirhan harici asgari ücret alıyor diye biliyorum
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2018 saat 20:27
İç sahadaki sonuçlara göre ligde 6. sıradayız. Bu sene taraftar o kadar önemli ki gençleri ateşleyince onlarda mücadeleyi bırakmıyor. Bugün stat açıldığında beri en az taraftara oynadığımız maçtı. Keşke herkes gelse maça.

Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2018 saat 20:28
Ne olursa olsun stadın daha fazla dolması lazımdı. 3 yıldır her maçımıza gelen kitleden bile 7-8bin taraftar pazar 16.00 maçımıza gelmedi.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2018 saat 21:45
Haftaya 15 16 bin olsun artık.Osmanlı maçını alabilirsek ilk yarı için hedefe bir parmak kalır haydi çocuklar.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2018 saat 23:52
Tebrikler çocuklar
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2018 saat 00:19
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor, İstanbulspor’u 1-0 mağlup ederek ligdeki ikinci galibiyetini elde etti. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Eskişehirspor teknik direktörü Fuat Çapa, ''Bugün galip gelerek en azından önümüzde olan takımlarla puan farkını daha aza indirerek ilk devre hedeflediğimiz 13-14 puanı yakalayıp ondan sonra ikinci devreye iyi bir şekilde hazırlanmak istiyoruz.'' diye konuştu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
esayhanes Liste gör
Yazar

ayhan
  Alıntı esayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2018 saat 01:21
mevlütü seyrederken, sanki hakan çinemreyi seyrediyorum gibi geliyor bana, gayet başarılı,umarım aynen devam eder.
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2018 saat 01:58
Mücadele ettikleri zaman icerde puan alır bu takım. 4 hafta sonunda gol attık. Takım savunmasını begendim fakat 10 hafta olmuş takım nasıl atağa çıkacağını bilmiyor ne zaman öğrenir bilmiyorum. Pas organizasyonları çok yavaş
Talha ve Fırat ta basit oynasa daha cok pozisyon yakalariz. Bugun en beyendiğim futbolcu sol bekte oynayan kardeşimiz. Hocanın Ismail'i kesmesi yerinde bir karar. Sırada Firatcan var her topu eziyor. Sonradan girmeli
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2018 saat 09:20
Pazar günü o saate maça gelemiyoruz benim gibi boşanmış binlerce baba pazar dünü saat 17,00 da çocuğunu geri teslim etmek zorunda maça evladımızla birlikte gelme şansımız yok haftalarca bekliyorum saati günü ne olacak diye bir türlü olmuyor, pazar günü 13 de maçlar var dı ne olurdu bizim maç o saate olsaydı ama yapmıyorlar. Kombinemiz de olduğu halde maça gelemedim benim gibi yüzlerce binlerce arkadaş var.
Bu sorunu daha öncede yazdım buradan ama okuyan yönetici mi var kimin umurunda.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır