eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 14,15,16,17. Hafta Maç Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesmerteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 13:34

bu maçlardan en az 9 puan çıkartalım

Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 13:38
Alıntı yapılan eseslifirat

eskişehir-kocaeli maçının yayınlanmaması çok garip geldi bana...  bence yayın programı kesin değişir...

Değişti zaten, değişmiş hali bu. Maç pazartesi 19.00'da idi birden pazar 13.00'e alındı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 13:41
Alıntı yapılan tcyx

Müjdat Abi korkuttun valla bizi, maç pazartesi diye bütün planları değiştirmiştim. A planına geri döndüm:)
Ne çok sevinmiştim maç pazartesi diye yaa:(Cry
Bütün hayallerim suya düştüDead
slogan bulamadım.
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 13:43

İlk yarıda kalan 4 maçımızın 4 ü de pazar saat 13.00 te cumartesi maç olmasından iyidir.

DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
  Alıntı esesmerteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 13:49

karşıyaka maçı akşam olsaydı daha ii olurdu

Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 14:23
Kocaeli ile yapacağımız maçın pazar gününe alınması iyi olmuş.Ayrıyetten d-sporun maçı vermemeside.
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 14:46
Alıntı yapılan AzTecK

Kocaeli ile yapacağımız maçın pazar gününe alınması iyi olmuş.Ayrıyetten d-sporun maçı vermemeside.

gurbette yaşayan ve de sırf es-es imin maçlarını seyretmek için d-smart alan arkadaşlar için (benim gibi) kötü haber...  ancak; bu sayede stad dolacak ve de kocaeliyi baskı altına alacak atmosfer oluşacaksa feda olsun es-es ime...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 14:33
Abi Maç p.tesi olmasın diye o kadar dua ettim ki dualarım kabul oldu Big%20smile
Eger maç p.tesi olsaydı Esk'te 1 gün daha fazla kalıcaktım ve 6 saat ders kaçıracaktım bu da sene sonunda sınıfta kalmama yol açabilirdi ama şimdi bi sorun yok holeyy Big%20smile

Saldır Eskişehirr oLeeeYY!
Stad'ı full yapalım hadı beyler
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 15:30
Alıntı yapılan ercan26

İşe bak Sakaryanın 4 maçıda canlı 4 maçın 3 ünüde pazartesi oynuyorlar ne var bu sakaryada anlamadım her maçı canlı adamların.
Kocaeli maçının yayınlanmaması iyi olmuş.Bolu yerine ordu maçı canlı olsa daha iyi olurdu ama neyse bunada şükür.

Gerçekden de Sakarya'nın son dört haftanın üçünde Pazartesi oynaması ilginç... bizim maçların skorlarını öğrendikten sonra müsabakaya çıkıyorlar... Bunların ayrıcalığı ne yaa... Onşarda en azından maçların yarısını Pazar ve bizimle aynı saatte oynasınlar...
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
eski_nfr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

memet
  Alıntı eski_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 15:58
bizim burda oynayacagımız karsıyaka ve bolu macları dsmmarttaymıs of bea bu maclar derbi tribunler full ceker ama..
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır