eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altes

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 17:44

eskan yorumlar için teşekkürler...Bir dahaki maç inşallah bunlar yaşanmayacaktır...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:03

Altes grubu açtığı pankartlarla gazetelerin sayfalarını süsledi...

Fanatik gazetesi de bugün sayfasında açtığımız pankartlara yer verdi...

Efsane dönüyor! 2-0

Süper Lig hedefiyle 1.Lig'de yeni sezona başlayan Es Es, Elazığ'ı 2 golle geçti.
27.08.2007

Kırmızı-Siyahlılar, Serkan ve Ömer’in golleriyle 3 puana ulaştı.

STAT: Atatürk
HAKEMLER: Murat Söylemez, Erman Ercan, Erdem Bayık
ESKİŞEHİR: Cenk 6, Coşkun 6, Ersin 6, Ömer 5 (Dk.73 Sergen Yalçın 4), Doğa 6, Mehmet Akif 7, Tufan 6, Serkan 5 (Dk.61 Mustafa Sevgi 4), Engin 5 (Dk.85 Birol ?), Koray 6, Ulaş 6
ELAZIĞSPOR: Erşen 4, Ayhan 4, Emrah 4, Ali Çevik 4, Mehmet Türkmehmet 4, Mustafa 4 (Dk.83 Harun ?), Can 5, Korhan 3 (Dk.37 Koray Arslan 4), Ali Kemal 4 (Dk.46 Haluk 4), Mehmet Al 4, Bülent 4
GOLLER: Serkan (Dk.41), Ömer (Dk.43) (Eskişehir)
SARI KARTLAR: Coşkun, Doğa (Eskişehir), Ali Çevik (Elazığ)
Hakan TÜRKTAN/DHA

Unakıtan da izledi

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın verdiği destekle flaş transferler yapan ve hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Eskişehirspor, sezona mutlu başladı. Kırmızı-Siyahlı takım, evinde konuk ettiği Elazığspor’u Serkan ve Ömer’in attığı gollerle devirirken, yedek soyunan süper solak Sergen Yalçın, 73. dakikada oyuna girdi. Es Es taraftarları tribünleri tıklım tıklım doldururken, yaptıkları şovlarla galibiyette önemli rol oynadı. Bakan Kemal Unakıtan da eşiyle birlikte karşılaşmayı tribünden izledi.

Goller ilk yarıda

DAKİKA 12: Erhan’ın sert şutu kaleci Cenk’te kaldı.
DAKİKA 41: Mehmet Akif’in ortasına Serkan gelişine vurdu. Top filelerle buluştu: 1-0.
DAKİKA 43: Mehmet Akif’in kullandığı serbest atıştan gelen topu Ömer kafayla ağlara gönderdi: 2-0. Maçın ilk yarısı ev sahibinin üstünlüğüyle sona erdi.
DAKİKA 61: Engin sağdan ortaladı. Ömer kafayı vurdu. Meşin yuvarlak az farkla oyun alanını terk etti. Karşılaşmadan galibiyetle ayrılan taraf Eskişehirspor oldu.

Şov yaptılar

Tüm Türkiye tarafından takımlarına verdikleri destekle tanınan Eskişehirspor taraftarları, dün akşamki Elazığ maçında tribünleri tıklım tıklım doldurdu. Karşılaşma öncesinde pankartlar açarak futbolculara moral veren Kırmızı-Siyahlılar, tezahüratlarıyla da galibiyette rol oynadı.
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:09
Altes dün çok iyiydi. Özellikle tam futbolcular çıkarken yapılan karşılıklı kırmızı - siyah tezahüratı ve ikinci devre başındaki(Tam emin değilim ) şov çok güzeldi.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:19
Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Altes dün çok iyiydi. Özellikle tam futbolcular çıkarken yapılan karşılıklı kırmızı - siyah tezahüratı ve ikinci devre başındaki(Tam emin değilim ) şov çok güzeldi.

Maytap şov vardı...Wink
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:19
Alıntı yapılan es_emre26

ALTES en çok 25 Dk. tezahürat yaptı sözünüze sadece LOL bununla duygularımı ifade edebilirim!!!

25dk. zaten maçtan önce tezahürat ettik...Thumbs%20Up

Emre kendi kendine bağırdıysan bilmem akşam 5 saat statdaydım ben tezahurat denilince bütün grubu bilirim yapılan tezahuratlara bizde eşlik ettik,küfürler hariç..Ama ben özellikle dinledim 25 dakika etmez bile...Arada kendi kendine bağıran bir grup vardı onlar susmadı sen oradaydın herhaldeBig%20smile
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:20
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Maytap şov vardı...Wink
Maytap şovu biliyorum zamanından tam emin değildim. Embarrassed
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:28
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Alıntı yapılan es_emre26

ALTES en çok 25 Dk. tezahürat yaptı sözünüze sadece LOL bununla duygularımı ifade edebilirim!!!

25dk. zaten maçtan önce tezahürat ettik...Thumbs%20Up

Emre kendi kendine bağırdıysan bilmem akşam 5 saat statdaydım ben tezahurat denilince bütün grubu bilirim yapılan tezahuratlara bizde eşlik ettik,küfürler hariç..Ama ben özellikle dinledim 25 dakika etmez bile...Arada kendi kendine bağıran bir grup vardı onlar susmadı sen oradaydın herhaldeBig%20smile

Polemik yaratmak istemiyorum Murat bey LOL
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:35
Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile Aman yaratma zatenLOLLOL

Ben gördüğümü,işittiğimi bileyim onları yazayım..sen gördüğünü,işittiğiniWink
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:45

Emre Kardeşim,

Ben kapalıdan izledim karşılaşmayı, maalesef kapalıdan Ayder tribünün yaptığı tezahuratlar pek duyulmuyor.. Demişsinki bir cümlende Ayder tirübününden gelen küfürlere karşılama yaptık, ama sadece bizim küfürler konuşuluyor diye.. Keşke yapmasaydınız, o zaman derdik ki Ayder tribünü (Kızılcıklı-Nefer) küfür etmiş, Altese karşıla göndermiş, Helal olsun çocuklara küfürlü tezahuratlara karşılık vermediler derdik.
İşte bu güzel olurdu, Protokol tribününe gelen Bakan ve eşine, Yönetici ve eşlerine ve kapalıda çok sayıda gördüğümüz, başı kapalı annelerimize, ablalarımıza ve bayan kardeşlerimiza, kızaran yüzlerimizi göstermemiş olurduk...
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 19:11
altes ve açık dün gerçekten çok iyiydi.kendilerini tebrik ediyorum.onları izlemek keyif verdi açıkçası.herkesin yakındığı küfür olayı elbette güzellikleri gölgede bıraktı.sadece açık değil tüm tribünler malesef bu olayın içindeydi.ilk maçın verdiği heyecana yenik düşmüş olabiliriz diyorum ama çabuk toparlarız inşallah.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır