eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altes

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 12:30

Kimse küfürün iyi birşey olduğunu söylemez zaten...Kusura bakmayın..İnşallah birdaha olmaz...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 14:50
Dün akşamki maç öncesi trübünleri birleştirici ateşleyici davranışları dolayısı ile Altes'i tebrik ediyorum.ClapClapClapClap
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 15:47
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan es-es2641

Evet bende görmedim Aztek,Kues falan...DeadDeadDead Zaten Altes tek başına yettiğini gösterdi herkese..Dün çok iyidi Altes..Çok iyi hazırlanmışlar;ama biraz ağızları bozulmuş LOLLOLLOL  Daha büyük şovlar bekliyoruz Altesten..

Hele Elazığlı taraftarlara küfür etmeye başlayan 3-5 kişinin başta Maviş Erkan olmak üzere herkes tarafından birkaç saniyede susturulması çok güzeldi..

Nedense herkes edilen küfürleri duymuş birtek es-es2641 bunu duymuş...Evet Elazığlılar kendi takımları lehinde tezahürat yaparken Altes'in hemen yanında duran 90dk zorzar bağıran çekirdekçiler ''Bir avuç .... otur yerine'' şeklinde bağırmaya başladılar ve herkes tepki gösterdi...

Bunu gördüğün için Teşekkürler es-es2641Clap
Ne kadar güzel  olmuş.Biz duymamışız bile böyle birşey olduğunu.
peki benim anlamadığım 'Eskişehir tribünü büyüktür,küfür etmez' diye bağırılıp arkasından annelere küfür etmek nasıl bi davranış.
yani Eskişehir Tribünü Büyüktür,Küfür Etmez diyenlere bi cevapmıydı bu?niye kendimizle dalga geçiyoruz?Küfürü susturmak için uğraşan tribün lideri bu tezahüratı neden kesmedi veya hadi 1 kere oldu diyelim 2.ne niye izin verdi.
ESKİŞEHİR TRİBÜNÜ BÜYÜKTÜR KÜFÜR ETMEZ.
Tekrar yazıyorum Altes'in akşamki maytap şovu,maçtan önce futbolcularımızı hatta 11deki herkesi çağırması gayet güzeldi.Hadi karşıdan gelen tezahüratlarda küfür vardı onuda anladım ama bu tezahüratı Altes'in yaptığı herşeyi gölgede bıraktı benim açımdan.Taraftar bütündür,parçalanamaz tezahüratı ne kadar güzelse buda okadar çirkindi.
İnşallah bir daha bu tezahüratı stadımızda duymayız.

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
gcetin1993 Liste gör
Yazar

GÖKHAN
  Alıntı gcetin1993 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 15:56
inşallah bir daha böyle çirkin olaylar olmaz.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 16:20
Bence bundan ders alınmıştır ve bi daha da Altes'te küfür duymayız. Abiler bu konu çok ciddi, üç beş koltuk ilerde ailesi ile maça gelmiş insanlar vardı lütfen yani.

Neyse, yeni tezahüratlar denendi, ilk maçın-galibiyetin de heyecanına suskun kalınan anlar da oldu ama olur böyle şeyler, zamanla daha güzel olacak her şey.. Yalnız, sanki önceden daha çok ve uzun "siyah-kırmızı" çekerdik karşılıklı ama sağlık olsun. Pankartlar, maytap gösterisi ve diğer tüm gösteriler için Altes'e, emeğine yüreğine sağlık. Hem şunu da belirteyim ki tüm AÇIK ile daha kaynaşık, daha bütündük dün gece..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 16:27
Alıntı yapılan gcetin1993

inşallah bir daha böyle çirkin olaylar olmaz.

Lütfen sakarya gazetesi gibi yorumlar yapmayınız...Zİra onlar gibi söylenen bir sözü OLAY olarak nitelendirmek çok yanlış...Dün akşam stadda olmayıp da forumu takip etmeyen biri de sanki birini bıçakladık vs. sanıcak...

Tekrar tekrar söylüyorum Kendi adıma özür dilerim...Ancak neden karşılıklı küfürleri geçiştiriyonuz sadece Altes'in sözlerine kulak veriyonuz onu da anlamış değilim...Wink
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 17:02

Akşam 18:30 da statda idim..Altes'in içinde diyebileceğim bir yere oturduk...İlk karmaşa trübün liderlerinin maça geç kalmasıyla başladı bir oturma krizi yaşandı,hatta  90 dk. bağırmayacakları tespit edilen kişiler uzaklaştırıldı(ancak Altes en çok 25 dk tezahurat yaptıBig%20smile)..Bu kriz aşıldıktan sonra takım tek tek trübüne çağrılıp alkışlandı,bunun akabinde Elazığ dan gelen taraftarlarla siyah-kırmızı çekildi ve hoş geldiniz tezahuratı yapıldı...

Grupları onore eden ve trübünleri birleştirici tezahuratlardan sonra Altes'e güvenmekte haklı olduğumu bir kez daha gördüm..Maç başlangıcındaki konfeti şovu keyfimizi iyice yerine getirmiştiki..Kızılcıklı ve Nefer'in küfürlü tezahuratlarına karşılık Altes ayağa kalkıp "Eskişehir büyüktür küfür etmez" deyince tam helal olsun diyordumki arkasından gelen küfürü aklım almadı...Maviş'e  ikaz ettik yapmayın etmeyin çocuklar desede oda bu işe bıyık altından gülüyordu..

İşin içine nefer ve kızılcıklıyla yapılan karşılıklı küfürlü tezahuratlarda girince Altes iyi başladığı geceyi hüsran'la kapadı...

Bir avuç i.....diye başlayıp giden tezahurata gelince 20 kişilik kadar bir gruptular,ilk tepki hava hastanesi tarafından geldi o esnadada herkes kalktı buna Altes'te dahil ama bu genel bir taraftar tepkisiydi karıştırmayalım...

Maytap ve pankartlar güzelliğin bir parçası olsada yapılan hatalar güzellikleri örttü....

Şunu unutmayalım Liderlik çok önemli bir vasıftır..Altes açık trübünün destek ve görsel şovlara katılımının lideri konumundadır,Altes'inde kendi bünyesinde lideri ve bir ekibi vardır bu arkadaşlar yaptıkları işin bilincinde olurlarsa hiç bir sıkıntı yaşanmaz bu konuda Erkan'a hala güveniyorum,dün akşam yapılan hataların bir daha tekrarlanmamasını diliyorum...
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 17:04
Aslında Kızılcıklıya girecektik ama bi sebepten dolayı Altese girdik.Çok muhteşem bir ortamdı.Hazırlayanlara teşekkür ederiz.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 17:07
ALTES en çok 25 Dk. tezahürat yaptı sözünüze sadece LOL bununla duygularımı ifade edebilirim!!!

25dk. zaten maçtan önce tezahürat ettik...Thumbs%20Up
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 17:34

bence de iyi başladığı geceyi kötü bitirdiler..

futbolcuları tek tek tribüne çağırışları,
taraftar bütündür parçalanamaz mesajı,
gurupları tek tek alkışlamaları,
açık tribünü iyi bir şekilde organize edişleri,
konfeti ve maytap şovları,
guruplarla iyi paslaşmaları ve susmadan maç sonuna kadar takımı desteklemeleri..hepsi dört dörtlüktü..
ayder tribününden onları izlerken helal olsun be erkan diye içimden geçirdim,şte tribün böyle olur..
fakat işin içine küfür girdimi,durduk yere rakibi motive edip hırs yapmalarına sebebiyet verdin mi olmuyor işte...takıma ve kulübe zararından başka hiçbir etkisi olmayan anlamsız ve gereksiz küfürler..

şu küfür olayını bi bitirebilseler 10 numara tribün olacaklar..
zaten hersene daha da bi güzel oluyorlar..
yinede,dün gece güzellikleri daha fazla olan bir ALTES vardı karşımda..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır