eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altes

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
Online Durum: Offline
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 21:49
Alıntı yapılan Sato26

Alıntı yapılan ilkeronair

OO maytap şov kapalıdan ne güzel görünüyo..
Bunu bütün açığa yaysak ya da sadece "E" ve "S" harflerine oturanlara dağıtılsa maytaplar ve ilk düdükle yakılsa şahane olur bence..

İlker sen erken yaktın ama maytapları..nolcak şimdi  Smile

Düdükle yakıyoz dediler.. Sen de çakmakla yaksak olmaz mı dedin.. O an Altes'te soğuk bi rüzgar esti Big%20smile Biz seni eleştiriyor muyuz!
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Yer: Turkey
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 07:13
Alıntı yapılan mavis erkan

Öncellikle yaptıgınız kutlamalardan dolayı grubum adına teşekkür ederim geçen sezon bittigi günden itibaren bu sezon için çalışmalarımız başlamıştı bu maçta yaptıgımız güzel olaylar bu işin sadece başlangıcı daha önümüzde çok projeler ve işler var emegi geçen bütün arkadaşlarıma ve kardeşlerime teşekkür ederim.

küfür olayına gelince bunun hiçbir şekilde savunulacak bir yanı yok HATALIYDIK.Olmasa çok daha güzel olacaktı beni tanıyanlar daha iyi bilirler ben gerçekten küfüre karşı bir kişiligim var yalnız ilk maçın heyacanından olsa gerek bunu yaptık önümüzdeki haftalarda küfürü en aza indirip bitirecegiz.

inşallah diyoruz. açıktaki küfürü engellemek, en azından teşvik etmemek ve açık tribünü harekete geçirmek adına güzel işler yapmanız temennisiyle...
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 10:07
Altes grubu açığı gerçektende güzel organize ediyor ve diğer gruplarla da uyumu oldukça iyi.

Küfürün önlenmesi konusunda da kendilerinden önderlik bekliyoruz.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 10:32
Ben de Açıktaydım Gerçekten İyi Bir Maç Çıkardı Altes
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 11:06

Maviş yaptığın açıklama çok güzel.Ne durumda olduğunuz bilip bunu daha iyi hale getirmek için çalışmalar yaparak örnek grup olacağınıza inanıyorum.

Sonuç olarak gruplar içinde yer itibariyle işi en zor olan grup sizsiniz.Ama Altesin küfürsüz ve olaysız bir tribün için elinden geleni yapacağına inanıyorum.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
arc Liste gör
Deneyimli Yazar

alirıza çınar
  Alıntı arc Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 13:58
gösteriniz mükemmeldi açığı ve kapalıyı hareketlendirdiniz güzel bir maç oldu emeği geçen herkeze teşekkürler
ESESLE KALIN ESESLİ KALIN
T K Ş

Yukarı
vagabond26 Liste gör
Yeni Yazar

adasdasd
  Alıntı vagabond26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 18:22
maviş erkan(dayımız) gereken acıklamıyı yapmıs ama ben sadece sıze bısey solemek ıstıyorum kufur konusunda neden butun sucu sadece altese atıyorsunuz orda oturan cekırdekcılerde kendı kafasına gore kufur edıyorlar ondan sonra sız hıc trıbunde kufur etmedınız gecen sezonda olduydu bu bız kufur ettıgımız zaman hemen konusmaya baslarsınız ama sızler kufur ettınız zaman bız sızlere bısey dıyormuyuz altes nezmm kufur etse hemen aksam ewe gelır gelmez kufur etmeseydınız yok sole yok bole dıyorsunuz bunu bılın sadece altes kufur etmıyor bunu dıer grublarda yapıyor ÖRNEK: sakaryaya kufur ederken butun grublar kufur ettı neden bunun ustunde bukadar durmuyorsunuz altes kufur ettı zaman bu konuları bukadar cok ustunde duruyorsunuz anlamadım gıttı  beyler eger yanlıs dusunuyorsam soleyın 

Sovlarımız butun sezon boyunca dewam edıcektır HERSEY ESES İCİN önumuzdekı maclarda daha guzel sovlar yapacagız
GrouP OF ALTES

Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 19:21
  Rahat bırakında bi maç izleyelim yaa.. :)
Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
Yer: Turkmenistan
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 19:24
artık su kufure bı son verelım valla bazen tadı kacıyor ınsanın once kendıne sonra etrafındakılere bı saygısı olur stadda bınlerce kısı var ve ordkılerın cogu bu kufurlerı duymak ıstemıyor
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 19:32
Alıntı yapılan vagabond26

maviş erkan(dayımız) gereken acıklamıyı yapmıs ama ben sadece sıze bısey solemek ıstıyorum kufur konusunda neden butun sucu sadece altese atıyorsunuz orda oturan cekırdekcılerde kendı kafasına gore kufur edıyorlar ondan sonra sız hıc trıbunde kufur etmedınız gecen sezonda olduydu bu bız kufur ettıgımız zaman hemen konusmaya baslarsınız ama sızler kufur ettınız zaman bız sızlere bısey dıyormuyuz altes nezmm kufur etse hemen aksam ewe gelır gelmez kufur etmeseydınız yok sole yok bole dıyorsunuz bunu bılın sadece altes kufur etmıyor bunu dıer grublarda yapıyor ÖRNEK: sakaryaya kufur ederken butun grublar kufur ettı neden bunun ustunde bukadar durmuyorsunuz altes kufur ettı zaman bu konuları bukadar cok ustunde duruyorsunuz anlamadım gıttı  beyler eger yanlıs dusunuyorsam soleyın 

Sovlarımız butun sezon boyunca dewam edıcektır HERSEY ESES İCİN önumuzdekı maclarda daha guzel sovlar yapacagız

Bu işin o ettisi bu ettisi yok küfür etmeyeceksin...Bırak hangi grup ederse etsin sen neden ediyorsun neden küfürlü tezahürata katılıyor neden kendi içinda abuk sabuk ve ahlak dışı kelimeler içeren tezahüratlar söylüyorsun...

Ben altesin yanındaydım ve bırak bayanları, çocukları ben utandım ayıptır günahtır...Bu haltı işledikten sonra, başkasıda etti sadece bizmi ettik demek ikinci bir ayıptır ve hiç hoş değildir...

Umarız hiç bir taraftar ve grup için tekrar bu cümleleri sarfetmek durumunda kalmayız çünkü bu tür konulara ne yazmak nede okumak istiyorum çünkü hala küfürün Bu taraftar grubunun içinde tartışılmasına ve hala birilerinin inatla küfür etmelerine ne akıl nede sır erdirebiliyorum...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır